מעמד החתימה // יחצ
מעמד החתימה // יחצ

עסקה ראשונה ל"אזורים" ו"דלק": רוכשות קרקע בשווי 92.5 מיליון שקל

כפי שדווח אמש ב"מגדילים", שתי החברות אשר נכנסו לשותפות לאיתור קרקעות למגורים, מודיעות היום על רכישת קרקע של תחנת דלק לצורך קידום תוכנית בנייה של כ-250 יח"ד

כרמלה קופר 20.04.2021

חברת אזורים ודלק נכסים מודיעות על חתימת הסכם ראשון בשווי 92.5 מיליון שקל לרכישת קרקע בצומת פת מול עמק הצבאים בירושלים, זאת במסגרת שיתוף הפעולה החדש בין החברות כפי שפורסם ב"מגדילים" אמש. 

בשטח המדובר מופעלת תחנת דלק על ידי דלק ישראל וכן, שטחי מסחר נוספים. על פי הדיווח, בכוונת אזורים ודלק נכסים לפעול על מנת לשנות את הייעוד של המקרקעין, כך שיתאפשר לבנות עליהם בניין מגורים הכולל בין 220 ל-250 יחידות דיור וכן שטחי מסחר.

רון אבידן, מנכ"ל אזורים: "זוהי העסקה הראשונה שנחתמה בין שתי חברות המובילות בתחומן ומהווה אבן דרך משמעותית בהמשך שיתוף פעולה אסטרטגי עתידי וארוך טווח. כמו כן אנו מאמינים כי בטווח הרחוק, האזור של צומת פת בירושלים הוא בעל פוטנציאל אדיר להציף ערך ובשורה לתהליך ההתחדשות של שכונת הקטמונים. התחדשות שתביא עמה אוכלוסייה חזקה ותתרום להתפתחות השכונה והאזור כולו".

אבי לוי, יו"ר להב אל.אר: "עסקה זו משקפת את האסטרטגיה המשותפת של שלוש החברות –  שילוב מנצח של דלק נכסים, המזהה הזדמנויות פיתוח במחירים אטרקטיביים, אזורים, מותג מוביל בתחומי המגורים עם ידע בתחום התכנון, השיווק ומיתוג הפרויקטים ודלק ישראל שתהנה מהפעלת התחנה עד הקמת הפרויקט. אני סמוך ובטוח ששיתוף הפעולה בין החברות יוביל להזדמנויות נוספות ויהווה חלק מתהליך ההשבחה של דלק ולהב אל.אר". 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות