banner
פתח תקוה // הדמייה: אול אין אול
פתח תקוה // הדמייה: אול אין אול

אלו חברות זכו במכרז להקמת 741 דירות בשכירות ארוכת טווח?

החברות י.ח דמרי, קבוצת אקרו ורייסדור זכו במכרז של דירה להשכיר ורמ"י להשכרה ארוכת טווח בפתח תקוה, בשלושה מתחמים עם 741 יח"ד, תמורת 226 מיליון שקל

חברת י.ח דמרי זכתה במתחם של 339 יח"ד, מסחר ותעסוקה, בתמורה לכ-118 מיליון שקל כולל פיתוח ומע"מ, כ-350 אלף שקל ליח"ד. זהו הפרויקט הראשון של י.ח דמרי במסגרת דירה להשכיר. קבוצת אקרו זכתה במתחם של 174 יח"ד בסכום של כ-37 מיליון שקל, כולל פיתוח ומע"מ, כ-200 אלף שקל ליח"ד. 

חברת רייסדור זכתה במתחם של 228 יח"ד, מסחר ותעסוקה בסכום של כ-71 מיליון שקל כולל פיתוח ומע"מ, כ-300 אלף שקל ליח"ד. 

שטח התוכנית כ- 30,600 מ"ר, כאשר 50% מסה"כ יח"ד הדיור להשכרה יושכרו במחיר מופחת של 20%. המכרז חולק ל-3 מתחמים: מתחם של 228 יח"ד ושטחי מסחר ותעסוקה, מתחם של 339 יח"ד ושטחי מסחר ותעסוקה ומתחם של 174 יח"ד. התוכנית ממוקמת בתחום מחנה סירקין שפונה והשטח ממערב לו עד לשכונות יוספטל וקריית אלון. התוכנית מייעדת את השטח לשימושים מעורבים הכוללים כ-8500 יח"ד וכ-300,000 מ"ר למסחר ותעסוקה. 

הרב יצחק גולדקנופף, שר השיכון והבינוי // צילום: אלעד זגמן, ענבה, לע"מ
הרב יצחק גולדקנופף, שר השיכון והבינוי // צילום: אלעד זגמן, ענבה, לע"מ

שר הבינוי והשיכון הרב יצחק גולדקנופף: "אני מברך את הזוכה ושמח עבור הזוגות הצעירים שיזכו לקורת גג במחיר ריאלי ולטווח ארוך. שכירות ארוכת טווח היא כלי חשוב במאבק להורדת מחירי הדיור, מחירי השכירות, וצמצום המחסור בדירות".

ינקי קוינט // צילום: לשכת העיתונות הממשלתית | Depositphotos
ינקי קוינט // צילום: לשכת העיתונות הממשלתית | Depositphotos

ינקי קוינט, מנהל רשות מקרקעי ישראל: "מסלול זה מאפשר פתרונות מוזלים יותר לזוגות צעירים ולחסרי דיור באזורי הביקוש והפעם בתוכנית איכותית שהובלנו בשטח המחנה הצבאי סירקין שהתפנה ומהווה בשורה של ממש לפתח תקווה והאזור כולו. בכוונתנו להמשיך ולהקצות קרקעות לכלל צרכי המשק ובכללם לצרכי המגורים של אזרחי מדינת ישראל". 

ענבל דוד // צילום: דורון לצטר
ענבל דוד // צילום: דורון לצטר

ענבל דוד, מנכ"לית דירה להשכיר: "אנחנו שמחים לפתוח את שנת 2023 עם אלפי יח"ד שבתהליך שיווק. דיור להשכרה ארוכת טווח הוא פתרון דיור הכרחי וחיוני גם בישראל. נמשיך לפעול להגדלת היצע הדירות, על מנת לספק למשקי הבית הגרים בשכירות והכורעים תחת נטל עלויות המחייה, פתרון דיור ארוך טווח יציב וודאי בתנאים ובמחירים."

זיו יעקבי // צילום: אלכס פרגמנט
זיו יעקבי // צילום: אלכס פרגמנט

זיו יעקובי, מנכ"ל קבוצת אקרו: "אנו שמחים על עסקה משמעותית נוספת בשוק הדיור למגורים להשכרה, תחום חדש בפעילות הקבוצה עליו הכרזנו רק לאחרונה. תנאי השוק בעת הנוכחית מאפשרים לרכוש קרקעות במחירים שלא היו נהוגים בעבר, וכך הצלחנו, בפרק זמן מהיר, לזכות באפשרות ליזום שני פרויקטים משמעותיים בהיקף של למעלה מ-400 יחידות דיור במיקומים מרכזיים. אנו שמחים לקחת חלק במגמה הולכת וגוברת, אשר תיטיב עם הציבור ותסייע במשבר הדיור באמצעות הגדלת היצע משמעותי של דיור איכותי להשכרה לטווח ארוך בלב אזורי הביקוש".

יגאל דמרי // רז רוגובסקי | Depositphotos
יגאל דמרי // רז רוגובסקי | Depositphotos

יגאל דמרי, בעלים של חברת י.ח דמרי: "זהו הפרויקט הראשון של החברה במסגרת מכרז של דירה להשכיר ואנו מצפים לצאת לדרך בהקדם. לחברה מאות יחידות נוספות להשכרה ברחבי ישראל, החברה רואה ערך רב בפרוייקטי שכירות ארוכת טווח אשר מסייעים לזוגות צעירים ולמשפחות בפתרון דיור איכותי ויציב לאורך זמן. אנחנו ממשיכים להרחיב את פעילותנו ולהגדיל את מלאי הדירות בכל הארץ, כולל באזורי הביקוש".

יקי רייסנר // צילום: גיא שנקרמן
יקי רייסנר // צילום: גיא שנקרמן

יקי רייסנר, בעלים ומנכ"ל רייסדור: "הזכייה במכרז זה מצטרפת לזכיות רבות נוספות ברבעון האחרון ולעסקאות שביצעה החברה בתקופה האחרונה. בנוסף לזכייה זו, אנו בונים כיום דיור להשכרה ארוכת טווח בשדרות, בבית שמש בירושלים ובראש העין ובכך ממשיכים לחזק את איזורי הביקוש במרכז ולאפשר לציבור הישראלי פרוייקטי נדל"ן איכותיים העומדים בסטנדרטים גבוהים".

מי יהיו 70 המשפיעים לשנת 2023?

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות