הדמיית פארק הטרמינל אילת // תכנון והדמיה דרמן ורבקל אדריכלות
הדמיית פארק הטרמינל אילת // תכנון והדמיה דרמן ורבקל אדריכלות

מכרז להפעלת אטרקציות תיירותיות בשדה התעופה המפונה באילת

פורסם מכרז ראשון להפעלת אטרקציות תיירותיות בשטח שדה התעופה המפונה באילת. הפארק יוקם בהשקעה של 170 מיליון שקלים וצפוי להיפתח בעוד כשנתיים

כרמלה קופר 07.06.2020

הדמיית פארק הטרמינל אילת // תכנון והדמיה דרמן ורבקל אדריכלות

יצא לדרך המכרז הראשון בפארק הטרמינל באילת: העירייה, באמצעות החברה הכלכלית לאילת (חכ"א), פירסמה מכרז להפעלת האטרקציות התיירותיות בפארק שיוקם במתחם שדה התעופה המפונה באילת. מדובר במכרז להקמה והפעלה של אטרקציות בשטח של כ-14 דונם בדרום השדה ולתקופה של 10 שנים. 

הפארק יוקם בהשקעה של 170 מיליון שקל ויכלול אטרקציות תיירותיות מגוונות. בחברה הכלכלית מציינים כי: "המתמודדים מוזמנים להציע הצעות בהליך מיון מוקדם

כתנאי להשתתפות במכרז, ואלה שיעמדו בהצלחה בכל תנאיו יהיו רשאים להשתתף בחלקו השני של המכרז ולהגיש הצעות במסגרתו". 

תוכנית פארק הטרמינל משתרעת על 70 דונם, עבודות הפיתוח כבר החלו בשטח כשנה לאחר פינוי שדה התעופה באילת והוא צפוי להיפתח בתוך כשנתיים. המתחם המיועד לשמש כמתחם האטרקציות מחולק לשלושה חלקים, הכוללים מתחמים מערבי ומזרחי ששטחו של כל אחד הוא כ-7 דונם, ועוד שדרה מרכזית (בתוואי מסלול ההמראה הקיים), שתכלול פארק עירוני, שטחים ציבוריים ושטחי שירות שונים. בכל אחד מתתי המתחמים יופעלו אטרקציות, וכן יופעלו אטרקציות "חוצות גדר" בכל שטח הפארק. 

מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת: "אנו נרגשים מאד לצאת לדרך עם פרויקט פארק הטרמינל שיוקם בעיר. מדובר בתוכנית גרנדיוזית , שלא נראתה כמותה בישראל ובמהלך  אורבני משמעותי ביותר לעיר אילת .  אנו בטוחים כי הפארק ישנה לחלוטין את תרבות הבילוי והפנאי בעיר גם בעבור התושבים וגם לתיירים. מכרז האטרקציות שפרסמנו היום הוא השלב הראשון והשלבים הבאים יפורסמו גם כן בקרוב".

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות