אילוסטרציה // depositphotos
אילוסטרציה // depositphotos

נסגרו כ-9,100 יחידות דיור ב- 26 מכרזים של "דיור מופחת" ובנייה רגילה

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יאיר פינס: "אמירה ברורה של היזמים ושל השוק, על הצורך הדחוף בהאצת ענף הנדלן בישראל. נמשיך לשווק מכרזים נוספים בקצב מואץ"

כרמלה קופר 31.12.2020

בימים האחרונים נסגרו במשרד הבינוי והשיכון מכרזים לאלפי יחידות דיור בתוכנית "מחיר מופחת", שהחליפה את תוכנית "מחיר למשתכן". מדובר ב- 1036 יח"ד בבית שמש,  1,139 יח"ד בשדרות, 818 יח"ד בראשון לציון, 645 יח"ד באילת, 413 יח"ד בבני ברק, 348 יח"ד באופקים ועוד מאות יח"ד במעלה אדומים, בנימין, לוד ונצרת.

בנוסף לאלו, בימים האחרונים נסגרו גם מכרזים במסלול רגיל לבנייה חדשה בקריית ביאליק עם 1,214 יח"ד, באר שבע עם 1,088 יח"ד,  גבעת זאב עם 552 יח"ד, רמת גן עם 340 יח"ד ועוד מאות יחידות דיור באשקלון, ערד, שדרות, ג'סר א זרקא, ירוחם, נתיבות, פתח תקווה, אחזם וכפר מנדא.

ממשרד הבינוי והשיכון נמסר כי: "בימים הקרובים תיבחנה ההצעות שהוגשו ויוכרזו הזוכים. לאחר ההכרזה על היזמים הזוכים תצא הודעה על מחיר הקרקע הסופי, ובסופו של התהליך יוגרלו יחידות דיור לזכאים חסרי דירה".

יאיר פינס // באדיבות משרד השיכון
יאיר פינס // באדיבות משרד השיכון

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יאיר פינס: "מכרזים לאלפי יחידות דיור נסגרו בימים האחרונים, ומהווים אמירה ברורה של היזמים ושל השוק, על הצורך הדחוף בהאצת ענף הנדלן בישראל. משרד הבינוי והשיכון ורמ"י ימשיכו לשווק מכרזים נוספים בקצב מואץ, מתוך הבנה כי היום יותר מכל, תחום הדיור הינו קטר צמיחה אדיר  למשק ולכלכלה הישראלית.  תכניתו של השר ליצמן לדיור מופחת כבר מראה אותותיה בשטח,  בהיענות גדולה של היזמים למכרזים, ומהווה פתרון אמיתי וסיוע לחסרי דירה."

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות