banner
איה חברה לניהול התחדשות עירונית

איה חברה לניהול התחדשות עירונית

הדרך לפרויקט התחדשות עירוניות היא ארוכה ומורכבת

על מנת לממש פרויקט התחדשות עירונית צריך שכלל בעלי הדירות יסכימו לפרויקט, שהרשויות יאשרו את תכנית הבניה שתאפשר לבנות על השטח שלכם בניין חדש וגדול יותר, שיהווה מנוף כלכלי לפרויקט, על מנת שחברה יזמית תוכל להוציא את הפרויקט אל הפועל ולבנות עבורכם דירות, ללא עלות כספית מצדכם.
יש למצוא חברה יזמית בעלת ניסיון ויכולת כלכלית לבצע את הפרויקט, לדאוג להסכם משפטי טוב עם החברה היזמית שמעניקה את הבטוחות / ערבויות הטובות ביותר ובעלי מקצוע טובים מטעמכם שידאגו למפרט איכותי וגבוה. התהליך הנו מורכב, מסובך, ארוך ודורש אנשי מקצוע מנוסים מאוד, אתם צריכים ואף חייבים גורם שינהל תהליך זה בעבורכם – יארגן בעלי הדירות, ימנה נציגות רשמית כחוק לפרויקט, יערוך תחשיב כלכלי,
יפעל למיקסום התמורות לבעלי הדירות, גורם שייצג  אל מול רשויות התכנון, לאחר אישור התכנית יפעל לאיתור חברות יזמיות איכויות לביצוע הפרויקט ואף יפקח על הביצוע. וכל זה כמובן ללא עלות מצד בעלי הדירות.
לכן אנו כאן עבורכם לקדם את כלל התהליכים הנוגעים לפרויקט והכי חשוב לדאוג ולשמור על האינטרסים האישיים שלכם בעלי הדירות.

מדוע לבחור ב- איה חברה לניהול התחדשות עירונית

"איה" תנהל עבורכם את כלל התהליך ללא כל עלות מצד בעלי הדירות. "איה" תשקיע כסף באנשי מקצוע, מפקחים, אדריכלים, שמאים, מהנדסים עורכי דין וכו' כדי להבטיח שתקבלו את הטוב ביותר.
"איה" תעדכן אתכם בסטטוס הפרויקט בכל זמן ומכל מקום.
"איה" תקדם את התוכניות מול הרשויות.
"איה" תאתר חברות יזמיות מקצועיות וראויות לביצוע הפרויקט ולבסוף בהצבעה על פי החוק אתם בעלי הדירות תבחרו את החברה היזמית שתבצע את הפרויקט.
"איה" תערוך הסכם משפטי טוב ואיכותי מול החברה היזמית.
"איה" תפקח על החברה היזמית שתפעל במהירות , יעילות ובאיכות גבוהה.
"איה" תדאג שתקבלו את השירות הטוב ביותר מכלל הגורמים המעורבים בפרויקט.

איך זה עובד?

אתם חותמים על הסכם ניהול עם איה. הסכם הניהול קובע מה התמורות המגיעות לכם, בהתאם למדיניות הנהוגה באזורכם. מרגע זה ואילך האחריות כולה על קידום הפרויקט חל על "איה".
איה – האנשים הנכונים עם הניסיון הנכון איה היא חברה שהוקמה על יד שלושה שותפים בעלי ניסיון נרחב בכל תחומי ההתחדשות העירוניות, בתחום המשפטי, בתחום התכנוני ובתחום היזמי.
עו"ד אביב טסה מומחה ותיק  בייצוג בעלי דירות בתחום ההתחדשות ובעל חברה יזמית. עו"ד ארז פודמסקי שקד לשעבר מנכ"ל עיריית בת ים בעל ניסיון בתכנון מתחמי התחדשות עירוניות וקידום תב"עות.
יוסי חוגי מומחה בניהול וביצוע פרויקטים יזמים. כל אחד מבעלי החברה מעמיד את הניסיון הרב שרכש בתחום על מנת לקדם את המתחם שלכם.

לאתר חברת איה >>> לחץ כאן

שם החברה איה – חברה לניהול התחדשות עירונית
שנת הקמה
סה"כ פרויקטים
אזור פעילות כל הארץ

צוות הנהלה

עו"ד אביב טסה

מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל, ואף היה מעורב בהליכי החקיקה והסדרת הרגולציה בנושא לאורך השנים האחרונות. מתמחה בעסקאות נדל״ן, ותכנון בניה. לאורך השנים ליווה חברות יזמיות וקבלניות, גופים ציבוריים, קבוצות רכישה ומשקיעים בעסקאות מקרקעין מורכבות ופרויקטים למגורים בהיקפים עצומים. במקביל, כיהן כסגן יו״ר פורום מקרקעין של לשכת עוה״ד, וכיו״ר צוות ההתחדשות העירונית של הלשכה. במסגרת תפקידו היה חבר בוועדות אשר דנו וקידמו את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. יצג את האגודה לתרבות הדיור ב-12 ערים באזור המרכז (לרבות העיר ת״א), היה בין מקימי האיגוד של חברות תמ״א 38 בלשכת המסחר והתעשייה ואף שימוש כיועץ המשפטי של האיגוד.

עו"ד ארז פודמסקי שקד

כיהן כמנכ"ל עיריית בת-ים בשנים 2012-2017 והיה ממובילי השינוי בעיר. בתקופת פעילותו עברה העיר מהתנהלות גירעונית לאיזון וצמיחה בשלל תחומים לפני תקופת כהונתו כמנכ״ל, שימש כסמנכ"ל ארגון ותכנון וכסגן היועץ המשפטי של העירייה. בין היתר היה אחראי על אגף ההנדסה, מח' רישוי עסקים, האגף לתכנון אסטרטגי ותרבות, המחלקה המשפטית, מחלקת מחשוב ומערכות מידע ויחידת נדל"ן עירונית. עבד בפרקליטות מחוז תל אביב כפרקליט במחלקה הפיסקאלית, במסגרת תפקידו טיפל בייצוג רשויות המס (מע"מ, מכס, מס הכנסה ומיסוי מקרקעין) וטיפל בתיקים בעלי אופי כלכלי.

יוסי חוגי

יזם נדל״ן בארץ ובחו״ל, מתמחה בניהול פרויקטים בכל היקף. ליוסי ניסיון רב בייזום וניהול פרויקטים למגורים בכלל, ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. בבעלותו חברת שינוע מהוותיקות והגדולות בישראל, בה מועסקים למעלה מ-120 עובדים. בעבר פעל כיזם ואחראי פרויקטים מטעם חברת ״בנייני העיר הלבנה״, לצד ייזום וניהול פרויקטים למגורים בגרמניה (ברלין) ובארה״ב (מנהטן, לאס וגאס).

כתבות שיכולות לעניין אותך

כל הפרוייקטים, כל הכתבות, כל היועצים, כל הספקים במקום אחד!

    נשמח לדבר אתך
    נגישות