אדריכל עדי דוידוב // צילום יוראי ליברמן
אדריכל עדי דוידוב // צילום יוראי ליברמן

אדריכל עדי דוידוב מונה לשותף במשרד ישר אדריכלים

מאחורי המינוי עומד סיפור אנושי מרגש, כאשר לפני כשנתיים עבר דוידוב אירוע בריאותי חריג והוטס לביצוע ניתוח מציל חיים, בליווי צוות המשרד. היום הוא אומר: "זכיתי להגשים את חלומי"

כרמלה קופר 08.12.2020

עדי דוידוב (45) בוגר המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, נשוי ואב ל-3, הינו בעל ותק של 13 שנים במשרד, מנהל תחתיו צוות של למעלה מ-10 אדריכלים ומטפל בפרויקטים גדולים בעירוב שימושים ברחבי הארץ. בכך דוידוב מצטרף לשותפים של המשרד, הבעלים אבנר ישר ושותפיו אלעד יהודה (מנכ"ל), יוני גרוסוסר, יואב מיכאל ואביב אלנבוגן.

דוידוב החל לעבוד במשרד ישר אדריכלים בשנת 2008, והתמחה בתכנון מבני תעסוקה ומסחר מורכבים, בהיקפים גדולים. בין היתר, הוא כיהן אז גם כמאמן הלאומי של נבחרת ישראל בטאקוונדו, מספר חודשים לפני שהשתתף עם הנבחרת באולימפיאדת בייג'ין 2008. במהלך שנותיו הראשונות במשרד צבר ניסיון רב והתקדם לתפקיד ראש צוות במשרד.

מאחורי המינוי עומד סיפור אנושי מרגש, כאשר לפני כשנתיים עבר דוידוב אירוע בריאותי חריג, שנגרם כתוצאה מתגובה לטיפול תרופתי שגרתי, בעקבותיו נעדר מהמשרד למשך חצי שנה, בעודו מוטס בטיסת חירום לפריז לביצוע ניתוח מציל חיים. לאורך כל שלבי האירוע משרד ישר אדריכלים, בראשו של אבנר ישר ומנכ"ל המשרד, אלעד יהודה, ליוו את עדי, תמכו בו והיו הגורם המחולל להצלחת האירוע, החל משלביו הראשונים ועד חזרתו ארצה. עם חזרתו ארצה, וכחלק מההתמודדות עם האירוע המשברי שחווה, כתב עדי הרצאה שמגוללת את תובנות החזרה לחיים, במקביל להשתתפותו בקורס מנטורים והתנדבותו בעמותת "מנטור לחיים".

אדריכל אבנר ישר, מסר בעקבות המינוי כי: "אני גאה ושמח לברך את עדי על הצטרפותו לנבחרת השותפים של המשרד. עדי הוא אדריכל מצוין, אשר תרם רבות למשרד לאורך השנים, גילה איכויות מקצועיות יוצאות דופן ויכולות ניהול מרשימות".

מנכ"ל ישר אדריכלים, אלעד יהודה, מסר כי: "עדי בעל יכולות מקצועיות וניהוליות גבוהות במיוחד, הוכיח עצמו בעקביות לאורך השנים ומוערך עמוקות על ידי כלל הלקוחות וצוות העובדים. בגין תרומתו הניכרת למשרד, צירופו כשותף טבעי ומתבקש".

אדריכל עדי דוידוב מסר כי: "הצטרפתי למשרד במטרה ללמוד ולהתפתח מקצועית, כאשר לנגד עיני תמיד עמדה השאיפה להצטרף כשותף ולהשפיע על החזון של המשרד. אני נרגש ומאושר שלאחר עבודה קשה ומאומצת זכיתי להגשים את חלומי. אני מאמין, שאדריכל כמו מאמן טוב, מזהה את הפוטנציאל התכנוני ויוצק לתוכו איכויות על זמניות". 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות