banner
פרויקט מינץ של חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות נדל"ן // הדמיה: ברוק קריאייטיב
פרויקט מינץ של חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות נדל"ן // הדמיה: ברוק קריאייטיב

"הנגישות והמעורבות שלנו כחברה יזמית משמעותיות ביותר להצלחה"

כך אומר שאולי גיטלמן, מבעלי חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות נדל"ן, אשר מובילה פרויקטים מרכזיים במרכז ובפתח תקווה: "העיר נמצאת בתנופה משמעותית ומהווה את לב הפעילות שלנו"

מירב דוסטר בשיתוף עם שדות-גיטלמן 26.02.2023

יצאו לדרך: חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות נדל"ן מדווחת על כנסי דיירים בשני פרויקטים להתחדשות עירונית שהיא מקדמת בעיר פתח תקווה. 

לפני כשבוע נערך כנס עדכון לבעלי הדירות לקראת תחילת עבודות בפרויקט תמ״א 38/1 ברחוב מינץ 31-33 בפ״ת, בנוכחות היזמים, עו"ד הדיירים ומפקח הדיירים.  במסגרת הפרויקט יחוזק בניין הכולל 36 דירות קיימות, שאליהן יתווספו 27 דירות חדשות. "הפרויקט נמצא בעבודה מאומצת כבר שנים, וכעת כנסנו את בעלי הדירות והצגנו בפניהם את מהלך העבודות ולוחות הזמנים, נתנו דגשי בטיחות, סדר יום באתר ועוד. זהו פרויקט מרשים מאוד עם מורכבות תכנונית שהצליחה להיפתר לאחר עבודה מאומצת", אומר שאולי גיטלמן, מבעלי חברת שדות-גיטלמן יזמות והתחדשות נדל"ן. מדובר בחברה יזמית מומחית להתחדשות עירונית, שבבעלות היזם והקבלן ניר אברהמי – דור רביעי בענף הבנייה והיזמים אביב ושאולי גיטלמן, הפעילים בעולם ההתחדשות העירונית כבר שנים רבות.  החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים גדולים בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר במרכז הארץ וגוש דן עם צבר של למעלה מ-20 פרויקטים הכוללים יותר מ-2,000 יחידות דיור שנמצאות בשלבים שונים של תכנון, ביצוע ושיווק.

בראיון ל"מגדילים", מספר שאולי גיטלמן על המורכבות התכנונית של הפרויקט. לדבריו:
"נדרשנו לתת פתרונות בהיבט תכנון קומת הקרקע ותיעול המים מהחלקה, שכן גובה המגרש נמוך מגובה הרחוב. הייתה פה עבודה מאומצת של יועץ הפיתוח, הידרולוג ויועצת האינסטלציה. בנוסף לכך, לא פשוט להוסיף חיזוקים ו-9 ממ"דים בקומה טיפוסית, תוך שמירה על תכנון אידאלי בדירות הקיימות מחד ומאידך לא לפגוע בנראות הבניין מהרחוב, אבל לבסוף הצלחנו למצוא פתרון תכנוני ואדריכלי שריצה את בעלי הדירות, את הרשות המקומית וגם עומד בסטנדרט החיזוק והביצוע שלנו". 

250 יח"ד במתחם בית הדפוס
כנס נוסף שנערך לפרויקט משמעותי ואף גדול יותר, גם הוא בפ"ת הוא פרויקט איכילוב, המכונה "מתחם בית הדפוס", במסגרתו ייהרסו 7 בניינים ברחוב איכילוב 4-16 בפ״ת, ובמקומם ייבנה מתחם חדש אשר צפוי לכלול כ-250 יח"ד בצמידות ל"בית הדפוס" ההיסטורי של העיר, שהינו מתחם לשימור. הפרויקט מאורגן ע״י חברת בית פלוס, חברת ניהול וארגון בעלי דירות, שערכה מכרז דיירים, בו זכתה חברת שדות-גיטלמן לפני מספר חודשים. "לאחרונה ערכנו כנס החתמות בו הוחתמה כמות מכובדת מאוד של בעלי זכויות כבר בערב הראשון וכעת התחלנו את שלב התכנון", אומר גיטלמן. 

מה סייע לכם לזכות במכרז?
"אני חושב שמלבד הניסיון שמדבר בעד עצמו ובמיוחד הניסיון בעיר פ"ת, הנגישות שלנו והמעורבות היא גורם חשוב מאוד אצלנו בכל התהליך. בעלי השליטה בחברה מגיעים לפגישות ולכנסים, פוגשים את בעלי הדירות, מדברים בגובה העיניים ונותנים מענה מהיר. זה נשמע קל, אבל עובדתית אין הרבה חברות שיודעות לעמוד בסטנדרט הזה של מעורבות אישית בכל שלבי הפרויקט לאורך זמן, ובמיוחד בפרויקטים גדולים כל-כך״. 

שאולי גיטלמן // צילום: רז רוגובסקי
שאולי גיטלמן // צילום: רז רוגובסקי

גיטלמן מסביר עוד כי בין היתר, המפתח להצלחה הוא קשרי העבודה עם המנהלת להתחדשות עירונית הפועלת בעיר – "כרמים". לדבריו, "המינהלת פועלת לקידום פעילות ההתחדשות העירונית בעיר באופן יסודי ומאסיבי". המנהלת מנוהלת ע״י האדריכלית עינב עצמון ודוד חג׳ג׳, במטרה לסייע לתושבי העיר והיזמים לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית בפתח תקווה, ביניהם תמ"א 38 ופינוי בינוי.

כיצד שיתוף הפעולה עם מנהלת כרמים סייע לקדם את הפרויקטים?
"המנהלת מסייעת רבות בקידום פרויקטים ברחבי העיר ועושה פעילות ענפה וחשובה מאוד בהיבט ההסברתי לבעלי הדירות, וכן, בהיבט בדיקת ההיתכנות מול היזם. כיזמים, מסייע לנו מאוד להיוועץ בהם ולשתף איתם פעולה כבר בשלב בדיקת ההתכנות של הפרויקט, ועוזר אף יותר להגיע להסכמות עם בעלי דירות, לאחר שעברו הליך הסברה מסודר ויודעים על מה הם חותמים וכיצד אמור להתנהל התהליך". 

מי יהיו 70 המשפיעים לשנת 2023?

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות