דודו זבידה // צילום: תומר לוי
דודו זבידה // צילום: תומר לוי

קבוצת מבנה מכרה את פארק יקום תמורת 243.5 מיליון שקל לקרן JTLV

הרווח הצפוי עומד על כ- 70 מיליון שקלים. דודו זבידה, מנכ"ל החברה: "אנו פועלים על מנת ליזום ולקדם פרויקטים חדשים, בבעלות מלאה בנכסים קיימים"

כרמלה קופר 23.03.2020

דודו זבידה // צילום: תומר לוי

קבוצת מבנה- מבני תעשייה, מדווחת היום כי מכרה את פארק העסקים יקום תמורת 250 מיליון שקל לקרן JTLV. על פי הדיווח, הרווח אשר תרשום החברה בגין העסקה נאמד ב-70 מיליון שקלים, התזרים הפנוי הצפוי מהמכירה לפני מיסים ולאחר הוצאות עסקה ובכללן גם תשלום ליקום יזמות, עומד על כ-229 מיליוני שקלים. 

"עסקה זו מחזקת את אסטרטגיית החברה לקידום ייזום והשבחת נכסים במיקומים אסטרטגיים תוך שיפור נוסף בתזרים המזומנים", נמסר מהחברה, "החברה מרכזת מאמץ בהשבחת הנכסים שברשותה על ידי ניצול יתרונותיה כחברה שנכסיה הרבים מפוזרים בכל רחבי הארץ מקריית שמונה ועד אילת. 

דודו זבידה מנכ"ל החברה, מסר כי: "מכירת הנכס ביקום בתקופה הזו מייצרת לחברה יתרונות משמעותיים אל מול מצב השוק, נכון להיום החברה המתמקדת בפעילות הייזום והשבחת נכסיה תוך חיזוק נוסף בתזרים המזומנים. לאחרונה אנו פועלים על מנת ליזום ולקדם פרויקטים חדשים, בבעלות מלאה בנכסים קיימים ובתחומים שונים כמו למשל פרויקט הדגל של החברה ברחוב הסוללים בתל אביב אשר יכלול מגורים, משרדים ומסחר גם יחד".

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות