banner
פרפקט יזמות בנייה והשקעות

אודות פרפקט יזמות בנייה והשקעות

חברת פרפקט יזמות בנייה והשקעות, פועלת בשוק הנדל"ן משנת 2010, במרכז ובפריפריה. החברה מובילה פרויקטים בערים המרכזיות, ביניהן: רמת-גן, נתניה, פתח-תקווה, ראשון לציון ירושלים ובאר-שבע. החברה מתמחה בניתוח, באיתור ובקידום עסקאות תמ"א-38 ופינוי בינוי, החל משלב ההתקשרות עם הדיירים, דרך תכנון הפרויקט וקידומו ברשויות, וכלה במימון ובקבלת הליווי הבנקאי וכמובן ביצוע הפרויקט בפועל.

פעילות החברה

החברה מקדמת היום למעלה מ-20 פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38 לסוגיה השונים. בנוסף, אנו מקדמים גם פרויקט פינוי-בינוי גדול בעיר יבנה.

לחברה זרוע ביצועית שמנוהלת ע"י מהנדס בניין עם ניסיון רב, ומנהלי עבודה רשומים. לחברה עצמה יש סיווג קבלני המתאים לעבודות מסוג זה.

החברה בונה פרויקטים בהתחדשות עירונית המלווים ע"י בנק, הבנקים שאנחנו עובדים איתם כיום הם בנק דיסקונט, בנק הפועלים ובנק ירושלים.

מאפיינים מרכזיים של פרפקט יזמות בנייה והשקעות

מעורבות

אנו נמצאים עבור לקוחותינו לאורך כל שלבי הפרויקט  ורואים כזכות את ההזדמנות לשפר את איכות החיים של לקוחותינו.
המקצוע וההתמחות שלנו הוא התחדשות עירונית וכדי להפוך חלום למציאות אנו מעורבים בכל שלבי התהליך  כדי להיות שם עבור לקוחותינו. אנו מתכננים, מקדמים ,מממנים ומבצעים את הבנייה. כך אנו נמצאים בשליטה על כל מרכיבי הפרויקט עבור לקוחותינו .

תשומת לב

עבורנו אין הבדל בין פרויקט קטן או גדול, כל פרויקט חשוב מספיק כדי לקבל את מלוא תשומת הלב שלנו. אחרי הכל, אנו מתמחים בהתחדשות עירונית.
אצלנו הניסיון מדבר ואחרי ייזום ובנייה של  פרויקטים רבים, אנו מבינים כיצד  להפוך את התהליך המורכב של התחדשות עירונית לחוויה מהנה ומרגשת ולהענקת הערך הרב ביותר שתוכלו להשיג עבור הנכס שלכם.

מנהל אישי

לאורך הדרך למדנו שהצלחה מתחילה בהקשבה, מענה אישי ותשומת לב מרבית לכל פרט. בכל פרויקט שלנו אנו ממנים מנהל פרויקט צמוד, איש מקצוע שכל עיסוקו-הצלחת הפרויקט ומתן מענה אישי לכל עניין עד לקבל המפתח.
אנו שם עבור לקוחותינו גם לאחר קבלת הדירה המורחבת ולאחר סיום הפרויקט.

תכנון צמוד

אנו משדרגים את הבניין והבית של לקוחותינו לסביבת מגורים מודרנית המשלבות דירות יפות וגדולות יותר עם תכנון עדכני ואישי לכל דייר. תכנון, שיפוץ ושדרוג  של תשתיות הבניין הם חלק אינטגרלי ובסיסי בשדרוגו של הבניין. כמו כן פתיחת לובי חדש והוספת מעליות לטובת נוחות  ונגישות הבניין. אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים כדי להתאים עבור לקוחותינו  את צוות האדריכלים המתכננים ובעלי המקצוע הטובים והנכונים ביותר עבור כל פרויקט.

מימון

אנו מעמידים את המימון המלא של כל התהליך. החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. לחברתנו גב כלכלי איתן ואנו עובדים מול הבנקים הגדולים בליווי פיננסי לפרויקטים שלנו.

פריסה ארצית

אנו פרוסים עבור לקוחותינו בכל ערי המרכז ועד לבירת הנגב באר שבע. הניסיון היזמי הרב שלנו בענף הנדל"ן בכלל, ובהתחדשות עירונית בפרט מאפשר לנו להכיר ולהתמודד ביתר קלות ובהצלחה  עם הליכי הביורוקרטיה מול רשויות התכנון השונות ולהשגת ההיתרים הנדרשים להקמת הפרויקט ביעילות ובמקצועיות.

שם החברה פרפקט יזמות בנייה והשקעות
שנת הקמה 2010
סה"כ פרויקטים כ-20
אזור פעילות כל הארץ

צוות הנהלה

ישי שנקולבסקי // יחצ

ישי שנקולבסקי - מנכ"ל

ישי שנקולבסקי חי את תחום הנדל"ן מזה שנים, בעל ניסיון רב באיתור וזיהוי עסקאות אטרקטיביות להשקעה, יכולות ניהול מו"מ גבוהות וסגירת עסקאות בהצלחה. "מאמין שאנו רצים למרחקים ארוכים ולכן תמיד צריך להרים את הראש מעל המים ולדעת לכוון לפסגות".

רמ-אל לביא // יחצ

רמ-אל לביא - מנהל שיווק ופרויקטים

עוסק בניהול ושיווק למעלה מ 25 שנה.מתוכם 15 שנים בתחום הנדל"ן. מומחה לניהול פרויקטים והקמת קבוצות רכישה וייזום נדל"ן.

נפתלי שורצזון - סמנכ"ל כספים והשקעות

נפתלי בעל תואר שני למנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. "איש של מספרים", ניחן בכישרון רב לנתח עסקאות לעומק. ההכשרה האקדמית והניסיון מקנים לו ידע רב בתחום האנליזה והמימון. "מאמין שעסקה מוצלחת יסודה בירידה לפרטים הקטנים."

כתבות שיכולות לעניין אותך

כל הפרוייקטים, כל הכתבות, כל היועצים, כל הספקים במקום אחד!

    נשמח לדבר אתך
    נגישות