banner
פרויקט יבניאלי גבעתיים קרסו נדלן // הדמיה: 3dvision

6 ועד 16 מיליון שקל: הדירות השוות שמוצעות למכירה באזורי הביקוש

חברות הנדל"ן מציגות את הדירות הנחשקות ביותר שמוצעות למכירה, במחירים של בין 6-16 מיליון שקל, בערים המבוקשות בארץ, בהן רעננה, תל אביב, רמת השרון, גבעתיים ורמת גן – סקירה מיוחדת לחג הסוכות

"מגדילים" פנה לחברות היזמות הפועלות בערי ישראל, וביקש לדעת כמה תעלה דירה עם מרפסת, בתמהיל מגוון, הכולל את כל האפשרויות הקיימות. בסקירה מיוחדת לחג הסוכות, הצגנו את הנתונים שאספנו עבורכם, כפי שנמסרו על ידי החברות, לדירות במחירים של 1.5-5 מיליון שקל. כעת, ערב החג, אנו מציגים את הנתונים הבאים בפרויקט, המיועדים לאלו שיכולים לשלם "קצת" יותר ולגור באזורי הביקוש, בדירות המוצעות למכירה בטווח מחירים של בין 6-16 מיליון שקל. 

תל אביב יפו: 2 חדרים ב-5.99 מיליון שקל
קבוצת יוסי אברהמי מציעה למכירה בפרויקט "נגה 1" דירה בת שני חדרים, בשטח של 67 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 42 מ"ר בקומה הרביעית, במחיר של 5.99 מיליון ₪.

הדמיית חדר שינה בפרויקט נגה 1 של קבוצת יוסי אברהמי ביפו // 3Ddesign
הדמיית חדר שינה בפרויקט נגה 1 של קבוצת יוסי אברהמי ביפו // 3Ddesign

פרויקט "נגה 1" ממוקם במתחם נגה בתל אביב-יפו, על הקרקע בה שכן הסניף הראשון של בנק אנגלו-פלשתינה שנבנה בשנת 1903. הפרויקט כולל בניין בוטיק יוקרתי בן 10 קומות מעל קומת מסחר ולו 64 יח"ד בתמהיל מגוון – דירות בנות 2,3 ו-4 חדרים ופנטהאוזים יוקרתיים. הפרויקט כולל גם לאונג' עסקים, חדר כושר, מועדון דיירים ומתחם עבודה חדשני, חלל פילאטיס מרווח וחדר טיפולים. 

רעננה: דירת גג ב-7.39 מיליון שקל
בפרויקט ZEMER ESTATE של החברות גולדן ארט ותאופיק זידאן בשכונת נווה זמר ברעננה מוצעת  למכירה דירת גג 6 חדרים בבניין בוטיק בן 5 קומות בשטח של 202 מ"ר עם מרפסות בשטח של 130 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן תמורת 7.39 מיליון שקל.

הדמיית פנטהאוז בפרויקט ZEMER-ESTATE של חברת גולדן ארט // 3division
הדמיית פנטהאוז בפרויקט ZEMER-ESTATE של חברת גולדן ארט // 3division

הפרויקט מתפרס על שטח של 8.4 דונם, ויכלול 6 בנייני בוטיק עם 89 יח"ד בתמהיל דירות מגוון הכולל דירות 4, 5 ו-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט יכלול שטח פתוח ייחודי לשכונה עם גינה פרטית גדולה לרווחת דיירי הבניין שתשתרע על פני כ-3 דונם. בנוסף כ-90% מהחניות יהיו תת קרקעיות (ברוב השכונה רק 40% מהחניות הן תת קרקעיות). 

תל אביב יפו: פנטהאוז ב-7.5 מיליון שקל
בפרויקט "חצר אנג'לו" ביפו המשווק על ידי חברת דרא מוצעת למכירה דירת פנטהאוז 4 חדרים בקומה 7, בשטח של 108 מ"ר עם מרפסת בשטח 56 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן תמורת 7.5 מיליון שקל.

הפרויקט כולל 100 יחידות דיור בשלושה בניינים לשימור כשבכל אחד מהם 4 קומות מגורים מעל קומת מסחר (3 קומות שישומרו ועוד קומה שתתווסף), ועוד מבנה חדש בן 7 קומות מעל קומת לובי ו-3 קומות של חניון תת קרקעי. יזם הפרויקט היא קבוצת המזרח לאחזקות. הפרויקט ממוקם ברחוב יהודה הימית 39-43 ביפו, בין הרחובות מיכאלאנג'לו מדרום, קיוסו ממערב ולוינסון ממזרח. הוא ממוקם בין העיר העתיקה לשדרות ירושלים, מרחק הליכה משוק הפשפשים, וכולל מתחם מגורים אינטימי המתפרס על פני בלוק עירוני שלם שבליבו חצר אירופאית פנימית ירוקה. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון – דירות בנות 2, 3, 4, ו-5 חדרים עם מרפסות, ופנטהאוזים מפוארים. שלושת הבניינים לשימור עם חזית לרחוב יהודה הימית והבניין החדש עם חזית לרחוב מיכלאנג'לו. על התכנון מופקד משרד בר אוריאן אדריכלים. 

רמת השרון: דירת גן ב-8.9 מיליון שקל
קבוצת לוינשטין מציעה למכירה דירת גן בפרויקט היוקרה "לוינשטין בנווה גן" בשכונת נווה גן ברמת השרון, בשטח של 127 מ"ר בקומת הכניסה, עם קומת מרתף בשטח 60 מ"ר וגינה בשטח של 450 מ"ר במחיר של 8.9  מיליון שקל, לאכלוס מיידי. הדירה ייחודית ומאפשרת תכנון פנימי גמיש, עם גינה רחבת ידיים שזוכה לפרטיות מלאה. בנוסף, לדירה שתי חניות תת קרקעיות ומחסן. 

הפרויקט כולל מגדל מגורים בן 16 קומות ו-58 דירות על מגרש בשטח של כ-3.6 דונם. שכונת נווה גן ממוקמת בדרום רמת השרון, בצמידות לה קיים מרכז מסחרי מיקדו סנטר וצפויים בה שני פארקים ציבוריים שיחוברו בשבילים ירוקים לאורך השכונה כולה, וכן קאנטרי קלאב. 

תל אביב יפו: מיני פנטהאוז ב-11.7 מיליון שקל
קבוצת איציק תשובה מציעה למכירה מיני פנטהאוז בן 4 חדרים בפרויקט "בית הסופר" בתל אביב במחיר של 11,765,000 ₪. הדירה בשטח של כ- 134 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 41 מ"ר וכוללת שתי חניות תת קרקעיות. הפרויקט ממוקם בלב תל אביב, ברחוב קפלן 6. במסגרת הפרויקט תבצע החברה שחזור ושימור למבנה המיתולוגי "בית הסופר" ותקים בניין בוטיק, שיכלול 8 קומות ו- 23 דירות בלבד. הבניין תוכנן על ידי משרד האדריכלים של לאה רובננקו בצורת ספר פתוח, המעניק לבניין מראה ייחודי ומרהיב.

תל אביב יפו: פנטהאוז ב-12.8 מיליון שקל
קבוצת רם אדרת מציעה למכירה פנטהאוז בפרויקט "הרוגי מלכות" שבונה החברה בשכונת רמת החייל בתל אביב. הפנטהאוז בן 5 חדרים, בשטח של 172 מ"ר ועם מרפסת בשטח של 104 מ"ר בקומה הרביעית והאחרונה בבניין בוטיק, במחיר של 12.8 מיליון ₪. הפנטהאוז כולל שתי חניות פרטיות ומחסן והוא פונה לגינה פנימית פסטורלית.

פרויקט "הרוגי מלכות" הוא פרויקט בוטיק יוקרתי שנבנה במסגרת תמ"א 38/2 ותוכנן על ידי משרד האדריכלים HQ. הפרויקט כולל בניין בן 5 קומות ו-21 דירות מיוחדות בתמהיל מגוון. הפרויקט נהנה ממיקום אטרקטיבי, בסמוך לפארק ירוק, ונמצא במיקום נגיש מאוד מבחינה תחבורתית: רק כ-300 מטר מתחנת הקו הירוק של הרכבת הקלה, קרבה לעורקי התחבורה הראשיים וכן קווי אוטובוסים פעילים בשכונה.

גבעתיים: פנטהאוז ב-13.2 מיליון שקל
בפרויקט יבניאלי 24/26 של חברת קרסו הנבנה בימים אלו בגבעתיים מוצעת למכירה דירת פנטהאוז גדולה המשתרעת על קומה שלמה בשטח של 214 מ"ר בנוי + 182 מ"ר מרפסת  תמורת 13,250,000 מיליון ₪. מדובר בפרויקט ייחודי בנבנה במסגרת תמ"א 38/2 הממוקם ברחוב היפה והשקט ביותר בגבעתיים.

פרויקט יבניאלי גבעתיים קרסו נדלן // הדמיה: 3dvision
פרויקט יבניאלי גבעתיים קרסו נדלן // הדמיה: 3dvision

רמת גן: פנטהאוז ב-14 מיליון שקל
בפרויקט THE LAKE ברמת גן הנבנה על ידי החברות סרוגו וצמח המרמן, מוצע למכירה פנטהאוז 6 חדרים בקומה 16 בשטח של 233 מ"ר ומרפסות בשטח של 140 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן תמורת 14 מיליון שקל.

הדמיית פנטהאוז בפרויקט THE LAKE ברמת גן של צמח המרמן וסרוגו // הדמייה: 3division
הדמיית פנטהאוז בפרויקט THE LAKE ברמת גן של צמח המרמן וסרוגו // הדמייה: 3division

פרויקט THE LAKE נבנה על הפארק הלאומי רמת גן במרחק של כ-100 מטר מהאגם, ויכלול 3 מגדלי מגורים יוקרתיים צמודים לפארק שיציעו נוף פתוח לפארק ולאגם. למתגוררים בו יהיו 4 מעברים וגישה ממתחם המגורים ישירות לפארק, כך שבעצם הפארק הענק מהווה את החצר הצמודה של דיירי המתחם. שלושת המגדלים בני 16 קומות ובהם 180 יח"ד. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון: דירות 3 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים 5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים בני 6 חדרים עם נוף לאגם.

תל אביב יפו: פנטהאוז ב-16 מיליון שקל
חברת אלטנוילנד מציעה למכירה בפרויקט NOY ביצחק אלחנן 14-16 פנטהאוז בן 4 חדרים, בשטח של 137 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 32 מ"ר, כולל שתי חניות פרטיות, במחיר של 16 מיליון ₪. 

פרויקט NOY ביצחק אלחנן 14-16 ממוקם בשכונת נווה צדק בתל אביב. מדובר בפרויקט בוטיק שבמסגרתו החברה תבנה בניין יוקרתי בן 4 קומות ובו 17 דירות שייבנו בתקן מחמיר של בנייה ירוקה ברמה של 3 כוכבים. תמהיל הדירות שמוצעות למכירה בפרויקט מגוון – דירות 3-2 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

 

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות