אלמוג יגאל אלון הרצליה // יחצ
אלמוג יגאל אלון הרצליה // יחצ

בכמה נמכר פנטהאוז בפרויקט תמ"א 38 בהרצליה?

שלוש דירות בפרויקט תמ"א 38 במרכז הרצליה נמכרו בסכום כולל של 13 מיליון שקל

מגדילים 14.03.2019

קבוצת "אלמוג" מדווחת כי היא מכרה שני פנטהאוזים ודירת חמישה חדרים בפרויקט תמ"א 38/2 במרכז העיר ועל מכירות כוללות בסך של כ-13 מיליון שקל.

החברה מכרה בשבועות האחרונים שתי דירות פנטהאוז בסכום של כ-4.6 מיליון שקל כל אחת ובנוסף דירת 5 חדרים בקומה החמישית בסכום של כ-3.2 מיליון שקל. מהחברה נמסר כי הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ואכלוסו צפוי בעוד שנה. "לאחר מכירת שלוש הדירות בחודש האחרון נותרו בפרויקט 7 דירות אחרונות בהן דירת גן, פנטהאוז ודירות בנות 5 חדרים, המוצעות במחירים המתחילים בכ-3 מיליון שקל", אומרים בקבוצה.  

במסגרת הפרויקט הרסה החברה  בניין מגורים שכלל 12 דירות ובונה במקומו בניין חדש בן 7 קומות הכולל 29 יח"ד וחניון תת קרקעי. על תכנון הפרויקט הופקד משרד האדריכלים אורלי כשדאי-מיכל קטש.

רז שרייבר סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, מסר כי: "ככל שהבנייה מתקדמת וניתן לראות את הבניין המרשים ואת הדירות בשלבים מתקדמים, כך גדלים הרצון והנכונות שלהם לרכוש דירה. יתרון נוסף הוא משך הזמן הקצר לאכלוס, אשר קורץ למשפרי דיור. פרויקט תמ"א מאפשר ליצור היצע של דירות מודרניות בבניין חדש לחלוטין, מפואר ומתקדם, בשכונה ותיקה ומבוססת בלב לבה של העיר. רבים מהרוכשים הם תושבי הרצליה והסביבה שמעוניינים לשמר ולשדרג את איכות חייהם".

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות