סיור יזמים באילת // יחצ
סיור יזמים באילת // יחצ

מה עשו כל המי ומי של צמרת ענף הנדל"ן באילת בחום הזה?

אם לא אי הוודאות של שוק הנדל"ן בישראל אז גם לא 49 מעלות צלזיוס ישברו את בכירי היזמים, על אחת כמה וכמה כשראש העיר מזמין. מי התייצב באילת השבוע ועל שום מה? מדור ברנז'ה 38 עם הפרטים

כרמלה קופר 07.09.2020

בטמפרטורה של 49 מעלות צלזיוס התייצבו בכירי ענף הנדל"ן בעיר הדרומית אילת. המדור תהה על שום מה החגיגה וחזר עם התשובה – ראש העיר הזמין לסיור שטח, כדי לחוות את מה שהוא מכנה "מהפכת הפיתוח בתחום הבניה למגורים, מלונאות, בניה ציבורית ותשתיות שעוברת העיר". אהבנו! 

וככה ב-6:30 בבוקר, התייצבו בשדה התעופה רשימת המכובדים הבאה: רון אבידן מנכ"ל חברת אזורים, רוני מזרחי מנכ"ל קבוצת מזרחי ובניו, נדב ליסובסקי מנכ"ל גל אמרלד יזמות, רמי צרפתי מנכ"ל רמי צרפתי בניה, איבגני טנצר סמנכ"ל פיתוח עסקי באמריקה ישראל, איציק הניג מנכ"ל חברת אפגד, רוני כהן מנכ"ל אלדר שיווק  ועוד ועוד. 

החבורה הרצינית "נחתה" הישר למלון דן אילת, שם חיכו להם כמובטח מאיר יצחק הלוי ראש העיר הוותיק והמנוסה, האדריכל אסף אריכא מהנדס העיר, אבי כהן, מנכ"ל החברה הכלכלית והפמליה המקומית. 

עכשיו תשאלו את ראש העיר – על מה הסיבה לגאווה?
"העיר אילת נמצאת בפתחה של תקופה, שבה עשרות תוכניות פיתוח משמעותיות הגיעו לכדי הבשלה והן עתידות לשנות את העיר בצורה דרמטית. זה ה- Money Time של העיר אילת: פארק הטרמינל, רצועת החוף, התחדשות לב העיר, תכנית להתחדשות עירונית פורצת דרך, בניית שכונות חדשות, הקמת בתי מלון, כניסת רשתות חדשות, הקמת מרכזי פיתוח ועוד", אומר הראיס. אכן סיבה לגאווה! 

מה עוד היה שם?
מהנדס העיר קיים ליזמים סיור באוטובוס ממוזג בכל הלוקיישנים הכי "חמים" להשקעה בעיר,  ביניהם: שדה התעופה שהתפנה, בו מתוכננים להיבנות למעלה מ- 1000 יח"ד, שכונת השחמון, בה נבנות וילות עם נוף לים במסגרת מחיר למשתכן, מתחם הגולף ועוד ועוד.  

ופינוקים? היו גם היו!
בסיום הסיור יצאו היזמים לארוחת צוהריים וקינחו בהצהרה – אילת תהיה אחד היעדים הבאים שלהם להשקעה כבר בשנת 2020. 

המדור מאחלת יישר כוח לכל העושים במלאכה ומחזק את ידכם בעשייה.

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות