משתתפי הפגישה // סטודיו A
משתתפי הפגישה // סטודיו A

קריית מלאכי: קורסי נדל"ן לתושבים ללא עלות

תושבי העיר יוכלו להשתתף בקורסים בתחומי נדל"ן, משכנתאות ופיננסים ללא תשלום. ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: "הביקוש לדירות בקריית מלאכי מעלה את הביקוש לנדל"ן"

 

מגדילים 26.09.2021

לאחר חג הסוכות יוצעו קורסים בתחומי הנדל"ן במכללת R.E.S ללא תשלום עבור כלל תושבי העיר, כך מדווחת המכללה, לאחר פגישה שהתקיימה בעיריית קריית מלאכי. על פי הדיווח, בקורסים ירצו בכירים בענף הנדל"ן, ביניהם יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, חיים מסילתי, יליד העיר. "כבוד גדול עבורי להרצות בפני תושבי קריית מלאכי", אומר מסילתי,  "אין ספק כי ידע בתחום יאפשר לתושבים להתנהל באופן מיטבי, כדי שקניית או השכרת נדל"ן תהפוך לכלי מינוף עבורם. אני אוהב את העיר, אוהב את התושבים ואעשה כל שנוכל כדי להנגיש עבורם ידע איכותי". 

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר, ציין כי: "הביקוש לדירות בקריית מלאכי מעלה את הביקוש לנדל"ן ואני צופה הצלחה לפיילוט שאנו מקימים. אין לי ספק כי צעירים וצעירות רבים ייהנו מהקורסים ויצליחו להניב מהם את המרב".

"זהו מיזם חדשני ראשון מסוגו, שאם יצליח נרחיב אותו לערים נוספות בפריפריה הצפונית והדרומית של ישראל", מסר איציק חסידים מנכ"ל המכללה, "מדובר בפרויקט המאפשר הקניית ידע והתמקצעות בתחומי הפיננסים, המשכנתאות, הנדל"ן, השיווק, העצמה אישית ותחומי ידע נוספים, הנגשת תחומי ידע כלכלי חשובים ללא עלות לתושבי העיר, אנו מאוד שמחים לקחת חלק בפרויקט חשוב שכזה".

 

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

דימונה: דירת 4 חדרים בכ- 970,000 שקל

יח"ד חדשות בדימונה אשר יצאו לשיווק מוקדם, מאפשרות לרכוש דירה בפחות ממיליון שקל. היזמים מדווחים על "התרחבות משמעותית...
כרמלה קופר 04.10.2021
נשמח לדבר אתך
נגישות