צחי ועידו חג'ג // טל צ'יקורל
צחי ועידו חג'ג // טל צ'יקורל

קבוצת חג'ג' רכשה שני מגרשים מיצחק תשובה בפארק בבלי

על רקע חתימת זיכרון הדברים בסמוך לפריצת משבר הקורונה: קבוצת חג'ג' התאחדה עם קבוצת יגאל דימרי ומיימון לרכישת שני מגרשים בפארק בבלי. חג'ג' תבנה את מגרש 3 המונה 250 יחידות וקבוצת דימרי תבנה את מגרש 4

כרמלה קופר 03.05.2020

תמונה: צחי ועידו חג'ג // טל צ'יקורל

כזכור, החברה דיווחה כי חתמה על מזכר הבנות עם איש העסקים יצחק תשובה, והודיעה היום לבורסה לניירות ערך שיחד עם חברת י.ח דמרי שבשליטת יגאל דמרי, תרכוש 2 מגרשים בפארק בבלי מידי תשובה. לפי ההסכם, קבוצת חג'ג' תרכוש את מגרש מספר 3 ודמרי תרכוש את מגרש מספר 4. 

מגרש מספר 3, בגודל של 6.3 דונם, בחלקו הדרומי של בפארק, כולל זכויות בניה להקמת כ-190 יח"ד בהיקף של 25,000 מ"ר, במגדל בן 44 קומות מעל קומת הכניסה. מחיר הרכישה מתשובה הינו 190 מיליון שקל, המורכב מ- 1 מיליון שקל לכל יח"ד של 130 מטר עיקרי. בתוספת הקלות שבס-כחלון יתווספו כ-60 יח"ד ב-6 קומות, סך הדירות במגדל יעמוד על 252, והחברה תשלם חצי מיליון שקל בגין שטח, לכל יחידת דיור נוספת. הפרויקט יכלול דירות בנות 3-5 חדרים ופנטהאוזים.

בקבוצה מציינים כי: "סוכם כי המוכר יקבל 90 מיליון בחתימת ההסכם, מגרש 3 של חג'ג' ישלם 60 מיליון שקל ומגרש 4 ישלם  30 מיליון, יתרת התמורה תשולם בתוך 75 ימים ממועד החתימה. החברה תיכנס בנעלי המוכר בהסכם קומבינציית תמורות בו התקשר המוכר עם צד שלישי. על פי הסכם זה תידרש החברה להעביר 26 אחוז מתמורות מכירת הזכויות הקיימות וכן תמורות בשיעור שישקף כ- 45 אחוז מהרווח ממכירת היחידות האופציונאליות והזכויות הנוספות". 

עוד נמסר מהקבוצה כי: "מדובר בעסקה הזדמנותית וכדאית מאוד לחברה, על רקע חתימת זיכרון הדברים בסמוך לפריצת משבר הקורונה, ושתניב לה ולמשקיעיה רווחים נאים, והיא גם משקפת את הערכותינו לגבי הביקושים הצפויים בשוק הנדל"ן, ומחירי הדיור הגבוהים, שיאפיינו את שוק הדיור, ביום שאחרי משבר הקורונה". 

את קבוצת חג'ג' ייצגו בעסקה עורכי הדין נדב אברמוביץ' ובן צור שרעבי ממשרד עו"ד חג'ג'-בוכניק-וינשטיין ושות'.

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות