banner
הדמיית הפרויקט: א.א. סטודיו
הדמיית הפרויקט: א.א. סטודיו

בשעה טובה העיר לוד חגגה את הנחת אבן הפינה לפרויקט שכירות ארוכת טווח

צמרת משרד הבינוי והשיכון, החברה ממשלתית דירה להשכיר, העיר לוד וחברת היזמות פרשקובסקי הגיעה בהרכב מלא לטקס הנחת אבן פינה בפרויקט של דירה להשכיר בשכונת נופי בן שמן בעיר

שר הבינוי והשיכון זאב אלקין, מנכ"ל משרדו אביעד פרידמן, מנכ"לית דירה להשכיר ענבל דוד, ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו, נשיא חברת פרשקובסקי ארנון פרשקובסקי, שרון פרשקובסקי ומנכ"ל פרשקובסקי מניבים חיים קראדי, התכבדו והגיעו כולם לטקס הנחת אבן פינה בפרויקט דירה להשכיר בשכונת נופי בן שמן בלוד. 

מדובר על פרויקט בו זכתה חברת פרשקובסקי, הכולל 352 יחידות דיור, בשני בניינים בני 8 קומות, שיבנו לצד שני מגדלים נוספים בני 22 ו- 29 קומות. מתוך כלל הפרויקט, 286 יח"ד תיועדנה להשכרה ארוכת טווח במודל דירה להשכיר, כאשר 50% מיחידות הדיור תושכרנה בשכר דירה מופחת לזכאים והיתר בשכר דירה קבוע ומפוקח ו- 66 יחידות דיור יוצעו למכירה מידיית בשוק חופשי. אכלוס הפרויקט צפוי ב- 2025. 

הפרויקט ממוקם בשכונת "נופי בן שמן" שתוכננה על ידי חברת דירה להשכיר בשיתוף פעולה עם עיריית לוד וכלכלית לוד, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. השכונה מתפרסת על שטח של כ- 860 דונם, כוללת כ-4,000 יחידות דיור, וכן שטחי מסחר ותעסוקה, פארק ענק הכולל אגם על גדות נחל גזר ואמפיתאטרון בשטח של כ-180 דונם. השכונה החדשה תרושת בשבילי הליכה ושבילי אופניים ותוקם בה קריית חינוך גדולה הכוללת גני ילדים ובתי ספר שישרתו את תושבי האזור. מעבר למורכבות התכנונית של המתחם, המהלך כלל גם חתימת הסכם גג עם הרשות, שינוי גבולות מוניציפלי ותיקון תמ"א 35.

פרויקט זה הוא אחד משמונה פרויקטים ששווקו ע"י חברת דירה להשכיר בלוד, בשכונות "נופי בן שמן" ו"הרובע הבינלאומי", בכך הופכת לוד לעיר עם מספר יח"ד הרב ביותר המיועדות לשכירות ארוכת טווח, עם מספר שיא של למעלה מ- 4,500 יח"ד שיוקמו בעיר. שתי התכניות של שכונות "נופי בן שמן" ו"הרובע הבינלאומי" בלוד תוכננו על ידי חברת "דירה להשכיר" במסגרת הותמ"ל. 

שר הבינוי והשיכון זאב אלקין: "אנחנו ברצף שיווקים של דירה להשכיר, ויהיו עוד רבים. בשנה שעברה שיווקנו 6,500 דירות והשנה נשווק עוד 10,000 דירות. כיום, היזמים מבינים את החשיבות של דירה להשכרה והשאיפה היא שכמה שיותר יזמים ייכנסו לשוק. לוד עוברת שינוי משמעותי, וזה נפגש עם המהפכה שדירה להשכיר מובילה בראשות המנכ"לית ענבל דוד, עם מספרים חסרי תקדים שאנו משווקים. יש פה שינוי גדול שמתרחש לנגד עינינו. העיר לוד הפכה למקום חם בשוק הנדלן ואני משוכנע שזו עדיין לא המילה האחרונה."

מנכ"לית דירה להשכיר, ענבל דוד: "הבוקר הנחנו את אבן הפינה בפרויקט הראשון של שכירות ארוכת טווח בלוד, פרויקט ראשון מבין רבים שיבואו אחריו ומעל ל- 4,500 יח"ד לשכירות ארוכת טווח שיוקמו בעיר. לוד היא דוגמא מובהקת לאופן שבו דברים צריכים ויכולים להיעשות, שיתוף פעולה בין משרד וגוף ממשלתי, רשות מקומית שרואה ועושה בגדול ויזם פרטי מהשורה הראשונה. דירה להשכיר ממשיכה להוביל את מהפיכת שכירות ארוכת הטווח בישראל, עם 16,000 יח"ד ושמונה פרויקטים נוספים שיאוכלסו עוד השנה בכל רחבי ישראל בהיקף של כ- 1,600 יח"ד. הפרויקטים הללו מבטיחים לציבור השוכרים בישראל פתרון דיור יציב ובטוח לאורך שנים ארוכות". 

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: ״הנחת אבן הפינה היום בשכונת נופי בן שמן, מסמלת את ההתקדמות והפיתוח של השכונות החדשות בעיר. אני רוצה להודות לשר הבינוי והשיכון, אלקין על שיתוף הפעולה הטוב וקידום התוכניות. לוד ממשיכה את תנופת השיווק והבנייה בעיר ובשכונות החדשות שצפויות לקום בשנים הקרובות. פרויקט זה שאנו משיקים היום עם דירה להשכיר ופרשקובסקי, מתווסף לפרויקטים מוצלחים נוספים שמסמנים את העיר לוד כאפשרות הדיור, המסחר והתעסוקה הטובה ביותר בשנים הקרובות. שיתוף הפעולה עם משרד הבינוי והשיכון, דירה להשכיר ופרשקובסקי, כמו יזמים אחרים, מאפשר ליצר פתרונות דיור מתקדמים ואיכותיים במרכז הארץ – 15 דקות מתל אביב, ובמחירים אטרקטיביים לצד חינוך מתקדם, תכנון מדויק של העיר והשכונות החדשות המשלב שטחים ציבוריים ופארקים לצד מסחר ואפשרויות תעסוקה".

חיים קראדי, מנכ"ל פרשקובסקי מניבים, "דיור להשכרה לטווח ארוך הוא אחד הפתרונות המרכזיים למצוקת הדיור שהולך וצובר תאוצה בישראל עם עוד ועוד מכרזים ממשלתיים שמתפרסמים. אנו גאים לקחת חלק בבנייה זו ולהצטרף לרשימה של חברות מכובדות שנוטלות חלק בתוכנית. לוד היא אחת הערים הצומחות ביותר במרכז הארץ, ובעידוד עיריית לוד היא ממשיכה להתפתח ולהיבנות, אנו מאמינים בעיר וסבורים כי הפוטנציאל שלה עצום. הפרויקט בלוד מצטרף גם לפרויקט 'דירה להשכיר' אחר שאנו בונים בנווה דורון החדשה ברמלה ולהערכתי יהיו לנו עוד פרויקטים מסוג זה".

בידקו מי הם הטובים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל

קורס מבוא להתחדשות עירונית – לפרטים ליחצו כאן

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות