יוסי כהן

 | 

מנכ"ל קבוצת נקסט אורבן כוזהינוף

יוסי כהן (47) מנכ״ל קבוצת נקסט אורבן כוזהינוף, המתמחה בהתחדשות עירונית. עיקר פעילותה של קבוצת נקסט אורבן כוזהינוף מתמקדת בחיפה בה היא מקדמת 13 מתחמי התחדשות עירונית בהיקף של 8,500 יחידות דיור. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן החל כהן לפני 12 שנה. 

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר כהן:
"הובלת החברה בתחום ההתחדשות העירונית בעיר מאתגרת כמו חיפה, תוך קידום תוכניות ענק לפיתוח שכונות החוף והשכונות הוותיקות בעיר, אשר קיבלו את תמיכתן של הרשות להתחדשות עירונית, הוועדה המחוזית ועיריית חיפה. זאת, לצד קבלת החלטות ועדה היסטוריות במתחמים אותם מקדמת הקבוצה".

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב כהן:
"המלחמה הזכירה לכולנו שהתחדשות עירונית, מעבר לשיפור סביבת המחיה של בעלי הדירות, היא צורך בטחוני ולאומי. בעיר ותיקה כמו חיפה יש אלפי דירות לא ממוגנות, ושכונות שלמות שמשוועות להתחדשות עירונית. במהלך החודשים האחרונים, קבוצת נקסט אורבן כוזהינוף נרתמה למען בעלי הדירות במתחמים השונים, וסייעה בשיפוץ מקלטים והכנתם לחירום, אך פתרון זה אינו מספק. בשכונות הוותיקות של חיפה, רבים מבעלי הדירות הם אזרחים ותיקים אשר גרים במבנים רעועים וללא מעלית. במקרה של אזעקה, אינם יכולים להגיע במהירות הנדרשת למרחבים מוגנים, ולכן אנחנו מזכירים לכולם שהתחדשות עירונית היא חובה ולא מותרות".

נגישות