banner
פרץ בוני הנגב בבאר שבע // יחצ
פרץ בוני הנגב בבאר שבע // יחצ

דירות בהחל מ-1,5 מיליון שקל ועד 16 מיליון שקל – סקירה מיוחדת

דירות לכולם, לפי התקציב והערים המתאימים לכם: כל הדירות, הפרויקטים והמחירים מצפון לדרום. אז כמה זה יעלה לכם והאם דירת שני חדרים בת"א ב-3.68 מיליון שקל היא אופציה עבורכם?

באר שבע: דירת 5 חדרים בהחל מ- 1,560 מיליון שקל
דירת 5 חדרים בשטח של  124  מ"ר + מרפסת בשטח של 11 מ"ר בקומה 3 מתוך 5 מוצעת למכירה ב – 1,560,000 מיליון שקלים. מדובר בדירה בפרויקט של חברת פרץ בוני הנגב בשכונת נחל הפארק  בעיר באר שבע  הפרויקט כולל 28  בניינים ביניהם בניינים בני 4-5  קומות. תמהיל הדירות 3-5 חדרים עליון עם מרפסות גדולות דירות גן ופנטהאוזים. כל הדירות יבנו בסטנדרט בניה גבוה ובתכנון מוקפד.

פרויקט ויניארד של חברת בוני התיכון // הדמיה: VIEW POINT
פרויקט ויניארד של חברת בוני התיכון // הדמיה: VIEW POINT

אשקלון: דירת 4 חדרים בהחל מ-1.85 מיליון שקל
פרויקט VINEYARD  אשקלון של חברת בוני התיכון, נמצא במיקום אטרקטיבי בשכונת "עיר היין" הנחשקת ובו מגוון דירות איכותיות.
הפרויקט, שצפוי להתאכלס במהלך שנת 2023, כולל שלושה מתחמי מגורים: הבוצר, הכורם והיוגב. בכל אחד מהם יהיו 2 בניינים בני 7 קומות, הממוקמים סביב לחצר פנימית סגורה. בכל אחד ממתחמי המגורים נבנות דירות רחבות ידיים בתמהיל דירות של 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לכל דירה מרפסת רחבה, סוויטת הורים גדולה ומרווחת, מחסן וחניה אחת לפחות. מחיר דירת ארבעה חדרים בפרויקט החל מ-1.85 מיליון שקל.
מפרט הבניינים כולל עיצוב ייחודי, לובי כניסה מסוגנן ומועדון דיירים. לתושבי האזור תתאפשר כניסה ישירה לשכונה מכביש 4 וכן יהנו מתחנת רכבת בשכונה, מערכת חינוך הכוללת שלושה תיכונים מקיפים, בתי ספר, גנים ומרכזים קהילתיים, מתחם פנאי שכונתי הכולל: מסחר, בתי קפה, מרפאות ועוד. באזור יוקם פארק תעשיות והיי-טק, שישתרע על פני 60 אלף מטרים ויכלול מתחם תחבורה משולב ובו תחנת רכבת ואוטובוסים עירוניים ובינעירוניים.

דירת 5 חדרים לדוגמא בפרויקט הרובע של חברת גולדן ארט בחיפה // צילום אביב קפילוטו
דירת 5 חדרים לדוגמא בפרויקט הרובע של חברת גולדן ארט בחיפה // צילום אביב קפילוטו

חיפה: דירת 5 חדרים בהחל מ-1.955 מיליון שקל
דירה 5 חדרים בשטח של 128 מ"ר עם מרפסת בשטח של 13 מ"ר כולל חניה ומחסן בפרויקט "הרובע" של חברת גולדן ארט תעלה לכם החל מ-1.955 מיליון שקל והיא מוצעת לאכלוס מיידי.
מתחם הרובע כולל סה"כ 198 יח"ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט משלב דירות למכירה ב-2 בניינים לצד בניין נפרד ובו דירות לשכירות ארוכת טווח. הפרויקט כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים ודופלקסים.  בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר, גינה פנימית ופרטית לשימוש הדיירים וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה. 

דירה לדוגמא בפרוייקט פרשקובסקי בחיפה // יחצ פרשקובסקי
דירה לדוגמא בפרוייקט פרשקובסקי בחיפה // יחצ פרשקובסקי

עוד בחיפה: דירת 5 חדרים בשטח של 120 מ"ר + 20 מ"ר מרפסת בפרוייקט פרשקובסקי בחיפה החל מ-2.35 מיליון שקל.
פרויקט "פרשקובסקי בחיפה" הינו פרויקט הפינוי בינוי הראשון והגדול בעיר, והוא מהווה רובע מגורים חדש הכולל 10 בנייני יוקרה, תשתיות מודרניות, כבישים ופיתוח סביבתי מדהים, למול גבעת השבשבת המוריקה ונוף עוצר נשימה. הפרויקט כולל 486 יחידות דיור ב-4 מגדלים בני 15 קומות ועוד 6 מגדלים בני 9 קומות. מיקום הפרויקט הוא אידאלי – מרחק הליכה קצר ממרכז זיו השוקק ולגרנד קניון, קירבה לבתי ספר וגני ילדים, וכן לטכניון, המוסד המוביל בישראל להשכלה גבוהה. בסביבת הפרויקט מגוון בתי קפה, מסעדות ושאר אזורי מסחר, הוא סמוך לספורטק החדש, רחוק דקות נסיעה ממנהרות הכרמל, ובנוי בלב הריאה הירוקה של שכונת נווה שאנן. 

 דירת 4 חדרים בפרויקט רובע איילון של מצלאוי ונצבא ברחוב יוספטל בת ים // הדמיה: evolve media
דירת 4 חדרים בפרויקט רובע איילון של מצלאוי ונצבא ברחוב יוספטל בת ים // הדמיה: evolve media

בת ים: דירת 4 חדרים בהחל מ- 2.648 מיליון שקל
דירת 4 חדרים בקומה 29 בשטח של 104 מ"ר ומרפסת בשטח 16 מ"ר כולל חניה עם נוף פנורמי לים, בפרויקט "רובע איילון" הנבנה על ידי החברות מצלאוי ונצבא, תעלה לכם 2.648 מיליון שקל.
פרויקט 'רובע איילון' כולל 6 מגדלים בני כ-40 קומות עם 1,078 דירות חדשות, לצד שטחי מסחר, תעסוקה ושטחי ציבור בשטח של כ-25,000 מ"ר. בנוסף, במסגרת השטחים הציבוריים בפרויקט ייבנה מתחם גני ילדים מודרני. הפרויקט ממוקם מול קניון בת ים ונהנה מנגישות תחבורתית מקסימלית. הוא נבנה בסמיכות לתחנת הרכבת יוספטל ולנתיבי איילון. בנוסף, צמודה אליו תחנת יוספטל שתכלול: תחנה של הקו האדום של הרכבת הקלה שצפוי להתחיל לפעול עוד טרם השלמת הבנייה; תחנת מטרו עתידית של קו M1. 

פרויקט MOMENT // הדמיה: 3Division
פרויקט MOMENT // הדמיה: 3Division

עוד בבת ים:- MOMENT בת ים הוא פרויקט הדגל של חברת אזורים ברחוב השבים בבת ים – MOMENT כולל 714 יח"ד בארבעה מגדלים, בעלי 34 ו-35 קומות ו-6,500 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר בשכונות רמת הנשיא, בין הרחובות ניסנבוים במערב, הקוממיות בדרום, קרן היסוד בצפון ומוהליבר ממזרח. מדובר באחד הפרויקטים המסקרנים ביותר בגוש דן והוא נמצא כבר בתהליכי הקמה. זהו מיקום אידיאלי, בקרבת הים, הטיילת, הקאנטרי קלאב ונתיבי איילון ובצמידות לתחנת העמל של הרכבת הקלה, הקו האדום – שצפוי לפעול כבר בשנתיים הקרובות. חברת אזורים הרסה 9 בניינים בשכונת רמת הנשיא בבת ים. שיווקו של פרויקט MOMENT היוקרתי נפתח במכירה מוצלחת שנערכה בדיגיטל בתקופת הקורונה לכוחות הביטחון, כשנמכרו 479 דירות בקרוב למיליארד שקל.
תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות של 3 עד 6 חדרים, במחיר שנע בין 27,500 ל-30,000 ₪ למ"ר. כל דירה תכלול מרפסת, חניה ומחסן. הרוכשים ייהנו ממפרט טכני גבוה ומרביתם גם מנוף לים. הפרויקט ממוקם בסמיכת למוסדות חינוך, ובנוסף, אזורים תקים במתחם מספר גני ילדים. המתחם החדש תוכנן על ידי משרד האדריכלים גיורא גור. בין שני המגדלים יוקם Roof garden פתוח, בגובה 6 קומות, המיועד לדיירים בלבד, כשטח משותף איכותי.

פרויקט צמודי קרקע של חברת יורו ישראל באור ים // הדמיה: שרפן
פרויקט צמודי קרקע של חברת יורו ישראל באור ים // הדמיה: שרפן

אור עקיבא: קוטג' 6 חדרים בהחל מ- 2.9 מיליון שקל
קוטג' 6 חדרים בשטח בנוי של 166 מ"ר עם גינה בשטח 23 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן בפרויקט צמודי הקרקע "וילה יורו באור ים" של חברת יורו ישראל בשכונת אור ים החדשה, יעלה לכם 2.9 מיליון שקל. אכלוס בעוד כשנה וחצי. הפרויקט כולל 91 צמודי קרקע בני 6 חדרים במספר גדלים.

פרויקט של אביסרור בשכונת האקליפטוס בבאר יעקב // הדמיה: סנפשש רועי
פרויקט של אביסרור בשכונת האקליפטוס בבאר יעקב // הדמיה: סנפשש רועי

באר יעקב: דירת 5 חדרים בהחל מ- 3,050 מיליון שקל
דירת 5 חדרים בשטח של  127 מ"ר + מרפסת בשטח של 16 מ"ר בקומה 14 מתוך 18 מוצעת למכירה ב  3.050 מיליון שקלים. מדובר בדירה בפרויקט של חברת אביסרור משה ובניו בשכונת האקליפטוס החדשה בבאר יעקב על שטח מחנה צריפין המפונה  בסמוך לראשון לציון.
הפרויקט כולל 9 בניינים ביניהם בניינים בני 17-19 קומות לצד בנייני בוטיק בני 6-7 קומות. תמהיל הדירות 4-6 חדרים עליון ם מרפסות גדולות דירות גן ופנטהאוזים. כל הדירות יבנו בסטנדרט בניה גבוה ובתכנון מוקפד. הפרויקט כולל לובי ראשי מעוצב עם חלל כפול, מועדון דיירים, חדר עגלות ואופנים, וחניון תת קרקעי  בסמוך לבנייני המגורים יבנו שטחי מסחר ומשרדים. 

פרויקט דונית בגבעת שמואל של חברת אחים דוניץ // הדמיה: AA STUDIO
פרויקט דונית בגבעת שמואל של חברת אחים דוניץ // הדמיה: AA STUDIO

גבעת שמואל: דירת 5 חדרים בהחל מ- 3.402 מיליון שקל
דירת 5 חדרים בקומה 8 בשטח של 144 מ"ר עם מרפסת בשטח 15 מ"ר כולל 2 חניות בפרויקט "דוניץ בגבעת שמואל" של חברת אחים דוניץ  תעלה לכם 3.402 מיליון שקל.
מדובר במגדל מגורים בן 22 -20 קומות בסטנדרט גבוה ,בו מתוכננות להיבנות כ- 87 יחידות דיור. האכלוס צפוי במאי 2024.

פרויקט סביון וויו בירושלים בשיווק דרא // הדמיה: 3D
פרויקט סביון וויו בירושלים בשיווק דרא // הדמיה: 3D

ירושלים: דירת 3 חדרים בהחל מ-3.577 מיליון שקל
דירת 3 חדרים בשטח של 85 מ"ר עם מרפסת בשטח 13 מ"ר כולל חניה בפרויקט סביון view המשווק על ידי חברת שיווק הנדל"ן דרא, תעלה לכם החל מ-3.577 מיליון שקל.
הפרויקט, של אפריקה ישראל, ממוקם בלב הפועם של ירושלים. המגדל היוקרתי בן ה- 27 קומות, משקיף על נוף פנורמי סובב ירושלים ופונה לישראלים הקונים דירות למגורים, לתושבי חוץ המחפשים דירות נופש ולמשקיעים. המגדל כולל 194 יח"ד בתמהיל של דירות 2, 3 ו- 4 חדרים ופנטהאוזים מפוארים בני 3,4 חדרים.

פרשקובסקי בבני דן בתל אביב // הדמיה: סנפשוט
פרשקובסקי בבני דן בתל אביב // הדמיה: סנפשוט

תל אביב: דירת 2 חדרים בהחל מ-3.68 מיליון שקל
דירת 2 חדרים בשטח של 55 מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר בפרויקט "HaGaDa" של חברת פרשקובסקי, תעלה לכם החל מ-3.68 מיליון שקל.
פרוייקט "HaGaDa" הינו קומפלקס מגורים יוקרתי הממוקם על גדת נחל הירקון ומכאן שמו ("הגדה"). הבניינים בפרויקט  מוקפים  חצר פנימית אינטימית וירוקה עם צמיחה עשירה ומקומות ישיבה; בכל אחד מהבניינים יהיו 25-28 דירות – 4 דירות בלבד בכל קומה. תמהיל הדירות מגוון הכולל דירות  2,3,4,5 חדרים עם מרפסות מרווחות בגדלים שונים, דירות גן ייחודיות עם חצרות במגוון גדלים ופנטהאוזים מפוארים. על התכנון אחראי משרד האדריכלים המוביל ברעלי לויצקי כסיף

פרויקט יבניאלי גבעתיים קרסו נדלן // הדמיה: 3dvision
פרויקט יבניאלי גבעתיים קרסו נדלן // הדמיה: 3dvision

גבעתיים: דירת 4 חדרים בהחל מ-4.25 מיליון שקל
דירת 4 חדרים בשטח של כ-107 מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר במחיר של כ-4.25 מיליון שקל
דירת 5 חדרים בשטח של 127 מ"ר ומרפסת של כ-13 מ"ר במחיר של כ-5 מיליון שקל. מדובר בפרויקט הריסה ובנייה מחדש ברח' יבניאלי בגבעתיים של קרסו נדל"ן הכולל הריסת שלושה בניינים ישנים ברחוב יבניאלי 24-26-28 שבהם 21 דירות, ובנייה של 2 בניינים חדשים במקומם בני 7 קומות עם 51 יחידות דיור
בחודשים האחרונים הושלם הליך פינוי הבעלים וקרסו כבר החלה בעבודות ההריסה של הבניינים הישנים ואחריהן תחל בעבודות הפיתוח. 

קוטג בפרויקט צרפתי GARDEN בגן יבנה // הדמיה 3dvision

גן יבנה: קוטג' בהחל מ- 4.45 מיליון שקל
בפרויקט צרפתי GARDEN, שבונה קבוצת צרפתי שמעון בגן יבנה, מוצע למכירה קוטג' בן 6 חדרים, המשתרע על פני שתי קומות, בשטח של 167 מ"ר, עם חצר בשטח של 140 מ"ר, ובתוספת קומת מרתף ששטחה כ- 74 מ"ר, במחיר של 4.45 מיליון ₪. לקוטג' שתי חניות פרטיות.
פרויקט צרפתי GARDEN בגן יבנה יכלול 68 יח"ד צמודות קרקע וייבנה בכמה שלבים. לכולם גינות רחבות וחלקם כוללים גם קומת מרתף. הפרויקט ממוקם בשכונת נאות אשכול החדשה, בחלק הצפון מערבי של גן יבנה. השכונה נהנית מגישה נוחה לצירים מרכזיים, מצביון כפרי ומנופים מרהיבים.

פרויקט THE LAKE ברמת גן של צמח המרמן וסרוגו // הדמיה: 3division
פרויקט THE LAKE ברמת גן של צמח המרמן וסרוגו // הדמיה: 3division

רמת גן: דירת 5 בהחל מ- 4.080 מיליון שקל
דירת 5 חדרים בקומה 11 בשטח של 121 מ"ר עם מרפסת בשטח 13 מ"ר, עם 2 חניות ומחסן בפרויקט  THE LAKE הנבנה על ידי החברות סרוגו וצמח המרמן תעלה לכם 4.48 מיליון שקל.
הפרויקט נבנה על הפארק הלאומי רמת גן במרחק של כ-100 מטר מהאגם, ויכלול 3 מגדלי מגורים יוקרתיים צמודים לפארק שיציעו נוף פתוח לפארק ולאגם. למתגוררים בו יהיו 4 מעברים וגישה ממתחם המגורים ישירות לפארק. שלושת המגדלים בני 16 קומות ובהם 180 יח"ד.

פנטהאוז בפרויקט המרי בגבעתיים של קבוצת לוינשטין // הדמיה: Arceffect
פנטהאוז בפרויקט המרי בגבעתיים של קבוצת לוינשטין // הדמיה: Arceffect

גבעתיים: פנטהאוז ב- 9.5 מיליון שקל
בפרויקט המרי 58 בגבעתיים מציעה למכירה קבוצת לוינשטין פנטהאוז בן 5 חדרים, בשטח של 120 מ"ר, עם מרפסות בשטח של 205 מ"ר, בקומה החמישית והאחרונה בבניין, במחיר של 9.5 מיליון ₪. הפנטהאוז משתרע על פני קומה שלמה ודייריו ייהנו מנוף פנורמי על כל תל אביב ולים.
פרויקט המרי 58 גבעתיים ממוקם בצמידות למצפה הכוכבים בראש גבעת קוזלובסקי הגבוהה ביותר בגוש דן, בקרבת מצפור שלום ומרכזי הקניות ובתי הקפה של גבעתיים. הפרויקט יכלול בניין בוטיק יוקרתי הכולל 20 דירות בלבד בתמהיל של דירות 3,4,5 חדרים ופנטהאוזים.

פנטהאוז בפרויקט הרוגי מלכות של קבוצת רם אדרת בתל אביב // הדמיה: 3Ddesign
פנטהאוז בפרויקט הרוגי מלכות של קבוצת רם אדרת בתל אביב // הדמיה: 3Ddesign

תל אביב: פנטהאוז 5 חדרים ב-12 מיליון שקל
בפרויקט הרוגי מלכות, שבונה קבוצת רם אדרת בשכונת רמת החיל בתל אביב, מוצע למכירה פנטהאוז בן 5 חדרים, בשטח של 172 מ"ר, עם מרפסות בשטח כולל של 104 מ"ר במחיר של 12 מיליון ₪. הפנטהאוז ממוקם בקומה הרביעית מתוך חמש בפרויקט וצופה לגינה ציבורית. לפנטהאוז שתי חניות פרטיות ומחסן.
פרויקט הרוגי מלכות 12-10 הוא פרויקט בוטיק שנבנה במסגרת התחדשות עירונית (תמ"א 38/2). הפרויקט כולל בניין בן 5 קומות ו-21 דירות מיוחדות בתמהיל מגוון. הפרויקט תוכנן ועוצב ע"י משרד האדריכלים HQ ומשלב פטיו מרשים ואבני טרקוטה מעטרות את חלקו הפנימי של הבניין. 

פרויקט מוזיר 14 תל אביב של גלובלינקס // הדמיה: רבין אדריכלים
פרויקט מוזיר 14 תל אביב של גלובלינקס // הדמיה: רבין אדריכלים

תל אביב: דירת דופלקס  5 חדרים ב- 15.9 מיליון שקלים
דירת דופלקס  5 חדרים  בשטח של 166 מ"ר + מרפסת בשטח של 18 מ"ר + מרפסת גג בשטח של 83 מ"ר + מחסן ושתי חניות בפרויקט מוזיר 14 בתל אביב של חברת גלובלינקס מוצעת למכירה ב 15.9 מיליון שקלים.
מדובר בפרויקט התחדשות עירונית הכולל בניין בן 7 קומות עם 28 יח"ד בתמהיל של 2-4.5 חדרים. צפי לאיכלוס – יוני 2025. על תכנון הפרויקט הופקדו משרד בר אוריין והאדריכל עומר רבין.

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות