banner
מעצבת פנים קרן ניב טולדנו // צילום: גבריאל בהרליה
מעצבת פנים קרן ניב טולדנו // צילום: גבריאל בהרליה

ברנז'ה עם מעצבת הפנים קרן ניב טולדנו

הכירו את קרן ניב טולדנו – מעצבת פנים בעלת סטודיו בוטיק המתמחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה, דירות ופרויקטים מסחריים בארץ ובחו"ל

מגדילים 23.03.2021

מדור הברנז'ה של מגדילים מכיר לכם באופן אישי את האנשים שפועלים בענף הנדל"ן. בעלי המקצוע שפועלים בשטח, ומאחורי הקלעים, ומקדמים את בניית הארץ. והפעם – מעצבת הפנים קרן ניב טולדנו, בעלת סטודיו בוטיק המתמחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה, דירות ופרויקטים מסחריים בארץ ובחו"ל.

כמה שנים בתחום העיסוק?
"אני בעולם העיצוב 6 שנים. אי אפשר לנתק את היכולות שלי כמעצבת פנים, מהידע שצברתי במהלך השנים: עתודאית ביחידת פיתוח מודיעין ושני תארים ביחסים בינלאומיים ומנהל עסקים ועשרות שנות עבודה בענף ההייטק. אני  מגיעה עם רקע כללי עמוק בשווקים מאוד גדולים, בפרויקטים בהיקפי ענק, עם הרבה מורכבויות ואת כל הידע והניסיון הבאתי איתי. מה שמאפיין את הפרויקטים שלי שהם נעשים בצורה הייטקיסטית, מסונכרנת ומקצועית".

מנטור שהשפיע עליך בתחילת הדרך?
"בעלי דוד ניב,  עם החוש העסקי המאוד מחודד שלו. מאוד מפרגנת ומעריכה את הדרך שהוא עשה ועושה כאיש עסקים בענף העיצוב והנדל"ן. מבחינתי סוג של 'רול מודל'".

ההישג שאת מתגאה בו?
"היכולת שלי להמציא את עצמי כל פעם מחדש. לעבור מתחום אחד לתחום שני, להתבסס ולמצוא את ה DNA , השפה וקהל הלקוחות שלי, תוך מיצוב השם שלי".

מה הרגע הכי מאושר שהיה לך בתפקיד?
"חאן יותם. כפר לילדים אוטיסטיים בעין הוד. פרויקט שעשיתי בהתנדבות ובו גייסנו הרבה משאבים עם למעלה מ-100 ספקים. פרויקט בביצוע של 3 ימים עם מאות אנשי צוות , וחודשיים הכנה. מדובר בפרויקט פרו בונו שעשיתי בהתנדבות. מקום שנותן מענה לאוכלוסיות חלשות.  אחד הרגעים שהסבו לי הכי הרבה נחת. ישראל היפה בהתגלמותה"

מה המצב הכי מייאש שנתקלת בו?
"ייאוש היא לא מילה שמאפיינת את האישיות שלי. יש הרבה אתגרים של  לוחות זמנים, תקציב וכד'. אבל לא ייאוש. מבחינתי הכל פתיר. דרושה היערכות, ובעיקר תיאום ציפיות".

כמה שעות מתוך 24 מוקדשים לעבודה?
"לפחות 10 שעות ביממה".

המקום המועדף עליך לקיום פגישות?
"בסטודיו שלי. חלקת האלוהים הקטנה שלי. עוצב בדמותי, מייצר שקט ורוך עם ספריית חומרים מאוד עשירה, ומבטא את ה-DNA של הסטודיו".

חופשה מועדפת?
"תמיד איטליה. במשך שנים אני מבקרת קבועה בתערוכות עיצוב במילאנו ומצטרפת לתערוכות בתחום האבן והחומרים ברחבי איטליה, בזכות העסק של בעלי. כך, תמיד החופשות מתחילות באיטליה. אהוב עליי בעיקר חבל אומבריה, טוסקנה, שטרם גילו אותה. אוהבת את האופנה, האוכל , אומנות ומורשת של המקום".

תחביב/עיסוק נוסף מיוחד?
"אני רוקדת, מורה לריקוד בעברי. כל חיי רקדתי בלט קלאסי ופלמנקו, הדרכתי מאות רקדנים, ועד היום אני רוקדת. זו היכולת שלי להתנקות".

קולגה בענף שאתה רוצה לפרגן לו?
"נירית פרנקל. מבחינתי היא קולגה – בראש ובראשונה אישה, אשת מקצוע, אמא, חברה ובת. היא יודעת, בדרכה המופלאה, לייצר את התמהיל בין כל הכובעים. היצירה שלה מדויקת, חמה, נוגעת. פאר היצירה הישראלית. מרגש לראות את פעילותה לצד אמא שלה, שרה, בונות את בניין הארץ. עם כל ההצלחה שלה, יש שם משהו מאוד נקי, פשוט וצנוע. זו גדולה ואנושיות".

המלצה למי שנכנס עכשיו לתחום? ממה להתחיל? איך לפעול נכון?
"לעשות SWOT. ללמוד את השוק. זה תחום עצום, חשוב להכיר חומרים, מתחרים, לקוחות, מודלים של תמחור. זה תחום שדורש למידה מעמיקה. הגישה שלי עסקית מסחרית. היצירה והאומנות שבתחום מגיעות בשלב מאוחר יותר. הבנייה נעשית באיטיות רבה, זה דורש טוטליות. לא משהו שעושים על הדרך". 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

לכנס הנדל"ן השנתי | כל בכירי הענף במקום אחד!

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

אלי בן מאיר נבחר למנכ"ל עמידר

דירקטוריון חברת עמידר אישר את המלצת וועדת האיתור למנות את תא"ל (במיל') אלי בן מאיר לתפקיד מנכ"ל החברה
כרמלה קופר 12.06.2022
נשמח לדבר אתך
נגישות