וילצ'יק // צילום: יהודית מג'ר הופמן
וילציק // צילום: יהודית מג'ר הופמן

התמדה היא החמצן של ההצלחה

"חייבים לחתור לעבר המטרה בעקביות, להתאמץ, לתרגל, להתאמן, לנוע גם בזמנים קשים וגם בזמנים קלים"

מגדילים 12.03.2018

תמונה: וילציק // צילום: יהודית מג'ר הופמן

אני יושבת עם ספק בתחום העיצוב והבניה בפגישה והוא אומר לי את המשפט הבא: "טוב, לך יש גנים של מצליחנית". התמדה היא ערך חשוב ומוביל בדרך להגשמת יעדים ומטרות. כך למשל, בספורט התחרותי, ללא התמדה ואימונים חוזרים, לא ניתן להגיע למטרות. הצלחה היא תוצאה ישירה של התמדה, לכן, חובה עליכם להיות עקבים בפעילויות שלכם והתוצאות לא יאחרו לבוא.

לכולנו בעסק יש תקופות טובות יותר ותקופות שקטות יותר
הדרך לצאת מתקופות שקטות יותר היא להמשיך ולבצע את אותן פעולות –לתאם פגישות, לצאת לשטח, להיפגש עם לקוחות פוטנציאלים, לשמור על קשר עם לקוחות קיימים. כי אין בעולם כוח המסוגל לעמוד לאורך זמן מול התמדה. ככל שהניסיון שלכם ילך ויגדל והמיומנות תלך ותשתפר, כך אתם  תקצרו את הפירות שזרעתם.

מהיכן מגיעה ההצלחה?
רוב האנשים רואים אדם שזכה לחוות הצלחה בחיים ואומרים: "היה לו מזל", או "הוא נולד לזה", או "יש לו קשרים". אז דעו שזה לא נכון!!! ההצלחה אינה מגיעה מכל הסיבות שהוזכרו, ההצלחה מגיעה מתוך רצף פעולות שבן אדם עושה על מנת להצליח. מהשאיפה, מהמטרה המוגדרת, מהחזון, מהחלום, מהדמיון, מהיצירתיות, מהכישרון, מהאימונים והתרגולים, מהידע, מהמיומנות, מהאמונה, מהביטחון, מיכולות, מתקשורת, מהמאמץ המתמיד, מהעשייה, מהמחויבות, מהאחריות, ובעיקר מהיסוד שהוא אולי החשוב ביותר – יסוד ההתמדה.

ההתמדה היא החמצן של הצלחה בחיים!
"עם כישרון רגיל ועם התמדה בלתי רגילה, אפשר להשיג כל דבר" (פ.בקסטון) אבל מהו אותו כישרון רגיל? האם זוהי היכולת הקיימת בנו לחפש מהו הכיוון הנכון עבורנו?
כשנדע מהו הכיוון הזה- ההתמדה והחתירה לשם כבר תתרחש מאליה, מעצם התשוקה שנרגיש.  

איך את לא מתעייפת שואלים אותי?
אני כל כך אוהבת את מה שאני עושה, זו עבודה של 24/7, ללא הפסקות וללא עצירות ובלי אהבה גדולה לעשייה שלכם, אתם לא תצליחו להתמיד לאורך זמן! גם האדם המוכשר ביותר אם אין לו את יסוד ההתמדה, שיאפשר לו להתמיד במאמץ ולפתח את המיומנות שתנציח את הכישרון שלו-  לא יזכה ליהנות לאורך זמן מהפירות של ההצלחה. כי בסופו של דבר, ההצלחה היא משוואה פשוטה: כישרון ומיומנות גורמת להצלחה. מיומנות זו תכונה שניתן לפתח על ידי מאמץ מתמיד, על ידי עשייה בלתי מתפשרת, על ידי אימון ותרגול שוב ושוב, על ידי חזרתיות  והתמדה היא היסוד שמאפשר את כל הדברים האלה.

אם כן, מהי הצלחה?
הצלחה היוא לא התוצאה, הצלחה היא מסע של עשייה לעבר מטרה משמעותית.
חייבים לחתור לעבר המטרה בעקביות, להתאמץ, לתרגל, להתאמן, לנוע גם בזמנים קשים וגם בזמנים קלים, גם כשיש המון מוטיבציה וגם כשאין בכלל מוטיבציה, גם בשמש וגם בגשם, גם ביום ואם צריך אז גם באמצע הלילה.

שלכם,

צביה וילצ'יק – שיווק, פיתוח וקשרי אדריכלים

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות