banner
גל קסטל // צילום: אורון נדלן
גל קסטל // צילום: אורון נדלן

בונים את ההבדל בהתחדשות עירונית

חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות צפויה להקים בשנים הקרובות אלפי יח"ד, במסגרת התחדשות עירונית, מחיר למשתכן ובנייה חדשה * סמנכ"ל ההתחדשות העירונית בחברה, גל קסטל: "לחדש את ישראל זו לא סיסמה עבורנו. זו משימה שלקחנו על עצמנו להצליח בה ואנחנו גאים על הצמיחה בתחום" 

רונן דמארי 27.07.2022

חברת אורון נדל"ן לא עוצרת: החברה, שהתמקדה בעבר בבנייה חדשה ובפרויקטים של מחיר למשתכן ברחבי הארץ, זינקה בשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית ובימים אלה היא מקדמת למעלה מ-7,000 יחידות דיור במסגרת התחדשות עירונית- תמ"א 38 ופינוי בינוי. בין הפרויקטים המרכזיים שמובילה החברה, ניתן למצוא את דרך השלום בת"א, שם מקדמת חברת אורון נדל"ן מתחם גדול לטובת פינוי בינוי, הכולל פינוי והריסה של שני בניינים ברצועה ובנייתם של 4 בניינים בני 172 יח"ד במקומם. בהמשך, צפוי הפרויקט להתרחב עם עוד כ-400 יח"ד נוספות הנמצאות בימים אלה בשלב קידום התב"ע. פרויקט משמעותי נוסף שבנייתו צפויה לצאת לדרך כבר בחודשים הקרובים, הוא פרויקט ההתחדשות העירונית בגבעת אולגה, מערבית לחדרה. שם, צפויה אורון נדל"ן להרוס שלושה בנייני מגורים ולבנות במקומם שני מגדלי מגורים, הכוללים 274 יח"ד חדשות. בימים אלה, נמצא הפרויקט בשיווק והריסת המבנים הישנים צפויה להתרחש בחודשים הקרובים. 

סמנכ"ל ההתחדשות העירונית בחברת אורון נדל"ן, גל קסטל: "התחדשות עירונית דורשת עבודה אינטנסיבית לפרטי פרטים, באופן שמאפשר לדיירים הקיימים ליהנות מהתהליך כולו ולדעת שיש להם על מי לסמוך, מצד אחד, ומצד שני- לנהל את הפרויקט באופן היעיל והמקצועי ביותר אל מול הרשויות, ובתוך הסבך הבירוקרטי".

כיצד אתם מתנהלים מול בעלי הדירות בפרויקטים?
"אנחנו מקפידים בפרויקטים על כל פרט. החל משלב ההיכרות והמכרז מול הדיירים הקיימים, ועד להריסת המבנה הישן והבנייה המחודשת. חשוב לנו להקשיב, לתת לדיירים את הגב המלא ולאפשר להם ביטחון בכל התהליך. בהמשך, חשוב לנו שיחזרו לבניין חדש ולחוויית מגורים שמתאימה ונוחה להם, בתוך מרקם אנושי ושכונתי שתואם את הצרכים שלהם, לצד הרוכשים החדשים שמצטרפים לפרויקט".

מה היתרונות שלכם לעומת חברות אחרות בתחום?
"חברת אורון נדל"ן היא הזרוע היזמית של קבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ, המהווה את אחת הקבוצות המובילות בישראל בתחומי ההנדסה האזרחית, התשתיות, הבנייה, התעשייה והייזום. ומקדמת בימים אלה צבר פרויקטים בהיקף כולל של כ-2 מיליארד ₪. העובדה שאורון נדל"ן היא חלק מקבוצה שיש בה גם חברת הנדסה ובנייה מאפשרת לנו להביא לכל פרויקט לא רק את הניסיון היזמי והיצירתיות התכנונית, אלא גם גב פיננסי איתן, יכולות הנדסיות באיכויות הגבוהות ביותר והכי חשוב- ביטחון מלא לכל דייר ורוכש, לאורך כל התהליך". "אנחנו מקדמים התחדשות עירונית בכל עיר ואזור שבו אנו נדרשים", אומר קסטל, ומוסיף: "אנחנו נתקלים בבניינים ישנים, מתפוררים, כאלה שאם חלילה יקרסו, יגרמו לאסון כבד מאוד, ואנו נרתמים מיד ללוות את הדיירים מרגע ההחלטה לצאת לתהליך ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה". 

פרויקטים נוספים שמקדמת החברה בימים אלה, כוללים את הקמתן של מאות יח"ד בבת ים- בארבעה מתחמים שונים, בנתניה- בשכונת טוברוק הוותיקה וברח' ראשון לציון בעיר הממוקם בקו שני מהים, בלוד, בבאר שבע, בחיפה, בפרדס חנה, ברחובות, בראשון לציון, בהוד השרון ובערים רבות נוספות ברחבי הארץ. 

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות