הדמיה מוקטנת י.ל ברוך // קרדיט: טוטם
הדמיה מוקטנת י.ל ברוך // קרדיט: טוטם

הרצליה: נמכרו ארבע דירות בפרויקט תמ"א 38/2 בכ- 13 מיליון שקל

הבניין ממוקם בשכונת הרצליה הירוקה, כולל 13 דירות למכירה בשוק החופשי והוא יאוכלס בעוד כשנתיים. דירת 5 חדרים נמכרה בכ- 3.180 מיליון שקל

כרמלה קופר 09.08.2020

קבוצת אלמוג, יזמית הפרויקט מדווחת כי בתוך חודשיים לאחר הריסת המבנה מכרה החברה ארבע דירות מתוך מלאי כללי של 13 דירות שמוצעות למכירה, בנוסף ל-9 דירות תמורה שמיועדות לדיירים הקיימים, בסכום כולל של 13 מיליון שקל. 

דירת 5 חדרים נמכרה בסכום של 3.180 מיליון שקל, דירת 4 חדרים נמכרה בסכום של 2.650 מיליון שקל, דירת גן בת 5 חדרים נמכרה ב-3.6 מיליון שקל. על פי החברה, הרוכשים הם בעיקר תושבי הרצליה, משפרי דיור אשר בחרו  להישאר במרכז העיר ולשדרג את דירתם לחדשה.

הפרויקט ממוקם בהרצליה הירוקה, בפינת הרחובות י. ל. ברוך וההגנה, במסגרתו נהרס מבנה בן 3 קומות על עמודים שכלל 9 דירות. במקומו החלה בנייתו של בניין בן 7 קומות שיכלול 22 דירות שביניהן דירות 3, 4 ו-5 חדרים. בקומה השביעית ייבנה פנטהאוז עם מרפסת בשטח של כ-200 מ"ר. לבניין חניון תת קרקעי ודירות גן בקומת הקרקע. האכלוס צפוי לעוד כשנתיים. 

רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, אומר כי: "אנחנו שמחים לראות שגם בימים של חוסר ודאות הפרויקט נהנה מביקוש חזק של תושבי הסביבה. מדובר באזור המבוקש ביותר בהרצליה, שעד כה נעשו בו בעיקר פרויקטים של חיזוק אשר לא מציעים דירה חדשה לחלוטין על כל המשתמע מכך, ולא נותנים מענה שלם לרוכשים".

 

בחן את עצמך: האם אתם בקיאים בתחום ההתחדשות העירונית

לקבלת עדכונים וחדשות בוואטספ >>> לחצו כאן 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות