הדמיית שכונת בצוותא של שפיר בחריש // הדמיה viewpoint
חריש // הדמיה viewpoint

חריש: העיריה הנפיקה היתרי בנייה ל-700 דירות ב"תכנן ובנה"

שכונת "תכנן ובנה" ראשונה החלה להבנות בחריש, בהיקף של כ-1.6 מיליארד שקל. עבודות התשתית מתקדמות והיתרי בנייה הונפקו בימים אלו

מגדילים 29.01.2019

הדמיית שכונת בצוותא בחריש // הדמיה viewpoint

הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה חריש, בראשות דוד מגן, הנפיקה בימים אלו כ- 700 היתרי בנייה לדירות הראשונות שייבנו בשכונה, אשר תכיל בסך הכל כ-1,524 יח"ד, ב-86 בניינים. השכונה נבנית על ידי קבוצת שפיר, אשר שזכתה במכרז להקמתה ומבצעת כיום את עבודות תשתית בשכונה. "האישורים נחתמו בהתאם להתחייבות הוועדה המיוחדת לתכנון ובנייה לאשר את הבקשות בלוחות זמנים קצרים במיוחד על פי התהליכים הנדרשים", נמסר מהחברה. היקף הפרויקט מוערך בהשקעה של כ-1.6 מיליארד שקל.

צילום אווירי שכונת בצוותא // צילום באדיבות חברת שפיר
צילום אווירי שכונת בצוותא // צילום באדיבות חברת שפיר

טלי כהן, סמנכ"לית השיווק בחברה: "תצורת המכרז של 'תכנן ובנה' יצר הזדמנות שבו היזם מתכנן ובונה את השכונה מא' עד ת'. יתרון זה בא לידי ביטוי באפשרות לתכנן שכונה שלמה ולצקת לתוכה תוכן אמיתי לסביבת המגורים של התושבים ויצירת מתחמים שיתופיים".

כך למשל, תבנה החברה מרכז מצוינות והעשרה, גינה שיתופית, חללי עבודה, חנות שיתופית במרכז המסחרי וסופר קהילתי בדמות עסק בר קיימא, אשר יוקם באמצעות קואופרטיב או בהתקשרות עם גורם חיצוני. כהן: "השכונה השיתופית נולדה בהשראת שתי תופעות בתחומי המגורים והעבודה: ה-Co Living וה-Co Working. שכונה חברתית שמעצימה את תחושת השייכות ומספקת חווית מגורים עשירה ומלאת עניין".

דירת 3 חדרים בשטח של 75 מ"ר משווקת בהחל מ- 888 אלף שקל, דירת 4 חדרים בשטח של 94 מ"ר החל מ- 970 אלף שקל ודירת 5 חדרים בשטח של 115 מ"ר במחיר של החל מ-1.13 מיליון שקל.

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות