banner

חברת קרסו נדל"ן פורצת דרך לסגנון חיים בריא בדירות המגורים

רוצים לחיות בלב העיר ועדיין לשמור על חיים בריא ומקיים? מותג המגורים "קרסו סאן" נולד בשבילכם, ומציע תכנון ועיצוב שיוצרים חווית מגורים בת קיימא

זיו גולדפישר 11.07.2024

תפיסת החיים הבריאים הולכת וצוברת תאוצה בציבור בכל העולם, עם העלייה במודעות ליתרונות שמקנה אורח חיים בריא, ובהתאם להתפתחות בטכנולוגיה ובשאר תחומי החיים. הציבור ברחבי העולם וגם בישראל מודע יותר לחשיבות של שמירה על תזונה נכונה, של פעילות ספורטיבית, מניעת זיהום אוויר וחיסכון באנרגיה, ומיישם כל זאת בחיי היומיום. תפיסה זו נמצאת במרכז קונספט המגורים שיצרה חברת קרסו נדל"ן, העונה לשם CARASSO SUNN, ומיועד לרוכשי דירות שמבינים את המשמעות וחשיבות סגנון החיים הבריא ולכאלה שרוצים לשלב אותו בבית ובשגרת היומיום שלהם. 

מותג CARASSO SUNN (SUNN פירושו בריאות בנורבגית) מאגד תחתיו עשרות פרויקטים של החברה בהתחדשות עירונית  בתל אביב, שייבנו עפ״י עקרונות תקן ה- WELL Building Standard. מדובר בפרויקטיי בוטיק הנבנים במסגרת תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש) ברחובות הקטנים סביב כיכר המדינה בתל אביב, שבמסגרתם החברה בונה כבר היום כ- 100 יח' דירות בחמישה בניינים הממוקמים ברחוב דוד ילין וברחוב חדרה.  

בפרויקטים משלבת החבר פתרונות תכנון ומוצרים שהופכים את החלל הבנוי למרחב המיטיב עם הגוף והנפש הכוללים בין היתר פתרונות לכניסה וזרימה של אוויר צח, תאורה טבעית וחסכונית, מתקנים חסכוניים ובריאים לטיהור המים, וחדרי מדרגות מעוצבים לעידוד עלייה במדרגות ופעילות גופנית. הפרויקטים נבנים תחת תקנים מחמירים של בנייה ירוקה וקיימות והדירות כוללות מפרט טכני יוקרתי. 

חמי שאול, מנהל חטיבת מגורים בוטיק בקרסו נדל"ן, מסביר כי, "בחברה הבינו שיותר ויותר אנשים מנהלים כיום אורח חיים בריא, שבא לידי ביטוי בתזונה, בפעילות ספורט, בצריכת האנרגיה וכדומה, ולכן תכננו סגנון חיים שיביא בחשבון את כל אלה גם בדיור. חווית המגורים של קרסו סאן נשענת על ההנחה כי אנחנו מתגוררים ומבלים זמן רב בחללים סגורים, ולכן מתבקש כי חללים אלו יהיו נוחים ונעימים יותר וישפרו את התחושה הפיזית והנפשית שלנו". 

אדר׳ גליה שטאנג, מומחית לתכנון בר קיימא  ו- ESG בחברת פיתוח סביבה וקיימות, מסבירה כי: "קרסו עשו תהליך תכנון הוליסיטי שמאחד את כל היועצים, שהוא חלק מעקרונות תכנון בר קיימא, ושמו את הדייר כחשיבה תכנונית ראשונה, כדי לראות מה נכון עבורו כבר בתחילת התכנון ואיך לשלב את האלמנטים הנכונים בדירה. היום תקן בנייה ירוקה הוא תקנה כלל ארצית אבל קרסו בידלו את עצמם בתהליך שהביא את הפרויקטים הרבה מעבר לדרישות התקן ודרישות הסף". 

מוניקה פרידלנדר, מנהלת תחום אדריכלות בקרסו נדל"ן, מציינת כי: "המותג מדבר על הכנסת הבריאות ו'הטבע' לבניינים ולהעניק איכות חיים גבוהה ולכן, אנחנו לוקחים את הטבע ומכניסים אותו לתוך הלובי, כאשר החומרים שנבחרים מדמים את הטבע, עם הרבה צמחיה, אור פנימי, ויטרינות גדולות.. במקום חדרי מדרגות רגילים ואפורים, בקרסו סאן יהיו חדרי מדרגות מוארים ומעוצבים שכיף לעלות ולרדת בהם. בלובי הבניין יהיו חלונות הצצה לחדרי המדרגות כדי לעודד פעילות גופנית ולהעדיף שימוש בהן על פני שימוש במעלית, דבר שהוא לגמרי אפשרי  בבניין בוטיק בן 8 קומות". 

סגנון חיים מובחן לדיור מבית קרסו
חברת קרסו, זרוע הנדל"ן של קבוצת קרסו, הינה מחברות הבנייה המובילות בישראל. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א והיא נסחרת במדד המוביל ת"א 90. 

לנכון לחודש יוני 2024, לחברה 54 פרויקטים בתחום המגורים כש-43 מתוכם הינם פרויקטי התחדשות עירונית. בסך הכל החברה בונה ומקדמת בניית 10,300 יח"ד עם הכנסות צפויות של כ-22.1 מיליארד שקל. בתחום הנדל"ן המניב לחברה 20 נכסים מניבים בשטח 100 אלף מ"ר ועוד 234 אלף מ"ר בייזום. 

החברה ידועה בתכנון יצירתי וחדשני הנשען על התאמת חווית מגורים לצרכי קהל היעד, תוך חשיבה על מגמות המשפיעות על עולם המגורים.. כך למשל, פרויקט ME-CRO ברחוב אבן גבירול בתל אביב, השואף לשלב בין תכנון קומפקטי,  מינימליסטי ומקיים  לבין הרצון לשימור האינדיבידואליזם העירוני התל אביבי. הפרויקט מציע דירות קטנות בתכנון פנימי המנצל כל מ"ר בחלל באופן אידיאלי תוך שימוש בנגרות כחלק מכלי התכנון. כך למשל יצרו בקרסו דירה בת 4 חדרים מרווחת ונעימה בשטח של 82 מ"ר בלבד.  

פרויקט "אומאמי" של החברה בצפון מערב קריית אונו הוקם עבור חובבי הבישול והאירוח ותוכנן תחת הקונספט של קולינריה ואירוח. תכנון הפרויקט לוקח בחשבון את אהבת האוכל, הבישול הביתי והאירוח שכל כך מאפיין את הישראלים  ומציע להם דירות שתוכננו בדיוק עבורן. כך למשל, בכל אחד ממגדלי המגורים מוקם חדר יין, המטבחים בדירות תוכננו לפרטי פרטים ומציעים מגוון מקומות אחסון, במרפסות מותקנת תשתית לגינת תבלינים הכוללת מערכת השקיה מובנית ובקר השקיה ממוחשב, בנוסף לנקודות מים וגז, ועוד. דיירי המתחם נהנים כבר היום גם משבילי הליכה, גינות עשבי תיבול ופינות ישיבה מוצלות.

*הכתבה מוגשת בשיתוף חברת קרסו

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות