זיו יעקובי

 | 

מנכ"ל אקרו נדל"ן

זיו יעקובי (48) מנכ"ל ושותף בקבוצת אקרו, המתמקדת ביזמות בערוב שימושים של מגורים, מסחר ומשרדים בדגש על תל אביב ואיזורי הביקוש בגוש דן. תחת הובלתו של יעקבי, הפכה אקרו לאחת החברות הדינמיות בענף, אשר מקדמת פרויקטים יוקרתיים בהיקפים של אלפי יחידות דיור ונדלן מניב , והיא אחת מהחברות היזמיות הגדולות והבולטות בעולם הנדל"ן.

החברה שהוקמה בשנת 2011 מתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש והשבחתם. לקבוצת אקרו ניסיון רב שנים בהן יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, משרדים, מסחר ומלונאות. 

כיום קבוצת אקרו חתומה על 12 פרויקטים בשיווק במסגרת התחדשות עירונית ויזמות בת"א ,וכ- 61 פרויקטים עתידיים נוספים באזורי ביקוש מרכזיים כגון הרצליה, רמת גן גבעתיים, נתניה, ראשון לציון, בת-ים, חולון, בקעת אונו וירושלים. החברה יוזמת ומקדמת כיום כ- 9400 יחידות דיור בשלבים שונים של תכנון וביצוע ומאות אלפי מטרים של נדל"ן מניב.

על רגעי השיא המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר יעקבי:
"אקרו נדלן הינה חברה ציבורית והונפקה באחת ההנפקות המשמעותיות ביותר בענף בשנים האחרונות. בנוסף, חתומה החברה על כמה פרויקטים חדשניים ואייקונים ששינו את קו הנוף האורבני של העיר, כמו פרויקט דה וינצ'י, פרויקט גולף בנאות אפקה, מגדל אלפא ומגדל אקרו במתחם יצחק שדה, פרויקט ONE  ברמת גן ועוד. 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב יעקבי:
"בתקופה מאתגרת זו של מלחמה ואי וודאות אנו נוכחים להבין שהקהל הישראלי, בין אם מדובר בלקוחות, דיירי תמורה או קבלנים וספקים – כולם חפצי חיים ועושים מאמץ גדול לנהל שגרה למרות המצב הבטחוני וסביבת אי הוודאות. 

כך גם אקרו. אנו עושים מאמץ גדול מאד לעמוד ביעדי החברה, במכירות, בקידום פרויקטים במוסדות התכנון, בקידום פרויקטים מול בעלי קרקע ודיירי תמורה כמו גם בסיום הבניה ומסירת דירות ללקוחות למרות המחסור המשמעותי בידיים עובדות". 

זיו יעקובי // צילום: אורי כרמי זיו יעקובי // צילום: אורי כרמי
נגישות