banner
מסכים דיגיטליים בלובי // באדיבות Nonstop media
מסכים בלובי // באדיבות Nonstop media

המסכים הדיגיטליים בלובי מחליפים את הפליירים בתיבות הדואר

מערכת מסכים דיגיטליים בלובי הבניין, ללא עלות לדיירים, מעבירה הודעות ועד בית, מוסיפה ליוקרה ויוצרת אווירה בעזרת נעימות מוסיקליות

ניסים בן, מנהל תחום השיווק של חברת נון סטופ מדיה, המייצרת מסכים דיגיטליים, מספר איך התחיל הרעיון : "בעבר הייתי בעל עסק ברעננה וחיפשתי דרך להגיע אל הלקוחות.  ניסיתי דרכי פרסום רבות אבל הגעתי למסקנה שכלום לא עובד. כל מודעה היתה הולכת לפח. פלאיירים, עיתונות, מגנטים כמוצרי קידום ועוד, לא סיפקו תמורה להשקעה בפרסום ולא הביאו את הלקוחות. זה היה השלב שחשבתי להציב מסך טלוויזיה בלובי של בנייני מגורים ולאחר בדיקות שערכתי, הגעתי למסקנה שהצורך הוא לשלב בין לוח הודעות לוועד לבין לוח פרסומי, שיממן את ההוצאה וייצור כדאיות לוועד".

הכל התחיל מפליירים שנזרקו לפח

בשנת 2013, לאחר שערך בדיקות רבות, הוא הגיע למסקנה שהערך של מוצר הלוחות הדיגיטליים בלובי בניינים הוא אמצעי לוועד הבית בהעברת מסרים לדיירים, תוספת עיצובית שתורמת לטיפוח הלובי ומשדרת קידמה ומודרניות. "האפשרות להציג תוכן איכותי ולא עוד הודעות וועד המודפסות במדפסת ונתלות על לוח מודעות מיושן, מעבירה גם מסר מכבד לדיירים ולאורחים. מעבר לכך, הוספנו גם אפשרות לנעימות מוזיקליות ברקע, שתורמות לאווירה הנעימה והחמה בכניסה לבניין", אומר ניסים. באותה שנה נון סטופ כבר ייצרה שלושה מסכים דיגיטליים לדוגמא. לגבי ההיצע הקיים היום בשוק, לדבריו כבר ישנן חברות נוספות שמספקות שירות דומה אבל "אנחנו החברה היחידה שמספקת את הלוח בחינם וגם הלוח שלנו היפה ביותר", הוא מתגאה.

פתרונות המסכים הדיגיטליים

הלוחות הדיגיטליים נמסרים לוועד הבית ולדיירים ללא עלות, כאשר המימון מתבצע על ידי הכנסות מפרסומות. עבור המפרסמים מדובר בעסקה משתלמת,  שחוסכת להם הוצאות על דברי דפוס שנזרקים לפח, בעוד באותה עת הם יכולים לבחור שהמודעה שלהם תשודר כל יום, כל היום. מבחינת ועד הבית, מדובר במערכת שמאפשרת בקלות רבה לשתף מידע עם הדיירים, לשפר את השירות בכל הקשור לניהול ועד הבית, לתפעל את הרשימות השונות המשמשות את הוועד ואף לברך את הדיירים בחגים ואירועים שונים.

מה לגבי תפעול ותכונות המערכת?

תפעול המסך נעשה בצורה קלה ופשוטה דרך חיבור USB שהחברה מספקת עם המסכים, ללא עלות או התחייבות מצד ועד הבית. המערכת כוללת אפשרות לשליטה מרחוק, לרבות שידור ערוצי תוכן על גבי המסכים, שגם מותאמים לצרכי הבניין, ממותגים ודינמיים.

הצגת התוכן הדינאמי מתבצעת בשכבות מידע שונות, בתבניות תצוגה שונות, תזמון תכנים, עדכון אוטומטי של התכנים להצגה, שילוב מסרים והודעות, תמיכה בתמונות ובסרטים ברזולוציית HD, הצגת מספר ערוצי תוכן על מסכים שונים בו זמנית, הצגת תוכן חדשות (RSS) ועוד.

ניסים: "המעבר לפרסום ירוק ודיגיטלי מאפשר לבעלי העסקים באזור להגיע אל קהל היעד ללא צורך בתעשיית הנייר. תחום הדיגיטל הוא הדבר הבא בעולם העברת המסרים. אנו פועלים באמצעות טכנולוגיות ופיתוחים חדשניים של שלטים אלקטרוניים המבוססים על מסכי לד ומעניקים פתרונות מותאמים אישית לצורכי מידע, אווירה, עיצוב, פרסום, מכירות ותקשורת פנים ארגונית".

מה אומר השוק על הפתרונות הדיגיטליים להעברת מסרים בבניין?

נכון להיום המערכת של נון סטופ פעילה ברעננה, בלמעלה מ-70 בנייני מגורים ומגדלי הייטק, בהרצליה בלמעלה מ-35 בנייני מגורים ובכפר סבא בלמעלה מ- 20 בניינים. הפריסה הבאה כבר החלה ברמת השרון והוד השרון ובמגדלי יוקרה למגורים בתל אביב. ניתן לרכוש את המסכים לשימוש אישי של הוועד, ללא פרסומות, בעלות של כ-3000 ₪ ועל פי ההערכות לוח מודעות דיגיטלי ללא תשלום יהפוך למוצר נפוץ בכל אזורי הבנייה הרוויה ברחבי הארץ. ניסים: "יש דרישה של השוק וכפי הנראה השיווק הארצי יבוצע על ידי זכיינים".

מסכים דיגיטליים בלובי של בניין מגורים

 

מי יהיו 70 המשפיעים לשנת 2023?

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

 

שיתוף
תגיות:

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות