banner
המתנדבים // צילום: יחצ נקסט אורבן
המתנדבים // צילום: יחצ נקסט אורבן

ענף הנדל"ן בצו 8: מתגייס לשיפוץ מקלטים במתחמי פינוי בינוי ועד לאיתור אתרי בנייה שישמשו לאימוני צה"ל

בחיפה דיווחו על שיפוץ מקלטים במתחמי התחדשות, בנגב חברו לכוחות הביטחון ויש גם מי שפתח קו חינמי לייעוץ משכנתאות – כל היוזמות

קבוצת הנדל"ן נקסט אורבן כוזהינוף מדווחת כי היא תשפץ ותכשיר מקלטים בשכונות הוותיקות שבהן היא מקדמת תוכניות להתחדשות עירוני. עוד נמסר כי יחד עם האגודה למען החייל בחיפה ואנשי עסקים נוספים, החברה שותפה למבצע לגיוס תרומות לכוחות הבטחון. על פי הדיווח, לפעילות התגייסו מאות תושבים ומתנדבים וכן, תרומות לרכישת ציוד לחיילים.

"אנחנו גאים לקחת חלק במאמץ הלאומי" אומר  יוסי כהן, מנכ"ל החברה, "אנחנו נמצאים בקשר עם אלפי חיילים בגזרות השונות ומספקים ציוד רב לפי דרישה. בימים לא פשוטים הפוקדים את העם שלנו אני נחשף לחוסן הלאומי ולערבות ההדדית ואני יכול לומר בביטחון מלא יש לנו עם נדיר וביחד ננצח". 

עוד בין פעולות ההתנדבות, דיווח ארגון הקבלנים בנגב שהוא פועל בשיתוף כוחות הבטחון לאיתור אתרי בנייה לאימון כלבים של יחידת העוקץ – יחידת הכלבנים של צה"ל. "בנוסף לאלפי חבילות מזון וציוד בסיסי לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון, פועל הארגון אל מול גורמי הביטחון להקצאת אתרי בנייה עבור תרגול ואימון היחידות השונות. כך למשל החל  הארגון להעביר רשימה של אתרי בנייה לטובת אימונים של יחידת הכלבנים של צה"ל.  כמו כן, פועל הארגון להעברת בטונדות וציוד נוסף עבור מתחם אימונים ייעודי של פיקוד העורף". 

אלי אביסרור, יו"ר הארגון ומ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ: "מאז תחילת הלחימה קבלנים יהודים וערבים פועלים יחד לתרומות, סיוע בדירות והחל מיום גם סיוע באתרי בנייה לטובת אימונים של יחידות צה"ל השונות. גאה בציבור הקבלנים על הערבות ההדדית שהם מפגינים מאז תחילת המלחמה. נמשיך לעשות כל מה שצריך לטובת המאמץ המלחמתי ולמען אזרחי ישראל וחיילי צה"ל. ביחד ננצח".

עד כה אלפי חבילות מזון וציוד שנתרמו על ידי הארגון הועברו ליחידת המסתערבים, לגדוד גבעתי הפועל בשטח ניר עוז, ליחידות הצבא במשמר הנגב וליחידה נוספת בבסיס נבטים.

בתוך כך, היזמים ממשיכים לתת פתרונות גם למפונים שבעורף וחברת הנדל"ן ישראקפ-גרנד הודיעה כי פתחה את כל מלון 'AMALON' במרכז העיר ירושלים, לאירוח ללא עלות למען מפוני הדרום. "מטבח המלון הוקצה גם הוא לייצור ארוחות לטובת המפונים ולכוחות הבטחון.

עובדי החברה בצוותות מתוגברים מפנים ומכשירים את המרחבים המוגנים בפרויקטים של החברה, ובבניינים המצויים בהליך של התחדשות עירונית עם החברה. במקביל גייסו בעלי החברה תרומות ממקסיקו ומארה"ב לטובת רכישת ציוד חיוני לחיילי צה"ל", כך נמסר. 

קבוצת רייסדור הודיעה כי תעניק דחייה מלאה מתשלומי רכישת הדירה למפונים מעוטף עזה או ללקוחות שנמצאים כעת בשירות סדיר ובמילואים, זאת עד אשר ישובו אל בתיהם.
יקי רייסנר מנכ״ל ובעלים קבוצת רייסדור: ״ברגעים קשים כמו אלה כולנו נרתמים, לכן נעשה כל שביכולתנו בשביל להקל עליכם ולאפשר לחם להתמקד בביטחון המדינה. רייסדור מחזקת ותומכת בחיילי צה״ל, במשפחות החטופים ושולחת תנחומים עמוקים לכל אלה אשר איבדו את יקיריהם״.

חברת אלדר משכנתאות הציעה לאזרחים לפנות אליה בכל שאלה הנוגעת למשכנתא קיימת, חדשה, תשלומים והלוואות מגובות נכס והצהירה כי תיתן ייעוץ חינם ואישי לכל אחד. עדי ניניו, מנכ"ל אלדר משכנתאות: "החברה נרתמת למאמץ הלאומי. אנו מזמינים את אזרחי ישראל ליצור עמנו קשר בהקדם בכל סוגיה, בתקווה לימים שקטים ובטוחים הרבה יותר, ביחד ננצח".

רשת התיווך אנגלו סכסון הודיעה כי פותחת חמ"ל מגורים לתושבי הדרום והצפון, אשר יסייע בחיבור בין תושבים מפונים לנכסים פנויים. "אנשי המקצוע שלנו מסייעים למי שזקוקים לפתרונות דיור כרגע, בשימוש במאגר המידע ובאנשי המקצוע של החברה, שמתנדבים לסייע למצוא פתרונות דיור ללא עלות".

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות