banner
Concept4u הסיגליות בבאר שבע // הדמיה: אורון נדלן
Concept4u הסיגליות בבאר שבע // הדמיה: אורון נדלן

סקירה בלעדית: היכן ובכמה תוכלו לקנות יחידות דיור עם גינה?

דירות גן, דירות עם גינות תלויות או צמודי קרקע? כל המחירים העדכניים ביותר והפרויקטים החמים על המדף, בטווח של 2.2-13.9 מיליון שקל ברחבי הארץ

בית עם גינה הוא התגשמות החלום הישראלי. כמעט כולם היו רוצים לגור בבית פרטי עם גינה מרווחת שתאפשר מקום משחק לילדים, מקום לאירוח ובילוי משפחתי, או "סתם" מקום לשאוף קצת אוויר צח במסגרת יחידת המגורים. ואולם, לאור מדיניות מינהל התכנון לעודד בנייה רוויה לגובה והמחירים שלא יורדים, המוצר הזה הפך לנדיר ויקר. 

מי שבכל זאת רוצה ליהנות מגינה אך במחיר סביר יותר ימצא את מבוקשו בדירות גן או בדירות עם גינות תלויות.  היזמים והמשווקים מציגים את הפרויקטים הבולטים המציעים יחידות דיור עם גינה ומה הם מציעים לדייריהם.

דירות גן
באר שבע בהחל מ-1.58 מיליון שקל
פרויקט Concept4u של חברת אורון נדל"ן בשכונת סיגליות בבאר שבע, מציע דירת גן 4 חדרים 111 מ"ר + 11 מ"ר גינה במחיר של 1.581 מיליון שקל. מדובר בשלב שני של פרויקט שחלקו הראשון כבר אוכלס. הפרויקט כולל 2 בנייני מגורים המתוכננים בקו אדריכלי צעיר ותוסס, המתאים למשפחות צעירות וצעירות ברוחן. בפרויקט ייבנו  152 יחידות דיור דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ודופלקס מפוארים. שכונת סיגליות היא עתודת המגורים החדשה והדינאמית בבאר שבע, הנמצאת בצמיחה מתמדת. דיירי  הפרויקט יהנו מפיתוח סביבתי ברמה גבוהה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, מרכזים קהילתיים ומגרשי ספורט, תרבות ופנאי. שטחים ירוקים בהם פארקים, גינות ציבוריות וכבישים שיחברו את השכונה החדשה לצירי תנועה מרכזיים.

דירת גן בפרויקט צרפתי בשדרה של קבוצת רמי צרפתי בנתיבות // הדמיה: קובי ימית הדמיות
דירת גן בפרויקט צרפתי בשדרה של קבוצת רמי צרפתי בנתיבות // הדמיה: קובי ימית הדמיות

נתיבות בהחל מ-2.2 מיליון שקל
בפרויקט "צרפתי בשדרה" הנבנה על ידי קבוצת רמי צרפתי בשכונת רמות יורם בנתיבות, מוצעת למכירה דירת גן בת 4 חדרים בשטח של 107 מ"ר עם גינה בשטח 110 מ"ר כולל חניה תת קרקעית תמורת 2.2 מיליון שקל.

הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים בני 20 קומות (הגבוהים בעיר) ובכל אחד מהם מועדון דיירים וחדר כושר, ארבעה בניינים בני 9 קומות, ובניין בוטיק בן 5 קומות בו שתי דירות בקומה בלבד. סה"כ ייבנו 297 דירות, כמו כן ייבנו שטחי מסחר בקומות הקרקע של הבניינים. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בעיצוב מודרני ומפרט עשיר. 

פרויקט לב אגמים של פרץ בוני הנגב באשקלון // יחצ
פרויקט לב אגמים של פרץ בוני הנגב באשקלון // יחצ

אשקלון בהחל מ- 2.65 מיליון שקל
בפרויקט "לב אגמים" שבונה חברת פרץ בוני הנגב בשכונת אגמים באשקלון מוצעות למכירה דירות גן בנות 5 חדרים בשטח 124 מ"ר עם גינה בשטח 54 מ"ר, עם 2 חניות. המחיר – 2.650 מיליון שקל; דירת גן 4 חדרים בשטח 105 מ"ר עם גינה בשטח 54 מ"ר ו-2 חניות – במחיר של 2.4 מיליון שקל. הפרויקט כבר בשלבי בנייה וכולל 6 בניינים שנבנים בצמוד לאגם המרכזי של השכונה – 4 בניינים עם 10 דירות בכל בניין ו-2 בניינים בני 9 קומות עם 32 דירות בכל בניין עם מפרט עשיר, נוף לאגם ובעיצוב ותכנון ייחודי.

אביסרור בעיר היין באשקלון // הדמיה: סנטאפ שוט
אביסרור בעיר היין באשקלון // הדמיה: סנטאפ שוט

אשקלון בהחל מ-2.76 מיליון שקל
בפרויקט "אביסרור בעיר היין" הנבנה על ידי חברת אביסרור בשכונת עיר היין באשקלון, מוצעת למכירה דירת גן 5  חדרים בשטח של 127.5מ"ר עם גינה בשטח של 80 מ"ר כולל חניה ומחסן תמורת  2,765,000 מיליון שקל. 

הפרויקט כולל 4 בניינים בני 7 קומות ובהם 225 דירות בתמהיל מגוון הכולל דירות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים יוקרתיים.  הדירות תוכננו בסגנון עיצובי מודרני, הן גדולות ומרווחות ומציעות מפרט טכני עשיר. הפרויקט כולל גם לובי מפואר ומועדון דיירים. הפרויקט תוכנן ע"י משרד טיטו-אומן אדריכלים, באיכות בנייה וסטנדרטים גבוהים. הפרויקט מחובר ליציאה החדשה מהעיר צפונה בסמוך לכביש חדש המתחבר עם כביש 4 למרכז הארץ. במרחק קצר תחנת אשקלון של רכבת ישראל, צירי תנועה מרכזיים וכבישים ראשיים. 

NEW CONCEPT אור יהודה // הדמיה: אורון נדלן
NEW CONCEPT אור יהודה // הדמיה: אורון נדלן

אור יהודה בהחל מ-2.9 מיליון שקל
פרויקט New Concept של חברת אורון נדל"ן בשכונת בית בפארק אור יהודה מציע דירת גן 3 חדרים 98 מ"ר+ 75 מ"ר גינה, במחיר של 2.900 מיליון שקל.

הפרויקט נמצא בשלבי בניה מתקדמים במסגרתם נבנים 7 בניינים מהם בני 5 קומות ובני 11 קומות עם 245 יחידות דיור סך הכל. בפרויקט מגוון דירות 2 עד 6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט ממוקם במיקום אטרקטיבי בשכונת בית בפארק הצעירה והמבוקשת באור יהודה בתפר שבין אור יהודה לקריית אונו, בקרבה למתחמי חינוך ונגישות לצירי תחבורה מרכזיים כמו גם לקו הסגול של הרכבת הקלה שעתיד לקום בהמשך.

פרויקט הרימון של חברת מצלאוי בקריית אונו // הדמיה: איבולב מדיה
פרויקט הרימון של חברת מצלאוי בקריית אונו // הדמיה: איבולב מדיה

קריית אונו בהחל מ-3.6 מיליון שקל
בפרויקט הרימון הנבנה על ידי חברת מצלאוי בקריית אונו מוצעת למכירה דירת גן 4 חדרים בשטח של 105 מ"ר עם גינה בשטח של 51 מ"ר כולל חניה עוקבת ומחסן תמורת 3.6 מיליון שקל. מדובר בפרויקט פינוי בינוי הכולל שני בנייני מגורים בני 11 קומות ובהם 108 יח"ד חדשות. בכל בניין 54 דירות בתמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

ראשון לציון בהחל מ-3.85 מיליון שקל
פרויקט East concept של חברת אורון נדל"ן בשכונת נוריות במזרח ראשון לציון מציע דירת גן 5 חדרים 128 מ"ר + 100 מ"ר גינה, במחיר 3,850 מיליון שקל.

במסגרת הפרויקט ייבנו 9 בניינים עם 390 יחידות דיור ומרכז מסחרי. השכונה החדשה נמצאת בסמוך לצריפין והינה אחת משכונות הדגל של העיר ראשון לציון. השכונה כוללת את כל התשתיות הפיתוח הנדרשות בשכונה חדשה לרווחת הדיירים– גני ילדים, בתי ספר, מתנ"ס, פארקים ושטחים ירוקים נרחבים.

אמפא הנדיב 45 // הדמיה: 3dvision
אמפא הנדיב 45 // הדמיה: 3dvision

הרצליה בהחל מ-3.95 מיליון שקל
חברת אמפא ישראל מציעה למכירה דירות גן בפרויקט ברחוב הנדיב 45 בהרצליה. דירת 3 חדרים 85 מ"ר עם גינה בגודל של 58 מ"ר במחיר של החל מ-3.95 מיליון שקל ; דירת 5 חדרים 130 מ"ר עם גינה בגודל של 215  מ"ר 2 חניות ומחסן במחיר של החל מ- 6.25 מיליון שקל. 

מדובר בפרויקט התחדשות עירונית הכולל הריסה של מבנה ישן של שתי קומות עם 6 דירות ובניה של בניין בוטיק יוקרתי ומודרני שיתנשא לגובה של 6 קומות (קרקע +6) ויכלול 19 דירות מרווחות עם סטנדרט בנייה גבוה וחניון תת קרקעי. התכנון האדריכלי המוקפד בוצע על ידי משרד גיא מאיר המקומי. הפרויקט נמצא באחד מהאזורים המבוקשים והשקטים של הרצליה הירוקה ברחוב הנדיב בקרבה למערכות חינוך מצוינות – בתי ספר וגנים, אזורי מסחר, תעסוקה ותרבות.

דירת גן בפרויקט MUSE של נתיב פיתוח במודיעין // הדמיה: סנאפשוט
דירת גן בפרויקט MUSE של נתיב פיתוח במודיעין // הדמיה: סנאפשוט

מודיעין בהחל מ-4.33 מיליון שקל
בפרויקט MUSE הנבנה על ידי קבוצת נתיב בשכונת מורשת במודיעין, נמכרת דירת גן  4 חדרים בשטח של 104 מ"ר עם גינה ענקית בשטח של כ-250 מ"ר עם הכנה לברכה, 2 חניות, מחסן ומחסן גינה תמורת 4.337 מיליון שקל.

פרויקט MUSE כולל 5 בניינים בני 5-8 קומות עם 90 יח"ד ומאופיין בתכנון יוקרתי ומודרני. הבניינים משקיפים אל השדרה הירוקה המתחברת אל הפארק הארכיאולוגי היפה בעיר. הדירות מרווחות במיוחד ועם מפרט טכני עשיר.

דירת גן במתחם מטרופוליס הרצליה // הדמיה: מריוס כץ
דירת גן במתחם מטרופוליס הרצליה // הדמיה: מריוס כץ

הרצליה בהחל מ-4.58 מיליון שקל
בפרויקט "מתחם מטרופוליס הרצליה" הנבנה על ידי חברת מטרופוליס בשכונת הרצליה הירוקה המערבית, מוצעת למכירה דירת גן 4 חדרים בשטח של 115 מ"ר עם גינה בשטח של 45 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן תמורת 4.588 מיליון שקל.

מתחם "מטרופוליס הרצליה" הינו מתחם מגורים חדש ויוקרתי  הכולל ארבעה בניינים בני 11-14 קומות עם 278 דירות,  בתמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. שני הבניינים הראשונים בפרויקט כבר נמצאים באכלוס. השכונה נמצאת בסמיכות לפארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים, מבני תרבות וספורט ומוסדות חינוך. השכונה נהנית מנגישות גבוהה בזכות הקרבה למחלף שבעת הכוכבים ונתיבי איילון, ומרחק דקות נסיעה ספורות לתחנת הרכבת הרצליה.

פרויקט בלוך 22 של קבוצת לוינשטין // הדמיה: ITSTUDIO
פרויקט בלוך 22 של קבוצת לוינשטין // הדמיה: ITSTUDIO

תל אביב בהחל מ-4.98 מיליון שקל
קבוצת לוינשטין מציעה למכירה דירת גן בפרויקט "בלוך 22" בתל אביב. הדירה בת שני חדרים, בשטח של 53 מ"ר, עם גינה בשטח של 37 מ"ר וכוללת חניה פרטית. היא מוצעת למכירה ב- 4,980,000 מיליון ₪. הפרויקט נבנה במסגרת תמ"א 38/2 ויכלול 21 יח"ד בתמהיל דירות מגוון, בבניין בוטיק בן 8 קומות (כולל קומת קרקע). הבנייה בעיצומה והאכלוס מתוכנן לעוד 36 חודשים.

דירת גן בפרויקט VIEW בתל אביב של חברת יוסי אברהמי // הדמיה: וויופוינט
דירת גן בפרויקט VIEW בתל אביב של חברת יוסי אברהמי // הדמיה: וויופוינט

תל אביב בהחל מ-5 מיליון שקל
בפרויקט VIEW שבונה קבוצת יוסי אברהמי בשכונת נווה עופר בתל אביב מוצעת למכירה דירת גן בת 5 חדרים בשטח של 130 מ"ר, עם גינה בשטח של 300 מ"ר – במחיר של 5 מיליון שקל. הפרויקט כולל 100 יח"ד בשני בניינים בני 11 ו-14 קומות, המוצבים מעל קומת מסחר וחניון תת קרקעי פרטי. הוא ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת הקלה, בצמוד לפארק החורשות וליד מוסדות חינוך, כמו בית הספר לטבע ומכללת תל אביב יפו. הפרויקט בנוי ומאוכלס. 

שכונת נווה עופר זוכה בשנים האחרונות לפריחה והתעוררות נדל"נית. לפי מסמך המדיניות של עיריית תל אביב, מתוכננת התחדשות עירונית נרחבת בשכונה. סך הקיבולת לשכונה לאחר יישום פרויקטים של התחדשות עירונית עומד על 8,900 דירות חדשות, ובסך הכל צפויה השכונה להגיע ל-23 אלף תושבים במימוש מלא של פרויקטים להתחדשות.

גינות תלויות בפרויקט צרפתי בנאות הדרים // הדמיה: 3Dvision
גינות תלויות בפרויקט צרפתי בנאות הדרים // הדמיה: 3Dvision

באר שבע בהחל מ-13.9 מיליון שקל
בפרויקט "צרפתי בנאות הדרים", שבונה חברת צרפתי שמעון בשכונת נאות הדרים בבאר שבע, כל הדירות מתוכננות עם גינות תלויות – מרפסת בשטח ממוצע של כ- 24 מ"ר, המשולבת בה גינה תלויה. כך למשל, מחירה של דירת 3 חדרים, בשטח של 85 מ"ר, עם מרפסת-גינה בשטח של 24 מ"ר הוא 1,390,000 ₪. 

הפרויקט נבנה במספר שלבים ויכלול כ- 600 יח"ד. לאחרונה השיקה החברה את שלב ב' של הפרויקט, הכולל כ- 143 יח"ד בשני מגדלים, בני 20 קומות כל אחד, בתמהיל דירות מגוון, הכולל דירות בנות 3,4,5 חדרים ופנטהאוזים. הפרויקט נבנה בקונספט ייחודי של גינות תלויות המכונה "גינפסת". מדובר בקונספט חדשני בעיר באר שבע המוסיף אלמנטים של טבע, אוויר נקי ומראה ייחודי בנוף האורבני. אדריכל הפרויקט הוא משרד טיטו אדריכלים.

צמודי קרקע
עמנואל בהחל מ-1.85 מיליון שקל
חברת אפי קפיטל מציעה דירות בפרויקט אפי בעמנואל רובע ג' ביישוב עמנואל. מדובר בפרויקט רחב היקף הכולל הקמה של 50  קוטג'ים צמודי קרקע בני 5 ו-6 חדרים בגודל משתנים של החל מ-145 מ"ר עם גינה בגודל של בין 130 ל-200 מ"ר. בפרויקט נמכרים צמודי קרקע ב-2 קומות עם 5 ו-6 חדרים בגודל של החל מ-145 מ"ר וגינה ענקית בגודל של החל מ-130 מ"ר, במחירים של החל מ-1.85 מיליון שקל.

צמודי קרקע מבט פנים גינה אפי קפיטל בעמנואל הדמיה: 3Ddsign
צמודי קרקע מבט פנים גינה אפי קפיטל בעמנואל הדמיה: 3Ddsign

עוד כדאי לדעת- בסמיכות לשכונת הקוטג'ים היא בונה גם 116 יחידות דיור בבנייה רוויה המחולקת בין דירות בשוק חופשי לדירות במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. תמהיל הדירות כולל רק דירות גדולות של 5, 6, 7 ו-8 חדרים. מחירי הדירות בבנייה הרוויה לשוק החופשי מתחילים ממחיר של 1.37 מיליון שקל.

פרויקט צמודי קרקע של חברת יורו ישראל באור ים // הדמיה: שרפן
פרויקט צמודי קרקע של חברת יורו ישראל באור ים // הדמיה: שרפן

אור עקיבא החל מ- 3.4 מיליון שקל
בפרויקט "וילה יורו באור ים" הנבנה על ידי חברת יורו ישראל בשכונת אור ים, מוצע למכירה  קוטג' 6 חדרים בשטח של 177 מ"ר וגינה בשטח של 25 מ"ר עם שתי חניות ומחסן תמורת 3.4 מיליון שקל.  הפרויקט כולל 91 צמודי קרקע בני 6 חדרים במספר גדלים, כאשר 26 מהם כבר נמצאים באכלוס.

שכונת אור ים המתוכננת על ידי הקרן לפיתוח קיסריה צפויה לכלול כ-3,500 יח"ד. השכונה תוכננה כסביבת מגורים מודרנית, איכותית ומגוונת. 60% משטחיה מיועדים לצרכי ציבור, דרכים ושטחים ירוקים: פארק לינארי לכל אורך השכונה, מערכת שבילים המחברת בין גני ילדים ובתי הספר ובממשק עם הפארק המרכזי. שכונת אור ים מאופיינת בריבוי שצ"פים – כ-40% משטח התוכנית. השכונה מקושרת היטב לכביש 4 (תל אביב-חיפה) ולכביש 2 (כביש החוף), והיא מצויה במרחק של 40 דקות מתל אביב ו-30 דקות מחיפה. 

פרוייקט מורשת טל פרמיום בשיווק דרא // הדמיה: סנפשוט – רועי כהן
פרוייקט מורשת טל פרמיום בשיווק דרא // הדמיה: סנפשוט – רועי כהן

מודיעין החל מ-4.5 מיליון שקל
בפרויקט "מורשת טל פרימיום" שמשווקת חברת שיווק הנדל"ן דרא בשכונת מורשת במודיעין, מוצעות למכירה יחידות דיור צמודות קרקע בנות 6 חדרים בשטח 175 מ"ר בנוי וגינה בשטח 55-120 מ"ר. המחיר – החל מ-5.4 מיליון שקל. לכל יח"ד יוצמדו 2 חניות ומחסן. הפרויקט משלב בין בנייה רוויה וצמודת קרקע, ובו 59 יחידות דיור בבנייני בוטיק בני 4 קומות לצד צמודי קרקע. הבניינים מתוכננים במפרט פרימיום, וייבנו בבנייה ירוקה עפ"י תקן הבנייה 5282 – ישולבו בהם מערכת חשמל חכם לחיסכון באנרגיה ובמים. 

שכונת מורשת נבנית בצידה המערבי של העיר ממול לשכונת נופים. מורשת מתוכננת להיות בין השכונות הגדולות בעיר – ייבנו בה כ-4,200 יח"ד על פני שטח של כ-1,690 דונם. כן ייבנו בה 5 בתי ספר וכ-20 גני ילדים, פארקים גדולים ומטופחים, שבילי אופניים ועוד.

*המידע בכתבה זו מובא באדיבות יזמי הפרויקטים והמשווקים 

מי יהיו 70 המשפיעים לשנת 2023?

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות