סיגל חורש // ישראל מלובני
סיגל חורש // ישראל מלובני

אינג' סיגל חורש מונתה למהנדסת העיר רמת-גן

בשנת 2017 קיבלה ממבקר המדינה צו הגנה כחושפת שחיתויות, לאחר מאבק משפטי ממושך נגד החלטת הנהלת העיר הקודמת  לפטר אותה מתפקידה

מגדילים 30.04.2019

תמונה: סיגל חורש // צילום: ישראל מלובני

סיגל חורש מונתה לתפקיד מהנדסת העיר בתום הליך מכרז שהתקיים לאחרונה, אליו ניגשו 20 מועמדים. חורש (49), תושבת העיר רמת-גן, מוסמכת כמהנדסת אזרחית מטעם הטכניון, מתמחה בקונסטרוקציה, ניהול פרויקטים ותחבורה, בעלת היכרות מעמיקה של המערכת התכנונית העירונית, לרבות בקיאות בחוק התכנון והבניה.

חורש החלה את דרכה בעירייה לפני כ-15 שנה וכיהנה בשורה של תפקידים מקצועיים וניהוליים, בהם מנהלת המחלקה לפיקוח בנייה וסגנית מהנדס העיר,  תפקיד אותו מילאה בשבע השנים האחרונות. במהלך שנים אלו היתה אחראית על כל מחלקות הוועדה המקומית – רישוי, התחדשות עירונית, פיקוח ותכנון, ייצגה את הוועדה המקומית בוועדה המחוזית, בוועדות המשנה וברשות רישוי והיתה אחראית על חתימה על היתרים, טפסי 4 ותעודות גמר.  בשנת 2017 קיבלה ממבקר המדינה צו הגנה כחושפת שחיתויות, לאחר מאבק משפטי ממושך נגד החלטת ההנהלה הקודמת לפטר אותה מעבודתה.

מהעיריה נמסר כי: "לכניסתה של חורש לתפקיד בימים אלו משמעות גדולה, עם הודעת ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, שהכריז בתחילת הקדנציה הנוכחית על מדיניות חדשה בנושאי תכנון ובנייה".

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות