banner
הדמיה: ETQAN
הדמיה: ETQAN

התקבל היתר לפרויקט פינוי בינוי בין כיכר רבין לכיכר המדינה

חברת בסט ייזום מדווחת כי התקבל היתר בנייה לפרויקט פינוי בינוי הממוקם בלב העיר ת"א, במסגרתו ייבנו 15 דירות. הדיירים יזכו לדירות חדשות עם תוספת של כ- 20 מ"ר לדירה

כרמלה קופר 13.04.2022

חברת בסט ייזום מדווחת כי קיבלה היתר בנייה בפרויקט פינוי בינוי ברחוב רמברנדט בתל אביב. במסגרת הפרויקט, 'רמברנדט 30', הממוקם בלב העיר בין כיכר רבין לכיכר המדינה, ייהרסו בתוך כחצי שנה בניין בן 4 קומות הכולל 7 דירות, שבמקומן ייבנו 15 דירות חדשות בבניין בוטיק בן 8 קומות. 

הדמיה: ETQAN
הדמיה: ETQAN

פתרונות החנייה המוצעים בתוכנית כוללים 3 קומות מרתף לטובת הקמת חניון תת קרקעי עם 18 מקומות חנייה. התמורה לבעלי הדירות הוותיקים תעמוד על תוספת של כ- 20 מ"ר לדירה הקיימת.
את הפרויקט תבצע חברת בסט בנייה, בתכנון משרד האדריכלים "שוהם פוגל אדריכלים". הבנייה צפויה להתחיל בחודש ספטמבר הקרוב ואכלוס הבניין צפוי בעוד כ- 3 שנים.

דני מור // צילום: רז רוגובסקי
דני מור // צילום: רז רוגובסקי

דני מור, מנכ"ל החברה מסר כי: "קבוצת בסט ייזום ממשיכה לחדש את פני השכונות הוותיקות, בדגש על תכנון ובינוי אורבני מתקדם, ששם את איכות החיים של הדיירים והתושבים במרכז. מדובר בפרויקט ייחודי בעל מיקום אטרקטיבי ומרכזי בלב אזורי הביקוש של המדינה, ואנחנו מודים לבעלי הדירות ולכל השותפים לתהליך ההתחדשות". 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

לרשימת 70 המשפיעים בנדל"ן והתחדשות עירונית >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות