אחרי 30 שנה בטבריה: מלון חדש על שפת הכנרת

דוד פתאל, מייסד ויו"ר רשת מלונות פתאל ממשיך להרחיב את המותגים ופותח מלון חדש על שפת הכנרת: "רשת מלונות פתאל היא חברה יזמית ולא רק מלונאית"

כרמלה קופר 14.08.2017

רשת 'פתאל' השיקה מלון חדש בעיר טבריה: "U בוטיק כנרת". זהו המלון החדש שמוקם על שפת הכינרת בעיר טבריה מזה כ- 30 שנה ומותאם לזוגות ומשפחות. במלון 59 חדרי בוטיק מעוצבים, שגודלם הממוצע כ- 30 מ"ר.

המלון תוכנן על ידי האדריכלים יהודה ויואל פייגין והוא מתפרס על פני 12 דונמים, בחלוקה  למבנה מרכזי ומבנה עגול. במבנה המרכזי מוקמו מסעדה יוקרתית, ספא המלון וחדר הכושר. מבריכת המלון בוצעה גישה ישירה לחוף פרטי, מהיחידים בעיר טבריה.

בכל אחד מחדרי המלון במבנה המרכזי תוכננה מרפסת הפונה לכיוון הים והם אובזרו ועוצבו לצורך שהייה מלאה, שאיננה מצריכה לצאת מהמלון.  דגש הושם על חדר הרחצה והאביזרים, שעוצבו בסגנון  יוקרתי ובוטיקי. גווני הכחול והתכלת המאפיינים את עיצובו של המלון, עליו אמונים מיכאל אזולאי וארי שאלתיאל והם משתלבים בנוף המרהיב של הכנרת, ומשלימים את חווית הרוגע שהמלון מבקש להעביר.

נוף לכנרת // צילום: דוברות פתאל

דוד פתאל, יו"ר ומנכ"ל הרשת, מסר: "רשת מלונות פתאל היא חברה יזמית ולא רק מלונאית. תפקידנו הוא לפתח את התיירות בישראל, לייצר מקומות עבודה ובה בעת לארח ולהעניק חוויות. המלון החדש אשר הקמנו בעיר יביא עשרות מקומות עבודה לתושבי העיר והאזור כולו ויוביל לפריחה תיירותית של ישראלים ותיירי חוץ שיגיעו לחופשה במלון".

מהרשת נמסר כי "U בוטיק כינרת" מצטרף למותג המלונות החדש, ""U, שהושק במסגרת תהליך כינוס מותגים של הרשת. משמעות האות "U" הינה UNLIMITED, כאשר כל מלון מאופיין בסוג אחר של נופש ללא גבולות. U בוטיק כנרת מאופיין ב – UNLIMITED RELAXATION – "אין סוף לשלווה"- מלון בוטיק שלו ומפנק המיועד בעיקר לזוגות באווירת רוגע והתנתקות.

צילום: דוברות פתאל
חדר הרחצה בסגנון יוקרתי ובוטיקי צילום: דוברות פתאל
צילום: דוברות פתאל

 

צילום: דוברות פתאל

 

לקבלת עדכונים בוואטספ >>> לחצו כאן

שיתוף

כתבות שיכולות לעניין אותך

נשמח לדבר אתך
נגישות