banner
חיבורים וקשרים לעסק | צביה וילציק
צביה וילציק

"אנשים מצליחים יוצרים את הנסיבות" // טור אישי

מאת: צביה וילצ'יק מנהלת שיווק, פיתוח וקשרי אדריכלים

צביה וילצ'יק 13.10.2017

"תשוקה היא נקודת התחלה של כל הישג. לא תקווה, לא משאלה, אלא תשוקה בוערת שגוברת על הכול" (נפוליאון היל). האם אתם באמת חיים את החיים שיעדתם עבורכם? האם אתם חיים, חיים מלאים, בעוצמה ובכל הכח? האם אתם קמים בבוקר בכיף גדול ליום חדש שבפתח? האם אתם מנצלים את הפוטנציאל החבוי בתוככם?

לחיות מתוך עוצמה ותשוקה

חושבת שאם הייתי צריכה לעמוד היום על במה ולהרצות בפני אלפי אנשים, שיושבים ומקשיבים להרצאה שלי, והיו שואלים אותי על איזה נושא היית רוצה להרצות, עם כל הידע והניסיון שיש לי בשיווק, אחד הדברים העוצמתיים שמדברים אליי הוא לחיות מתוך עוצמה ותשוקה. לקום בבוקר ולהרגיש שבא לי לטרוף את החיים. אין סיפוק ואושר גדול מזה!

אני כותבת לכם מצפון תאילנד, שם אני נמצאת בטיול משפחתי, אני מוטי בעלי והבנות (מור בת 18 וליאור בת 14). דביר, בני בכורי, כרגע עובר קורס קצינים, ולצערנו נאלץ להישאר בארץ. אנחנו בטיול שטח בצפון, ג'יפים, יערות, מפלים, ג'ונגל, נוף עוצר נשימה. המקום המושלם לחופשה וגיבוש משפחתי. אני צועדת לי בטרק קטן ביערות, מקבלת השראה מהטבע ועוצמתו. לוקחת את הטלפון וכותבת לכם:

"יכול להיות לכם בית גדול ומעוצב, יכולה להיות לכם מכונית מפוארת, יכול להיות לכם הרבה כסף בבנק ויכולה להיות לכם אהבה גדולה, אך רק כשתגיעו להתפתחות והגשמה עצמית, תבינו אושר מהו".

צביה וילציק בתאילנד
צביה וילציק בתאילנד

חלמתי חלום ויצאתי לדרך

כולי מאושרת ונרגשת, ולא בגלל תאילנד- ולא בגלל היערות אלא כי לפני שבועיים החלטתי שאני מרימה מיזם חדש, פעם בחודש מפגש של בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים מתחום העיצוב והבניה אשר נפגשים למפגש בלתי פורמאלי. חלמתי חלום, יזמתי רעיון, רשמתי תוכנית פעולה, תוכנית ביצוע ויצאתי לדרך. עכשיו בואו נחשוב כמה אנשים עדיין לא נמצאים במקום של הייעוד שלהם בחיים? כי הם מפחדים מהשינוי, מהיציאה מאזור הנוחות, מכישלון, מאכזבה. פחד עצום שמשתק. אנשים שמדחיקים את הקול הפנימי שלהם שזועק ולכן גם חיים שלמים של תסכול פנימי. הסטטיסטיקה אומרת שרק 1 מיתוך 20 איש יחיו חיים מלאים, חיים מאושרים, חיים מתוך עצמה ותשוקה, זאת בגלל שרוב האנשים בטוחים שחייהם מעוצבים על ידי הנסיבות והגורל.

בן אדם עם מטרה ברורה מוכרח להשיג אותה

בואו ניקח לדוגמא ספינה שמפליגה. היעד ידוע הזמן, הדרך, הכל מתוכנן מראש ויש צוות וקברניט, אשר מנווטים את הספינה ליעד ולמטרה, על פי התכנון המוקדם. במקביל אליה ישנה ספינה שמפליגה בים ללא צוות וללא קברניט, מה לדעתכם יקרה לה? האם היא תגיע ליעדה? אותו הדבר נכון לגבינו, בני האדם. בן אדם עם מטרה ברורה מוכרח להשיג אותה ושום כח לא יוכל להתנגד לרצונו זה. אנשים מצליחים הם אנשים שלא מקבלים את הנסיבות אלא מחפשים ויוצרים אותן. כל אדם שיציב לעצמו מטרה קונקרטית- ישיג אותה. זאת לעומת אדם שאין לו מטרה, שלא יידע לאן הוא הולך וכתוצאה מכך ייווצרו אצלו תחושות של פחד, בלבול, דאגה ועוד.

ולסיכום:

מה שזרעתם, זה מה שתקצרו. המח שלנו מסוגל לייצר כל פעולה שנטיל עליו אך לעיתים אנו בוחרים להשתמש בו למשימות קטנות במקום למשימות גדולות. תזרעו זרעים של הצלחה. החלטות חשובות, התקדמות, התעשרות וכדומה, טפחו אותם בעקביות ותוך התמדה לעבר השגתם והם יהפכו למציאות. הכל  בידיים שלכם, תחלמו, תכוונו, תפעלו ותצליחו! חיו בדרך זו ותראו איך סכרים של שפע יפתחו בפניכם ויצקו לתוך חייכם אושר ועושר יותר ממה שאתם מסוגלים לדמיין.

בהצלחה!

שלכם,  צביה וילציק – שיווק, פיתוח וקשרי אדריכלים.

 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

לכנס הנדל"ן השנתי | כל בכירי הענף במקום אחד!

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות