הדמייה מרלוג גדרות // יח"צ
הדמייה מרלוג גדרות // יח"צ

גב-ים מקימה מרלו"ג חדש שיושכר בכ-4 מיליון שקל

גב-ים מקימה מרלו"ג חדש בשטח של כ-7,600 מ"ר בתחומי המועצה האזורית גדרות ותשכיר אותו תמורת למעלה מ-4 מיליון שקל בשנה לחברת אגם לוגיסטיקה ואחסנה בע"מ

כרמלה קופר 11.06.2020

הדמייה מרלוג גדרות // יח"צ

גב-ים חתמה היום על הסכם שכירות עם חברת אגם לוגיסטיקה ואחסנה בע"מ, לפיו היא תקים עבור השוכרת מרלו"ג חדש בשטח של כ-7,600 מ"ר עילי, באזור התעשיה גדרות, בסמוך לכביש 6. השוכרת תשכור את המרלו"ג לתקופה של 10 שנים, בתמורה לדמי שכירות למעלה מ-4,000,000 ש"ח בשנה. 

כזכור, בספטמבר 2019 זכתה גב-ים במכרז לרכישת זכויות החכירה בחטיבת קרקע בשטח של כ-40 דונם, הכוללים זכויות בניה להקמת כ-30 אלף מ"ר, המיועדים ללוגיסטיקה, במועצה האזורית גדרות. על-גבי חלק מהקרקע קיים מבנה לוגיסטי בשטח של כ-10,000 מ"ר, המושכר במלואו. בתמורה, שילמה גב-ים סך של כ-107 מליון ש"ח. 

אבי יעקובוביץ׳ // צילום: אלדד רפאלי
אבי יעקובוביץ׳ // צילום: אלדד רפאלי

אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים, אמר היום: "גב-ים הציבה לעצמה כיעד את הרחבת הפעילות בתחום המרכזים הלוגיסטיים, המסומן כאחד ממוקדי הפעילות העתידיים, וזאת במקביל לצמיחה הטבעית של החברה בתחום ההייטק והמשרדים, ליבת פעילותה. תחום המרכזים הלוגיסטיים חווה ביקושים ערים, בין היתר על רקע הגידול בהיקפי המסחר המקוון, הצורכים שטחי אחסון עם נגישות וסמיכות לצירי תנועה ראשיים, לנמלים ולמרכזי הצריכה המרכזיים".

 

בחן את עצמך: האם אתם בקיאים בתחום ההתחדשות העירונית

לקבלת עדכונים וחדשות בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

עיצוב ניו-יורקי לדירה בצפון תל אביב

מבט לנופי הים התיכון הנשקפים מבעד לחלונות הוויטרינה בדירה התל-אביבית ולאווירה הניו-יורקית, המוארת והרעננה – הצצה לדירה מקומית...
מגדילים 23.09.2021
נשמח לדבר אתך
נגישות