banner

"נמשיך להתרחב וכעת נעניק גם אפשרויות שיווק לקהילות יהודיות בארה"ב ובאירופה"

לאחר שביססה את מעמדה כחברת שיווק מתחמי מגורים ומסחר מובילה בצפון, חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים חנכה את הסניף החדש במרכז הארץ באירוע מושקע אליו הגיעו בכירי ענף הנדל"ן בישראל

בשיתוף חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים 21.08.2023

באירוע מושקע ורב משתתפים חנכה לאחרונה חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים בע"מ את הסניף החדש שלה במרכז הארץ. רשימת האורחים המכובדת שהגיעו לאירוע יכולה ללמד על הזינוק המטאורי שעשתה החברה בשנים האחרונות ומיצובה כמובילה בתחום. לצד בכירי ענף הנדל"ן הגיעו גם יו"ר הכנסת אמיר אוחנה ושרת ההסברה גלית דיסטל אטבריאן, שבירכו את המנכ"ל השאפתני אבישי בוחבוט על הצעד המשמעותי שביצע.

מעבר להרחבת מעגל לקוחות החברה, אחד השיקולים המרכזיים העומדים אחר פתיחת הסניף החדש הוא כניסה לשוק הנדל"ן בארה"ב כאשר לאחרונה חנכה החברה ארבעה סניפים ברחבי ארה"ב שישווקו את פעילותה לקהילות יהודיות מבוססות המעוניינות להשקיע בישראל. כמו כן בעתיד הקרוב מתעתדת החברה לפתוח סניף נוסף בירושלים.

בוחבוט אמר ל"מגדילים": "המטרה של פתיחת הסניף החדש שלנו היא לתת שירות, לחברות הגדולות בענף הנדלן, בשיווק פרויקטים לצד הענקת שירותים חדשים של שיווק לקהילות יהודיות מבוססות בארה"ב, אירופה ומקסיקו. השותף שלי אליהו קליימן שניהל במשך חמש שנים את מחלקת תושבי חוץ באפריקה ישראל, מתמחה בתחום וזהו למעשה הערך המוסף שאנחנו מביאים איתנו. לאחרונה פתחנו עוד ארבעה סניפים בארה"ב שישווקו את ספרטה החוצה לקהילות יהודיות".

בוחבוט שהפך לשם דבר בתחום ארגון הדיירים במתחמי פינוי בינוי באזור הצפון מוסיף: "היתרון שלנו כחברה מארגנת הוא שיש לנו ניסיון מוכח של 50 פרויקטים בניהול וארגון דיירים במתחמי פינוי בינוי בכל הארץ מב"ש עד ק"ש. ספרטה משווקת נכון להיום 600 יחידות בצפון ו -200 יחידות במרכז כאשר המטרה שלנו היא לגדול ל – 1,200 יחידות כבר בשנתיים הקרובות ולהעניק שירות טוב כמו שרק אנחנו יודעים לתת".

לאירוע חניכת הסניף הגיעו כאמור בכירים רבים בעולם הנדל"ן ביניהם דני מור מנכ"ל בסט ייזום שאמר: "מאחל בהצלחה לאבישי ולספרטה. אבישי הוא מטאור אני רואה את ציר ההתקדמות שלו ואני בטוח שבשנים הקרובות הוא יעשה פלאים. מאחל רק אושר ושניפגש בעוד אירועים משמחים כאלו".

גלעד עשהאל מנהל התחדשות עירונית ב"קבוצת עשהאל": "ההיכרות שלי עם חברת ספרטה ואבישי בוחבוט היא היכרות של מספר שנים היכרות מופלאה של שיתופי פעולה הם מארגנים לנו מתחמים של פינוי בינוי מחתימים ומנהלים את המתחמים עבורנו. שמחים לעבוד יחד ונהנים מכל רגע. שמחים מאוד שהם הגיעו לפתוח כאן את השלוחה במרכז שיעזור לכולנו ושאר היזמים במרכז ייהנו מהם מאוד. מברכים אותם שתמיד יצליחו שיהיה להם בשעה טובה".

אבישי קימלדורף שותף ומנהל פרויקטים ראשי קרן ריאליטי: "אני חושב שזו חברה נהדרת בצמיחה עם הרבה מאוד הבטחות לעתיד. היא תפסה בדיוק את הגאפ שהיה חסר בנדל"ן של אנשים רציניים שבאים ועושים התחדשות ופרויקטים מהצד של היזם וגם מהצד של הדיירים באיזה שהוא שיתוף פעולה שהיה חסר בשוק. אנשים נהדרים, אנרגיות טובות ואני בטוח שהעתיד מזהיר".

שלומי דהאן מנכ"ל קבוצת נצר: "אני מחשיב את אבישי לחבר אבל דרכו הכרתי את משפחת ספרטה והתחלנו לעבוד יחד. היום אנחנו מקדמים יחד מספר לא מבוטל של מתחמי התחדשות עירונית ואנחנו שמחים להגיע ולהשתתף בחניכת הסניף של המרכז. זה מראה על הגדילה וההתרחבות של ספרטה, של אנשים טובים ומיוחדים. אין לי ספק שיעשו חיל ואנחנו כקבוצת נצר נמשיך לעבוד אתם כתף אל כתף ולצמוח יחד".

סימה בוחבוט אמם של אבישי ועומר לא הסתירה את התרגשותה ואמרה: "אני שמחה על האירוע הזה זה מרגש אותי כאמא לראות שהילדים שלי חולמים על דברים ומבצעים אותם וזה נותן מסר ותקווה לכולם שאנשים צריכים להעז ולהחליט שהם הולכים אחרי החלומות שלהם ולא לפחד משום דבר. אני מאמינה שהדרך הזו היא הדרך הטובה ביותר להתקדם ולהגיע להישגים".

חברת ספרטה קיבלה ברכות גם מצמרת הממשלה לרגל הגעתה לאזור המרכז: שר החוץ אלי כהן בירך ואמר: "אבישי היקר בשנים האחרונות עשית חיל בצפון הארץ ועכשיו אתה מתרחב למרכז אני בטוח שגם כאן תעשה חיל ותצליח. מאחל לך שתתרחב לכל הארץ. ישר כוח ובהצלחה".

שר הביטחון יואב גלנט: "אבישי ידידי אני רוצה לברך אותך על ההצלחה על כל מה שעשית בצפון ועכשיו על פתיחת הסניף במרכז אתה שותף שלנו לאורך שנים במגרש הפוליטי וראיתי את אתה עובד כשר בינוי ושיכון באמת דברים מרשימים מאוד. אני מאחל לך הצלחה רבה בכל מה שאתה עושה".

חברת ספרטה החלה את הפעילות הנדל"נית השיווקית שלה בשנת 2009 עם התמקדות באזור הקריות, חיפה, טירת כרמל, נהריה ועכו.

ב-13 שנות פעילותה מכרה החברה בהצלחה מאות יחידות למגורים ומסחר.

בתחום ההתחדשות העירונית בו היא פעילה כחברה המתמחה בניהול וארגון דיירים היא שיווקה בהצלחה ובמהירות יוצאת דופן 44 מתחמי פינוי בינוי באזור הצפון לצד 22 מתחמים נוספים במרכז הארץ.

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות