banner

"אין פה דבר כזה ש'אי אפשר', יש רק 'כן' ואז 'איך'. גאות לקדם את הקול הנשי בעולם הנדל"ן"

אחרי שנפגשו לפני עשור בפקולטה למשפטים, עו"ד סופי תהל אביטן (נדל"ן) ועו"ד סיגלה בנון (ליטיגציה) הקימו את המשרד הייחודי, הנשי והיצירתי שלהן ביהוד. המטרה: "לקוח צריך להרגיש ביטחון שיגנו עליו כל הדרך". בדרך לשם הן מציגות ידע ובקיאות נרחבים במגוון תחומי המשפט, שיתוף תכנים בין המחלקות השונות, פתרונות יצירתיים ויכולת לצפות לעתיד לאן יתפתח התיק. צפו בכתבה

זיו אמויאל 12.10.2022

בשיתוף SBA משרד עורכי דין

בלב שכונה פסטורלית ביהוד, ייסדו לפני מספר שנים שתי עורכות דין מוכשרות עם אמביציה, ידע וכריזמה, את פירמת SBA – משרד עורכות דין ייחודי, נשי, יצירתי, מהפכני. כזה שהולך להביא רוח חדשה, וככל הנראה, גם לשנות את תמונת המצב בענף המשפט בישראל. במשרד פועלות מספר מחלקות: נדל"ן, דיני משפחה, דיני עבודה, הסכמים מסחריים וליטיגציה.

עו"ד סופי תהל אביטן מנהלת את מחלקת הנדל"ן: "אנחנו משרד עורכות דין עם אג'נדה, שבו אנחנו נותנות כנפיים ללקוחות שלנו בכל התחומים שבהם המשרד פועל. אנחנו מלוות לקוחות מהשלב הראשוני – ניהול מו"מ למשל – ועד לשלבים מתקדמים יותר כמו חתימה על הסכמי מכר, עסקאות קומבינציה, עסקות פינוי/בינוי על כל הגוונים וכו'.

עו"ד סיגלה בנון עומדת בראש מחלקת הליטיגציה, אמנות השכנוע בייצוג בבית המשפט: "ברגע שאתה נותן ללקוח את הפתרון היצירתי שהוא לא חשב עליו, אז אתה מאפשר לו בעצם לראות את הדברים בפרספקטיבה שונה. לכל מחלקה אצלנו יש את האקס-פקטור שלה ולכל עורכת דין את החוזקות שלה. אנחנו מחליטות בישיבת צוות מה בעצם צריך באותו תיק. למשל, כשמגיע אלינו תיק עם סוגיית ירושה בתוכו, כולל רגישויות בעניינים פנים-משפחתיים, ברור שעורכת דין לדיני משפחה יכולה לסייע לנו להגיע לפתרון יצירתי הולם.

בפירמת SBA קיימות שיטות עבודה ייחודיות, אחת מהן היא שבכל תיק יימצא בסופו של דבר הפתרון היצירתי. עו"ד סופי תהל אביטן: "אין פה דבר כזה 'לא', יש רק 'כן' ואז 'איך', זו הגישה וככה אנחנו פועלות הלכה למעשה. אנחנו עושות הכל כדי להביא את הצדדים לפתרון יצירתי שיהיה טוב עבור כולם. את ה'איך' הזה המשרד שלנו נותן בצורה מאוד ורסטילית, חותכת ויציבה, והתוצאות לא מאחרות להגיע".

לדעת מה יוליד התיק כבר מהפגישה הראשונה, האמנם?

עו"ד סיגלה בנון: "נוכח הניסיון של בעולם המשפט בכלל, וכליטיגטורית בפרט, אני כבר יודעת מה הדברים שעשויים להתעורר בדרך ואחד הדברים שהכי מעצימים ומאפיינים את המשרד שלנו, הוא היכולת שלנו לצפות מראש את הבעיות ולהקטין את הנזק כבר במועד חתימת ההסכם. גם במקרה הזה, כל מחלקה אצלנו תבחן את ההסכם ותעניק את התוספות (INPUTS) שלה".

קידום הקול הנשי בעולם הנדל"ן, ולא כסיסמא
פעם בכמה שבועות, יוצאות כל נשות פירמת SBA לפעילות התנדבותית-חברתית באיזור, בכל פעם תרומה אחרת לקהילה. "המשרד מקדם גם את האג'נדה של קידום מעמד האישה באמצעות פודקאסט שנקרא "אשת השבוע", הוסיפה עו"ד אביטן, "ואנחנו כמובן מפעילות גם את מיזם "אשת השבוע", שזה מתחבר אחד לשני. כאן אנחנו בעצם מביאות בגאווה לקדמת הבמה את הקול הנשי בכלל, ואת הקול הנשי בעולם הנדל"ן בפרט".

עו"ד בנון סיפרה על החשיבות שבליווי לקוחות באופן צמוד מהרגע הראשון: "כל לקוח שמגיע לפה, אנחנו תמיד אומרות לו שהתוצאה והמטרה הן החשובות, אבל תמיד רגע לפני סיום הוא מודה על הדרך. אנחנו מלוות את הלקוח, הלקוחה, היזם, החברה, הדיירים, העסקה – יד ביד לאורך כל הדרך. שמחות וגאות לתת מעטפת הוליסטית ובטחון אמיתי לכל אדם שיידע שמאחוריו עומד צוות שיגן עליו ויהי מה".

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות