banner
בוני בניין

קבוצת בוני בניין

תחומי עיסוק החברה

קבוצת בוני בניין עוסקת זה דור שלישי בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, מתמחה בבניית מגוון פרויקטים לרבות בניית בנייני מגורים, פרויקטי התחדשות עירונית (חיזוק והריסה ובניה), מוסדות ציבור, בנייני משרדים ותעשייה. קבוצת בוני בניין חרטה על דגלה להיות החברה המובילה בענפים אלו, יעידו על כך המיקומים הגבוהים בדירוג BDI CODE ו-Duns100 אליהם היא מגיעה מדי שנה בשנה.

בין היתר לאור האחריות, הנאמנות והמובילות בהם אנו פועלים למען לקוחותינו אשר אנו מחויבים לכל אחד ואחד מהם באופן אישי. כל זאת תוך הוצאה מן הכוח אל הפועל של הסיסמה המתווה את דרכנו, והמהווה את הכוח המניע עבורנו "חושבים אנשים".

מטרות החברה ואסטרטגיה

קבוצת בוני בניין שמה לה כמשימה אסטרטגית לקדם את תחום ההתחדשות העירונית בכלל ותמ"א 38 בפרט ולהיות מהמובילים בארץ בתחום תוך מינוף יכולותיה בתחום התכנון והבנייה בכלל ובבנייה הממוגנת בפרט.
במשך 45 שנות קיומה צברה בוני בניין ניסיון רב ורכשה מוניטין מהמעולים בבניה לסוגיה השונים ולכן יש ביכולתה להציע שרות מקצועי ואמין בנושא תמ"א 38.

מחלקת התמ"א 38 של החברה מנוהלת על ידי עוה"ד אלון מידן

עוה"ד אלון מידן מתמחה בפרויקטים ומימוש זכויות בנייה במסגרת תמ"א 38 ועסקאות פינוי בינוי ובעל ניסיון מעשי בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים ליישום תמ"א 38, לרבות היכרות מעמיקה ומעשית עם החקיקה החדשה בתחום תמ"א 38.
צוות של אנשי מקצוע ברמה הגבוה ביותר בכל רבדי התחום: אדריכלים, עורכי דין, מקדמי פרויקטים, שמאים וצוותי ביצוע.
התמחות ספציפית בתחום ההתחדשות העירונית ובמאפיינים הייחודיים שלו בכל עיר ועיר.

לחברה מתודולוגיה סדורה לכל שלבי הפרויקט. יצירתיות המאפשרת קבלת מוצר סופי לשביעות רצון בעלי הדירות.
ניהול ואיתנות פיננסית המבטיחים את סיומם המוצלח של הפרויקטים. סבלנות ואמפתיה לבקשות והערות בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט.

שם החברה בוני בניין
שנת הקמה 1972
סה"כ פרויקטים 8
אזור פעילות כל הארץ

צוות הנהלה

חיים מידן // יחצ

חיים מידן - מנכ"ל ובעלים

הצטרף לחברה בגיל צעיר וצבר עד כה כ-43 שנות ניסיון, הן בשטח והן ניהולי בתחום הנדל"ן. לאורך השנים ליווה מאות פרויקטים מתחומים שונים. בעשור האחרון הרחיבה החברה תחת ניהולו את תחומי פעילותה והחלה בייזום וביצוע פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית.

מוטי שריקי - סמנכ"ל ביצוע בוני בניין // יחצ

מוטי שריקי - סמנכ"ל הנדסה

מהנדס אזרחי, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון בהצטיינות וסיים לימודי תואר שני בניהול פרויקטים בפקולטה להנדסה אזרחית. בעל ניסיון של כ-20 שנה בביצוע, ניהול ותכנון מגוון רחב של פרויקטים מורכבים הנדסית ורחבי היקף, ביניהם, מבני משרדים, מגורים, גשרים ומבני ציבור. גם אחרי הוותק הרב שצבר בתחום הבניה, מתרגש ונהנה עד היום מהאתגרים השונים ומעבודת השטח.

אלון מידן - סמנכ"ל פיתוח עסקי בוני בנין // יחצ

אלון מידן - סמנכ"ל פיתוח עסקי

בעל תואר ראשון במשפטים ועו"ד מוסמך בעל התמחות במקרקעין ותואר ראשון במנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה, אותם סיים בהצטיינות. הצטרף לשורות החברה לפני חמש שנים ואחראי על הפיתוח העסקי ותחום היזמות של החברה - ובעיקר על קידום חטיבת ההתחדשות העירונית של החברה.

נועם מידן // יחצ

נועם מידן - מנהל פיתוח עסקי

בוגר תואר ראשון במשפטים. מנהל תחום מחיר למשתכן ובעל התמחות במימון נדל"ן ושוק ההון בחו"ל. בוגר תכנית הלימודים של הטכניון במימון עסקאות נדל"ן וניהול פרויקטים בבנייה. הצטרף לחברה לפני חמש שנים.

אסתר מנור - חשבת // יחצ

אסתר מנור - חשבת

בעלת תואר בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת לימודי ניהול בכיר מטעם המכללה למנהל. בעלת וותק של למעלה מ- 16 שנים בחברה. מתוקף תפקידה שותפה בכל ההחלטות הניהוליות ובהתוויית דרכה של החברה.

כתבות שיכולות לעניין אותך

כל הפרוייקטים, כל הכתבות, כל היועצים, כל הספקים במקום אחד!

    נשמח לדבר אתך
    נגישות