פאזל

כתובת 

טלפון 

אתר אינטרנט 

ציון 117.5

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

אייל לוטטי

בעלים

אודות פאזל – ניהול וארגון מתחמי התחדשות עירונית
פאזל הינה חברת ניהול וארגון דיירים עבור פרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי/תמ"א38), החברה מספקת מענה מותאם אישית מטעם הדיירים למען הדיירים, חברת הניהול מציעה את שירותיה בזמינות מרבית ותוך בחינה מדוקדקת ופרטנית של כל הסוגיות הרלוונטיות עבור בעלי הדירות. החברה משמשת כגורם אובייקטיבי מול היזם עמו הדיירים מתקשרים (ועוזרת גם בשלבי בחירתו). 

מקצועיותה והיכרותה של החברה עם השוק מאפשרים לה לקדם את מערכת היחסים בין הדיירים בבניין ולהתמודד באינטליגנטיות רגישות ומקצועיות מול דיירי המתחם, ובפרט בעלי דירות בגיל השלישי, לצד מתן הסבר מפורט והסרת החששות והדאגות. החברה חרטה על דגלה ערכים של שקיפות ואמינות לאורך כל התהליך עד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

פרויקט התחדשות עירונית מורכב ממספר משתנים שצריך לחבר יחד: בעלי הדירות, היזם, עורך הדין, השמאי, האדריכל, המודד, מפקח הבניה, רשויות התכנון, הבנק המלווה ועוד. תהליך העבודה המוצע על ידי פאזל משיב לבעלים את ההובלה של התהליך וביחד איתם אנחנו מסייעים לכם לחבר את כל הגורמים לעבודה משולבת שמטרתה הוצאת פרויקט התחדשות עירונית באופן האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר.

פעילות החברה בתחום ההתחדשות העירונית
חברת פאזל הינה חברה המתמחה בארגון וניהול מתחמי התחדשות עירונית. לחברה ולבעליה ניסיון רב בניהול איתור וקידום מתחמי התחדשות עירונית בפעילות מורכבת ממגע יום יומי עם אוכלוסייה מגוונת אשר מצריכה גישה פרטנית לכל אחד מהדיירים.

עיקרון בסיסי בעבודת החברה הוא הינו הקשר האישי עם כל דייר ודייר, בעיקר בשלבי הפרויקט הראשונים, דבר המאפשר את היכולת לגשר בין פערי גיל, תרבות ושפה תוך נטרול החששות וחוסר הידע, כמו גם את פערי הידע דרך שיתוף בני משפחה וחתירה לתמיכה ושיתוף פעולה להצלחה.

פרויקטים בולטים
מתחם הבנים – הוד השרון 44 יח"ד (חברה יזמית מטרופוליס)

מתחם בדנר- רמת גן 36 יח"ד (מטרופוליס)

מתחם אסתר המלכה – פתח תקווה 228 יח"ד (דמרי)

מתחם רמה כורזים- תל אביב 282 יח"ד (אזורים)

מתחם סוקולוב/אחד העם – באר שבע 130 יח"ד (מכרז יזמים)

מתחם הכלניות – בני עייש 80 יח"ד (יזם י.ח. דמרי)

מתחם אריה בן אליעזר – אשקלון 72 יח"ד (יהלומית פרץ)

מתחם שד' ירושלים – נתיבות 48 יח"ד (י.ח. דמרי)

מתחם חזון איש – נתיבות 106 יח"ד (קבוצת אהרוני)

מתחם קיבוץ גלויות – אופקים 144 יח"ד (מגידו)

מתחם יהדות איטליה – שדרות 230 יח"ד (יזם קרדן)

צילום תמונה : יוני בוסקילה

נגישות