banner
פרויקט רוטשטיין באיינשטיין // הדמיה: אנדו מדיה
פרויקט רוטשטיין באיינשטיין // הדמיה: אנדו מדיה

צפון נתניה מתחממת: דירות 3 חדרים בפחות משני מיליון שקל

קפיצה קטנה לצפון נתניה חושפת מאות דירות חדשות התחדשות עירונית ובנייה רגילה שיוצאות לבנייה ולשיווק – סקירה מיוחדת ל"מגדילים", רגע לפני עליית המחירים הצפויה בעיר

אזור צפון העיר נתניה נמצא בתנופה אדירה של בנייה בכלל ובפרט התחדשות עירונית. הגודש במרכז ובדרום נתניה וצמיחתה המהירה של העיר מביא את הנדל"ן להתפתח לכיוון צפון, שם עוד ישנן עתודות קרקע שעליהן ניתן לבנות ושכונות וותיקות שאפשר לחדשן במסגרת פינוי-בינוי, כאשר במקומן ייבנו פרוייקטי מגורים מודרניים ועדכניים.
צפון נתניה מגלם בתוכו פוטנציאל אדיר למשקיעי הנדל"ן זאת בשל מיקומו האסטרטגי – סמוך למחלף איינשטיין והמוביל לכביש החוף וקרוב למרכז העיר, בית החולים לניאדו ולחוף הים. תושבי נתניה מחפשים את המקומות החדשים הסמוכים לביתם ובשנים האחרונות, נתניה חוותה גל של הגירה אליה מהערים הסמוכות ומהמרכז. פוטנציאל ההשבחה כאן עצום ובעל כדאיות כלכלית משמעותית.

על המדף של "אזורים": מאות דירות חדשות בהתחדשות עירונית
במסגרת זו ניתן למנות את פרוייקטי התחדשות עירונית שאזורים מקדמת ונמצאים כבר בתהליכי בנייה. שני הפרויקטים הינם פרי שיתוף פעולה של חברת אזורים והחברה להתחדשות עירונית נתניה ומהווים חלק ממהלך של קיום מספר פרויקטים בעיר נתניה הכוללים בסך הכל כ-2000 יחידות דיור. "הפרויקטים נבנים בקונספט היברידי וחדשני הכולל מתחמי קהילה ופנאי, מבנים ציבוריים, שדרת קניות וריאות ירוקות. שיתוף הפעולה האסטרטגי של אזורים והחברה להתחדשות נתניה, נולד מתוך התפיסה לפיה לא די בבניית קירות ובניינים, אלא יש להצעיד את עולם המגורים קדימה, ולהציע לדיירים איכות חיים בתפיסה היברידית המשלבת קהילה, מסחר, שירותים ציבוריים ופנאי ברמה הגבוהה ביותר", אומרים בחברת "אזורים".

פרויקט סוקולוב בנתניה // הדמיה: 3Division
פרויקט סוקולוב בנתניה // הדמיה: 3Division

פרויקט N סוקולוב בצפון נתניה צפוי לכלול הריסה של 62 דירות ב-3 בנייני שיכון עם 3 קומות לטובת הקמה של 3 מגדלים בני 23-24 קומות עם 264 דירות חדשות לצד שטחי מסחר בהיקף של 700 מ"ר. בסך הכל משתרע הפרויקט על שטח של 5.5 דונם. מחירי הדירות 3 עד 5 חדרים מתחילים בכ-23,000 ₪ למ"ר.
פרויקט נוסף במתחם ויצמן-בארי, גם הוא בצפון נתניה, הממוקם במרחק של כ-300 מטרים ממתחם סוקולוב, כולל הריסה של 6 בנייני שיכון בני 3 קומות עם 72 דירות לטובת הקמה של 3 מגדלים בני 24-25 קומות עם 292 דירות על שטח כולל של כ-5 דונם וצפוי לצאת לפועל גם הוא בחודשים הקרובים. זאת לאחר שהפרויקט קיבל החלטת ועדה על מתן היתר הריסה וגידור. במתחם ההסתדרות בצפון-מערב העיר מתוכננת הריסה של 4 בניינים בני 3 קומות עם 56 דירות ישנות לטובת הקמה של פרויקט עם בניין בן 9 קומות ועוד 2 מגדלים בני 20 קומות הכוללים בסך הכל 215 דירות על שטח של כ-6 דונם. אין עדיין מחירון לפרויקט זה. 

דירות 3 חדרים של "רוטשטיין" בהחל מ- 1.97 מיליון
בפרויקט "רוטשטיין באיינשטיין" בצפון נתניה, נבנים שני מגדלים מגורים בני 16 קומות כל אחד, בהם סה"כ 120 יח"ד. "למרות שאנחנו רק בשלבי הביסוס, סיימנו בתוך חודשים ספורים לשווק כבר חצי מהמגדל הראשון וכבר מתחילים בשיווקו של המגדל השני. הפרויקט מושך אליו זוגות צעירים ומשקיעים, שמחפשים מיקום מעולה ונגיש, קרוב לכביש החוף, לקניון השרון ולפארק איינשטיין ובסמוך לשטחי מושב אביחייל. רמת הגימור במגדלים גבוהה מאוד והמפרט עשיר וכולל מיזוג אויר, דירות חכמות ומועדוני דיירים. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות 3-4-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים כך שמתאים לאוכלוסייה רחבה", אומרת אורטל ליבר, סמנכ"לית השיווק של רוטשטיין.

אורטל ליבר סמנכלית שיווק של חברת רוטשטיין // צילום: רמי שלוש
אורטל ליבר סמנכלית שיווק של חברת רוטשטיין // צילום: רמי שלוש

לדבריה, "הביקושים לדירות בנתניה גבוהים והעיר מושכת אליה משקיעים ואנחנו צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות. יש לציין כי לצד הביקושים הגבוהים והמחסור בקרקעות זמינות לבניה, יחד עם הזינוק במחירי חומרי הגלם, מובילים למסקנה שצפויה עלייה בשיעור חד ספרתי גבוה".
כיום, דירות 3 חדרים בשטח של 82+9 מ"ר מרפסת, נמכרות במחיר של החל מ- 1.97 מיליון שקל. מחירי דירות 4 חדרים בשטח של 105 מ"ר +12 מ"ר מרפסת שמש החל מ- 2.48 מיליון שקל ודירות 5 חדרים בשטח של 124 מ"ר עם מרפסת של 13 מ"ר, נמכרות במחיר של כ- 2.65 מיליון שקל.

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות