banner
אודי רז // יחצ
אודי רז // יחצ

בלעדי! המארגנים משיבים אש ליזמים: "בלעדינו פשוט אין פרוייקט"

אודי רז, מנהל מתחמי התחדשות עירונית, משיב אש ליזמים המכנים את המארגנים "מאכרים וקבלני החתמות". בטור דעה אישי הוא אומר להם: "לא אתם יוצאים להחתים דיירים בלילות", ומבהיר: "לא נרתע מאף יזם שלא מעוניין לשלם שכר טרחה"

תמונה: אודי רז // יחצ

מאכרים? הצחקתם אותנו!

אפתח את דברי שכל אחד כבודו מונח במקומו אך בחודש האחרון מתפרסמות כתבות שמכפישות אותנו מארגני ומקדמי המתחמים שהם  היזמים האמיתיים בתהליך הזה וחבל שלעיתים עולה לאנשים השתן לראש.

לא אתם יוצאים להחתים דיירים בלילות!
קראתי בתדהמה כי בכירים בחברות נדל"ן קוראים לנו חאפרים, קבלני חתימות, מאכרים ועוד שלל מילים שפשוט אני לא מעוניין להוציא מהפה שלי כי זה לא לכבודי או לכבוד הקולגות שלי.

היכן הקולגיאליות? אותם חברות מחכות שיוצעו להם מתחמים טובים, הרי הם לא יצאו להחתים דיירים בלילות, לא ידפקו על דלתות ובטח שלא יתמודדו בישיבות נציגות עם דיירים סרבנים וכל אותם סקפטיים שאנחנו פוגשים יום וליל.

הבהלה לזהב
תחום ההתחדשות העירונית הוא הבהלה לזהב בשנתיים האחרונות. רבים שמים את פעמיהם ומנסים לגזור ולאכול נתח מהעוגה הנדל"נית הנוצצת הזאת – אך כפי שאמרו חכמים לא כל הנוצץ זהב הוא!

זה תחום אחד התובעניים שהכרתי מעולם ותאמינו לי שעשיתי דבר או שניים בחיי, אנחנו עובדים סביב השעון למען הדיירים ורצים בין שלל אנשי מקצוע מהטובים בישראל בכדי להעניק מטריית הגנה כדי שהדיירים במתחמים יהיו מוגנים, יקבלו מעטפת שירותים נרחבת וכמובן שיקבלו יחס זהה לבעלי הדירות החדשות.

חברות הבנייה מקבלות מאתנו מתחם על מגש של כסף
לא קל להיות יזם בענף עם רגולציות משתנות, סנקציות של עיריות עם מסמכי מדיניות שמשתנים ללא הרף ובטח בענף שבו מדבר הכסף. יש לך אתה IN אין לך אתה OUT.

חברות הבנייה מקבלות מאיתנו מתחם מוכן ומגובש ואינן צריכות להתעסק עם דיירים סרבנים ואו תירוצים איתורים של בעלי דירות, שלא יביישו משרדי חקירות ועולים זמן רב וכסף.

לא באנו לשם שמיים, באנו להתפרנס ובטח שאנחנו ו/או שכר הטרחה שלנו לא גוזל ו/או לוקח שום זכויות מצד הדיירים, הרווח שלנו נגזר מהיזם ויש מספיק רווחיות לשאת אותנו ועדיין להעניק לדיירים את הטוב ביותר ולא לגרוע ולו מטר אחד או מפרט סימטרי, כפי שאנחנו דורשים בהשוואה בין דייר חדש לבין ישן.

הטלפון מצלצל גם ב 22:00 בלילה!
המלאכה שלנו היא סביב השעון, הטלפון שלנו לא מפסיק לצלצל גם ב 22:00 בלילה כי זה הזמן היחיד שיש לאותו דייר לדבר ואותו דייר שמתנגד, כי הוא מפחד שימכרו את החתימות שלו וייעלמו כלא היו אז בואו נשים את הדברים על דיוקם, אין לנו המקצוענים שום מטרה להעלם, אנחנו נלווה אתכם עד שתיכנסו לדירה החדשה ותקבלו את השירות הטוב ביותר שיש לנו להציע.

אנו נדאג לכם לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיהיו זמינים עבורכם לכל שאלה או סוגייה שמטרידה את נפשכם כי אתם ההון האנושי והערך העליון של התהליך – זהו תהליך חברתי ישראלי ואנחנו שם בכל רגע.

לא נרתע מאף יזם שלא מעוניין לשלם שכר טרחה!
אז אנחנו, מארגני המתחמים לוקחים את היוזמה ותופרים את החליפה הטובה ביותר עבור החברה היזמית הסופית שתבצע את הפרוייקט וגאים להיות אלה שבלעדינו פשוט אין פרוייקט!

לסיכום, היום פועלים מספר איכותי של חברות שמקדמות פרויקטים, אנחנו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ולא נרתע משום יזם או קבלן שלא מעוניין לשלם שכ"ט כפי שמקובל וצריך להיות למי שעושה את העבודה הקשה וזה אנחנו.

אנחנו פה לטובת הדיירים שלנו במתחמים, אנחנו פה לתת לכם את הערבויות חוק המכר כפי שצריך, את הערבות לשכ"ד וכן הובלות ואחסון מטלטלין עד הרגע שתחזרו לבית. נדאג שהמפרט שלכם לא יפחת מדירות הקבלן כי אתם אלו שמעניקים לנו את הזכות להקים את הפרוייקט ולא אחרת.

עומדים לרשותכם גאים וערוכים,

חברות הניהול והקידום של ענף ההתחדשות העירונית בישראל!

*הכותב הנו מנכ"ל חברת רז התחדשות עירונית ובעלים של אודי רז הנדסה אזרחית – ניהול ופיקוח

לקבלת עדכונים וחדשות בוואטספ >>> לחצו כאן

בואו להגיב ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק הפורום הישראלי להתחדשות עירונית >>> להצטרפות

מי יהיו 70 המשפיעים לשנת 2023?

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות