גדי מארק // באדיבות: לשכת עיתונות ממשלתית
גדי מארק // באדיבות: לשכת עיתונות ממשלתית

סמנכ"ל בכיר הנדסה ופיתוח במשרד הבינוי והשיכון, גדי מארק, מסיים את תפקידו

גדי מארק מסיים את תפקידו לאחר שמונה שנים, וימונה לתפקיד סמנכ"ל ומנהל מינהל הפיתוח במשרד החינוך בפועל

כרמלה קופר 19.08.2020

מארק (46), נשוי ואב לשבעה, מתגורר במעלה אדומים, בעל תואר בהנדסה אזרחית ותואר שני בביטחון ומדעי המדינה, משרת מארק בשירות מילואים פעיל כקצין בחיל התותחנים בדרגת סא"ל.

במסגרת תפקידו, מארק הוביל את כלל הליכי העבודה בנוגעים לחתימת הסכמי גג ופיתוח של המשרד, תוך ניהול המו"מ עם רשויות מקומיות ומשרדי הממשלה השונים, בהיקפים של מאות מיליארדי שקלים. בתפקידו החדש במשרד החינוך, סמנכ"ל ומנהל מינהל הפיתוח, יהיה מארק אחראי בין היתר לגיבוש מדיניות התכנון, הפיתוח, המיפוי והבינוי של מוסדות החינוך, אחראי לגיבוש תכניות עבודה בנושאים אלה וכן בנושאי הסעות וההצטיידות במערכת החינוך.

"מארק ניהל את תחום התכנון והביצוע לפיתוח תשתיות בבניה החדשה למאות אלפי יחידות דיור, הוביל פרוייקטים משמעותיים  להרחבת ערים, הקמת יישובים חדשים ועוד", מסרו ממשרד הבינוי והשיכון, "כמו כן, יזם גדי את הקמתה של מכללה ייחודית להכשרת מנהלי פרוייקטים לביצוע תשתיות בשכונות מגורים. מהלך הכשרה זה יחסוך למשק עשרות רבות של מיליוני ש"ח בכל שנה".

יעקב ליצמן, שר הבינוי והשיכון, אמר כי: "אני מודה לגדי על שנים של פעילות מבורכת למשרד ולציבור בישראל. לגדי תרומה מהותית לתנופת  הבנייה המשמעותית בשנים האחרונות במסגרת הסכמי הגג ופיתוח השכונות החדשות. מאחל לו בהצלחה רבה בהמשך  דרכו".

גדי מארק, מסר כי: "לאחר שמונה שנים של עשייה  אני יוצא לדרך חדשה. היתה לי הזכות לקחת חלק בבניין הארץ, בפיתוח ערים ובהקמת ערים חדשות. אני מוכן ומצפה לאתגר העצום החדש במשרד החינוך ולהמשך דרכי בשירות הציבורי".

בחן את עצמך: האם אתם בקיאים בתחום ההתחדשות העירונית

לקבלת עדכונים וחדשות בוואטספ >>> לחצו כאן 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות