banner
הדמייה ממרפסת - פרויקט אכזיב - צמח המרמן ואלקטרה // הדמיה: סטודיו 84
הדמייה ממרפסת - פרויקט אכזיב - צמח המרמן ואלקטרה // הדמיה: סטודיו 84

מהצפון ועד הדרום: מחירי דירות עם מרפסות במחיר של עד 5 מיליון שקל

נהריה, הקריות, בת ים, תל אביב, רעננה, ירושלים, רמלה ועוד – אלו הפרויקטים בערי ישראל, המציעים למכירה דירות עם מרפסות במחירים של החל מ-1.5 מיליון שקל ועד 5 מיליון שקל // סקירה מיוחדת לחג

למרפסת יש תרומה רבה לא רק למצב הרוח של הדיירים על פי מחקרים שפורסמו בשנים האחרונות אלא גם כלכלית. לדברי שמאי המקרקעין ישראל יעקב, המתמחה בליווי פיננסי, "דירה ללא מרפסת היא פחת תיכנוני. דירה עם מרפסת של 12 מ"ר תהיה שווה כ-10% אחוזים יותר מדירה דומה ללא מרפסת. מעבר לאחוזים, יש לה תרומה כלכלית הרבה יותר מערך הדירה. כלומר אם הוספת מרפסת עולה כ-30 אלף שקל התרומה לשווי תהיה הרבה מעבר להשקעה. כמובן שמרפסת תשפיע גם על זמן מכירת הדירה. משך הזמן שדירה ללא מרפסת תהיה בשוק הוא כפול ואף יותר מדירה דומה עם מרפסת. הקורונה אף חיזקה את הביקושים למרפסות. עם זאת במידה ואתם סוגרים מרפסת יש לכך רווח כלכלי גדול יותר". עוד הוא מציין כי, "סגירת מרפסת באזורים יקרים כמו גוש דן והשרון יוצרת הרבה פעמים חדר נוסף במקרה זה ההשפעה על השווי גדולה משמעותית מהשווי של המרפסת". 

"מגדילים" פנה לחברות היזמות הפועלות בערי ישראל, וביקש לדעת כמה תעלה דירה עם מרפסת במגוון האפשרויות הקיימות. בסקירה מיוחדת לחג הסוכות, אלו הנתונים שאספנו עבורכם, כפי שנמסרו על ידי החברות. 

קריית מוצקין: 3 חדרים ב-1.5 מיליון שקל
חברת קרדן נדל"ן מציעה למכירה בפרויקט קרדן גנים בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין דירות 3,4,5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. בין הדירות המוצעות למכירה דירות 3 חדרים (כ-81 מ"ר + כ-24 מ"ר מרפסת) מוצעות למכירה במחיר של החל מ-1.515 מיליון שקל, דירות 4 חדרים (כ-105 מ"ר +כ-23 מ"ר מרפסת), החל מ-1.78 מיליון שקל ואילו דירות 5 חדרים  (כ-124 מ"ר +כ-26 מ"ר מרפסת), מוצעות למכירה החל מ-2.045 מיליון שקל. לכל דירה חנייה ומחסן. את עבודות הבנייה מבצעת "אלהר", חברת הבנייה בבעלות קרדן נדל"ן.

הדמיית פרויקט קרדן גנים // ויופוינט
הדמיית פרויקט קרדן גנים // ויופוינט

הפרויקט הכולל צמד בנייני יוקרה המוקם על עתודת הקרקע האחרונה בשכונה עם נוף מרהיב, בסטנדרט גבוה, פיתוח סביבתי המשתלב בנוף, חניון פרטי מועדון דיירים ודירות מעוצבות הכוללות מרפסת גדולה. בזכות מיקומם המרכזי ומצוין של שני המגדלים, ייהנו הדיירים מיציאה מהירה לכביש 4 ולעוקף קריות, לחי פארק, להיכל התיאטרון, לקריון ולכל מתחמי הבילוי, הפנאי והעסקים של הקריות. הכל קורה מסביב, נגיש וקרוב מתמיד.

סיוון היללי סמנכלית שיווק ומכירות קרדן נדל"ן // יחצ
סיוון היללי סמנכלית שיווק ומכירות קרדן נדל"ן // יחצ

סיוון היללי, סמנכ"לית שיווק קרדן נדל"ן: "הבנייה בפרויקט בעיצומה, כמו כן הביקושים לשכונת נווה גנים האיכותית קרית מוצקין רק יאמירו בעקבות הקרבה לצירי תנועה מרכזיים ואיזורי מסחר ותעסוקה מבוקשים כגון  הקריון, רפא"ל ועוד.  חשוב להדגיש כי הפרויקט ממוקם על עתודת הקרקע האחרונה בשכונה, לה חיכו הדיירים שנים ארוכות לדירות". 

ירושלים: 2.5 חדרים ב-1.99 מיליון שקל
בפרויקט "יובל הצעירה" של חברת קרסו הנבנה בימים אלו בשכונת קריית היובל בירושלים מוצעת  דירת 2.5 חד' בשטח של 64 מ"ר + 11 מ"ר מרפסת תמורת 1,996,000 מיליון ₪ מדובר בפרויקט בו נבנות 226 יח"ד ב-5 בניינים הנבנים במסגרת פרויקט פינוי בינוי .

יובל הצעירה ירושלים // הדמיה 3dvision
יובל הצעירה ירושלים // הדמיה 3dvision

רמלה: 2 חדרים ב-2 מיליון שקל
בפרוייקט פרשקובסקי בנווה דורון החדשה ניתן לרכוש דירת גן 2 חדרים בשטח של 84 מ"ר עם גינה בגודל של 52 מ"ר במחיר של החל מ-2.03 מיליון שקל. 

פרוייקט פרשקובסקי בנווה דורון כולל מתחם בנייני הבוטיק: 6 בניינים בני 4 קומות בלבד. הפרוייקט מציע דירות מעוצבות עם סלון ומטבח מרווחים במיוחד וכן מרפסות גדולות ומפרט טכני עשיר. תמהיל הדירות בפרוייקט כולל מגוון דירות של 2-5 חדרים, דירות גן בנות 2-6 חדרים ופנטהאוזים מרווחים בני 5 חדרים.

דירת גן בפרוייקט // viewpoint
דירת גן בפרוייקט // viewpoint

שכונת "נווה דורון ברמלה מערב" תכלול כ-4,000 יחידות דיור והיא כוללת שימושים מעורבים של מגורים ,מסחר ותעסוקה לאורך השדרה הראשית, מערך רחובות עם מדרכות רחבות, שבילי אופניים, שדרות עצים, ריהוט רחוב, תחבורה ציבורית, מבני ציבור, מוסדות חינוך וקהילה: בתי ספר, גני ילדים, מתנ"ס, מתחמי ספורט, ריאות ירוקות, פארק גדול ועוד. מבחינת נגישות, השכונה גובלת לכל אורכה מצד מערב בכביש 200 המהווה ציר תחבורתי חדש ומתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר – וכך מאפשר שתי כניסות ויציאות נוספות לעיר ממערב.

פתח תקוה: 3 חדרים ב-2.4 מיליון שקל
חברת יובלים בשיתוף עם עוז הלל בונה את מתחם אמסטרדם בפתח תקווה שיכלול 7 בניינים, בני 6-9 קומות הכוללים 170 יח"ד. הפרויקט קיבל היתר בניה. הפרויקט יציע תמהיל דירות מגוון הכולל דירות דופלקס גן, פנטהאוזים ודירות 3-6 חדרים. הפרויקט החדש ממוקם בליבה של שכונת נווה-עוז המבוקשת והפסטורלית במיקום אסטרטגי לצד הרכבת הקלה שתוקם ובקרבה צירי תנועה מרכזיים. דירות חדשות בקרבת הפרויקט נמכרות במחירים החל מ- 3 חדרים ב 2.4 מיליון, 4 חדרים ב 2.7 מיליון שקל, 5 חדרים ב 3.3 מיליון.

אמסטרדם פתח תקוה // 3dvision
אמסטרדם פתח תקוה // 3dvision

המיקום האטרקטיבי של המתחם בן שבעת הבניינים עתיד להוות מקור משיכה למשפחות ומשפרי דיור המבקשים ליהנות מהקרבה למרכזי תעסוקה מרכזיים, בילוי, מסחר ותרבות, מתחם קולינריה עשיר ומתפתח. בין המרכזים במרחק קצר ניתן למנות את "יכין סנטר", קרבה לפארק "האגם הגדול" החדש והמטופח לצד "קניון עופר" המציע שלל בילויים וקניות. בנוסף, המתחם החדש קרוב למוסדות חינוך מובילים, מרכזי ספורט מתקדמים, חדרי כושר ולייף סטייל.

קריית אונו: דירת 3 חדרים ב-2.44 מיליון שקל
בפרויקט הרימון של חברת מצלאוי בקריית אונו מוצעת למכירה דירת 3 חדרים בקומה 2 בשטח של 74 מ"ר עם מרפסת בשטח של 18 מ"ר כולל חניה תמורת  2.444 מיליון שקל.

פרויקט הרימון הינו פרויקט פינוי בינוי בלב קריית אונו במסגרתו נבנים 2 בנייני בוטיק בני 11 קומות ו-110 דירות. תמהיל הדירות מגוון במיוחד וכולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הבניינים נבנים לפי תקן הבניה הירוקה וכוללים לובי מפואר ומועדון דיירים.

נהריה: דירת גן ב-2.7 מיליון שקל
בשכונת הים אכזיב, שמקימות החברות צמח המרמן ואלקטרה מגורים, מוצעת למכירה דירת גן בת 5 חדרים, בשטח של 120 מ"ר, עם חצר בשטח של 116 מ"ר, במחיר של 2.7 מיליון ₪. הדירה כוללת חניה פרטית ומחסן והיא נהנית מגישה פרטית ללא מעבר בלובי הבניין ומתכנון יוקרתי, הכולל גם תקרה בגובה 4 מטר.

דירת גן בשכונת הים אכזיב // הדמיה: 3Dvision
דירת גן בשכונת הים אכזיב // הדמיה: 3Dvision

בימים אלה נבנה ומשווק השלב השלישי בפרויקט שכונת הים באכזיב, הכולל 192 יח"ד ב- 6 בניינים בני 8 קומות כל אחד. השכונה משתרעת על פני כ- 300 דונם ונבנית בסמוך לחוף הים ולשמורת אכזיב. 16 הבניינים הראשונים שנבנו בשכונה כבר אוכלסו ע"י יותר מ-400 משפחות הנהנות מחיי קהילה של טבע וים. הדירות משמשות את הרוכשים גם כדירת מגורים ונופש משפחתי וגם כהשקעה לטווח ארוך באחד החופים היפים והמיוחדים בישראל.

תל אביב-יפו: דירות בהחל מ-3.25 מיליון שקל
בפרוייקט גליפולי של חברת YBOX בשכונת יד אליהו בתל אביב ניתן לרכוש דירות 2,3,4 ו5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים במחיר של החל מ-3,250,000 מיליון שקל.

פרוייקט גליפולי הינו פרוייקט של התחדשות עירונית בשכונת יד אליהו בתל אביב, במקום השיכונים הישנים, נבנה בניין חדש אשר יתנשא ל8 קומות ומציע תמהיל דירות של 2,3,4 ו5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. תמהיל זה הולם את אופייה של השכונה ומתאים לצעירים זוגות צעירים ומשפחות. הבניין שתיכנן האדריכל גיורא גור ייבנה בסטנדרט בנייה הגבוה ביותר ויכיל גם חניון תת קרקעי לטובת הדיירים.

קריית אתא: פנטהאוז ב-3.3 מיליון שקל
חברת שרביב מציעה למכירה בגבעת אלונים פנטהאוז FLEX בן 6 חדרים, בשטח של כ- 175 מ"ר, עם מרפסת בשטח של כ- 125 מ"ר, בקומה ה- 8 בבניין בן 9 קומות, במחיר של 3.3 מיליון ₪. הפנטהאוז כולל שתי חניות בודדות מקורות וכן מחסן קומתי.

מרפסת פנטהאוז בפרויקט גבעת אלונים של חברת שרביב בקרית אתא // הדמייה וויו פוינט
מרפסת פנטהאוז בפרויקט גבעת אלונים של חברת שרביב בקרית אתא // הדמייה וויו פוינט

גבעת אלונים היא שכונה אוטונומית בקרית אתא, בעלת אופי כפרי, הנחשבת לאחת השכונות האיכותיות ביותר באזור הצפון. חברת שרביב אכלסה 622 יח"ד בשכונה ולאחרונה פתחה לשיווק את השלב השני בפרויקט, הכולל 558 יח"ד. בגבעה תמהיל מגוון של בנייה רוויה לצד בנייני בוטיק וצמודי קרקע. דיירי הגבעה נהנים מחיי קהילה עשירים, נגישות גבוהה לכבישים 22 ו- 6, שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, בית ספר יסודי, אשכול גני ילדים וכן מרכז מסחרי שנמצא כעת בבנייה. 

בת ים: 4 חדרים ב-3.4 מיליון שקל
חברת צרפתי שמעון מציעה למכירה בפרויקט SEA&PARK בשכונת פארק הים בבת ים דירת 4 חדרים, בשטח של 109 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר, בקומה ה- 8, כולל מחסן וחניה, במחיר של 3.4 מיליון ₪.

דירת 4 חדרים בפרויקט SEA&PARK של חברת צרפתי // הדמיה ויופוינט
דירת 4 חדרים בפרויקט SEA&PARK של חברת צרפתי // הדמיה ויופוינט

פרויקט SEA&PARK יכלול כ-600 יחידות דיור ב-7 מגדלים בני 23 קומות. הפרויקט כולל גם מועדון דיירים, חדר כושר מאובזר ולאונג' Open Space עם עמדות מחשב. למרגלות המגדלים משתרע פארק ענק בגודל של 12 דונם במרכזו בריכה אקולוגית. הפרויקט ממוקם 700 מטר בלבד מחוף הים, ומאפשר נגישות קלה לכל הארץ.

אשקלון: 5 חדרים ב-4.19 מיליון שקל
בפרויקט  SEA@SKY הנבנה על ידי חברת יורו ישראל במרינה של אשקלון מוצע למכירה פנטהאוז 5 חדרים בקומה 21,  בשטח של 130 מ"ר עם מרפסת בשטח של 33 מ"ר  כולל חניה  ומחסן תמורת 4.19 מיליון שקל. אכלוס מיידי.

מרפסת פנטהאוז בפרויקט סי אנד סקאיי // צילום: יורו ישראל
מרפסת פנטהאוז בפרויקט סי אנד סקאיי // צילום: יורו ישראל

פרויקט SEA@SKY כולל 230 דירות ב-2 מגדלים בני 25 קומות. הוא מוקם על עתודות הקרקע האחרונות הזמינה למגורים במרינה, מול רצועת החוף, מרחק 100 מטר מהים. הדירות בפרויקט גדולות מהממוצע בשוק וכוללות דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם מפרט טכני עשיר.

בת ים: 5 חדרים ב-4.2 מיליון שקל
בפרויקט 'זיתוני פארק הים' בשכונת פארק הים בבת ים ניתן לרכוש דירת 5 חדרים בשטח של 130 מ"ר עם מרפסת בשטח של  14 מ"ר ב- 4.220 מיליון שקל. 

בראש שדרת המגדלים, ייבנו 2 מגדלי המגורים של חברת זיתוני אשר מעצם מיקומם צופים לפארק ולחוף ימה של בת-ים. 2 מגדלי המגורים יתנשאו ל-29 קומות ויכללו 113 יחידות דיור. תמהיל הדירות כולל דירות 4-5 חדרים.

הדמיית הפנטהאוז // הדמייה: 3divisiovn
הדמיית הפנטהאוז // הדמייה: 3divisiovn

פארק הים, שכונת העתיד של בת ים, נבנית בדרום מערב העיר וצפויה לכלול 10,000 דירות למגורים, מרכז תעסוקה ומסחר ובו מרכז העסקים UP. כמו כן, עתידים להיבנות בה גם מתחם מלונות ופארק חוף, מרכז אקדמי, מרכז ספורט ומבני ציבור ותרבות. גולת הכותרת בשכונה הינה שדרת המגדלים אשר במרכזה פארק ירוק שישתרע עד חוף ימה של העיר. שדרה זו תציע לתושבי השכונה פארק ענקי אשר יכלול בריכת נוי, מוסדות ציבור וחינוך, שבילי אופניים ומרכזי בילוי. יתרון בולט נוסף של שכונת פארק הים, הוא תכנון צירי תחבורה מתקדמים (גישה לאיילון) וחיבור לקו האדום של הרכבת הקלה שאמורה להתחיל ולפעול בשנת 2022. 

רעננה: מיני פנטהאוז ב-4.46 מיליון שקל
בפרויקט פרץ בוני הנגב ברעננה מוצע למכירה מיני פנטהאוז 135 מ"ר + 23 מ"ר מרפסת בקומה 6 מתוך 7 במחיר של 4,460,000 ₪. הפרויקט כולל 60 יח"ד בשלושה בניינים בני 7 קומות הגבוהים ביותר בשכונה, כך שכל הדירות נהנות מנוף פתוח. מדובר בפרויקט בוטיק בצפון רעננה בסמוך לקאנטרי קלאב ולקניון רננים, הקרוב למרכזי ההיי-טק של השרון ולעורקי התחבורה המרכזיים כדוגמת צומת רעננה-כפר סבא וכביש מספר 4. 

נתניה:5 חדרים ב-4.85 מיליון שקל
חברת י.ח. דמרי בונה את פרויקט מגדלי היוקרה 'דמרי ימה עיר ימים' בנתניה  מציעה דירות 5 חדרים החל מ-4.85 מיליון של ופנטהאוזים פנורמיים הכולל 2 מגדלי פאר בני 24 ו-17 קומות, ממש ליד הים. הפרויקט מונה 128 דירות בנות 5-6 חדרים ופנטהאוזים, כאשר מכל דירה נשקף נופו הפסטורלי של הים התיכון.

פרויקט ימה // הדמיה: snapshot
פרויקט ימה // הדמיה: snapshot

נתניה נהנית מביקושים ערים בקרב רוכשי דירות שמגיעים מנתניה והסביבה ובקרב תושבי חוץ, זאת בעקבות מתחמים חדשים שקמו בעיר, דוגמת "עיר ימים", גידול ניכר באזורי התעסוקה בעיר, הקמת פארקים, שיפור הנגישות התחבורתית לעיר וממנה ועוד.

תושבי השכונה נהנים מאיכות חיים גבוהה, לצד פארקים ירוקים וגנים ציבוריים, וממיקום אטרקטיבי במיוחד: השכונה מאוד קרובה לים, יש לה גישה נוחה ומהירה לאזורי המסחר והתעסוקה של נתניה ובמרחק קצר מתל אביב. לדיירי הפרויקט מובטחת חוויית מגורים אקסקלוסיבית, בסטנדרט בנייה גבוה ומפרט עשיר במיוחד, לצד לובי ענק, חדר כושר, בריכת שחיה, מועדון דיירים ועוד. הם יכולים לצאת מדי בוקר למרפסת מרווחת של 30 מר , להתמוגג מנופו המרהיב של הים הפתוח ופשוט ליהנות מהחופש.

תל אביב יפו: דירת גן ב-4.98 מיליון שקל
קבוצת לוינשטין מציעה למכירה דירת גן בפרויקט "בלוך 22" בתל אביב. הדירה בת שני חדרים, בשטח של 53 מ"ר, עם גינה בשטח של 37 מ"ר וכוללת חניה פרטית. מוצעת למכירה ב- 4.98 מיליון ₪. הפרויקט נבנה במסגרת תמ"א 38/2 ויכלול 21 יח"ד בבניין בוטיק בן 8 קומות (כולל קומת קרקע). בניית הפרויקט החלה לפני מספר חודשים.

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות