עוה"ד שמואל ומאיר ברטלר

 | 

עורכי דין ושותפים במשרד ברטלר עורכי דין ונוטריון

מסורת משפטית מנצחת. 

שמואל ברטלר (58) ומאיר ברטלר (52), עורכי דין ושותפים במשרד ברטלר, בעל ותק של 60 שנות עשיה ומצוינות משפטית. המשרד מתמחה במקרקעין, כולל עסקאות קומבינציה ,ביצוע ורכישה, התחדשות עירונית בדגש על פינוי בינוי ותמ"א 38, ליטיגציה, הופעות בבית משפט, תכנון ובניה. מזה שנים רבות שמשרד ברטלר נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ותרם רבות לבנייה ופיתוח של ערים בארץ. 

את תחילת דרכם בעולם הנדל"ן עשו שמואל ומאיר לפני למעלה מ-35 שנה במשרד המשפחתי ברטלר. משרד ברטלר הוא מחלוצי ומובילי ענף הנדל"ן בארץ. כיום הם חתומים על טיפול באלפי דירות ובניינים בעשרות מתחמים באזורים שונים בארץ, מאזור הדרום ועד הצפון ובדגש על אזור המרכז והשרון. 

על רגעי השיא המקצועיים בשנות פעילותם בתחום, אומרים השניים:
"כל פרויקט שיוצא לדרך הוא פרוייקט ייחודי וחשוב עבורנו, וגורם לנו תחושה של התרגשות ושמחה. יחד עם זאת מספר פרויקטים הם סמליים במיוחד עבורנו, אחד מהם הוא פרוייקט קידר בפארק ברעננה. בעקבות מאמצים משפטיים ותכנונים מורכבים שניהלנו קבלו בעלי הקרקע זכויות בקרקע הנמצאת בסמוך לפארק רעננה. פעלנו משפטית להקמת הפרויקט. הפרויקט נבנה על ידי חברת קידר, עליה ועל מנהלה וחברנו הטוב טל קידר המלצנו לבעלי הקרקע. לשמחתנו, בעלי הקרקע קבלו את המלצתנו והפרויקט הצליח מעל ומעבר למשוער. בעלי הקרקע שהיו, בשעתו, עולים חדשים שמחים ונהנים עד היום מתוצאות הפרויקט. בפרויקט בשכונת נווה גן ברמת השרון התחיל לטפל אבינו, עו"ד ברטלר יעקב ז"ל, אנחנו המשכנו בטיפול, במסגרתו התקיימו דיונים בערכאות שונות, כולל בבית משפט עליון. פסק הדין בו זכינו מהווה הלכה משפטית חשובה עד היום. בשעה טובה, התכנית שקדמנו אושרה, ואנו גאים בתוצאות הטיפול המשפטי. פרוייקט נוסף הוא פרוייקט בצלאל 3 בתל-אביב: ייצגנו את בעלי הדירות בפרויקט התחדשות עירונית בבניין ותיק בצפון תל אביב. חרף התנגדויות של מספר בעלי דירות סרבנים הצלחנו לבסוף וברוח טובה מאוד בשיתוף כל בעלי הדירות לקדם את הבניין, ללוות את בעלי הדירות בבחירת יזם ובחתימת הסכם עמו. כיום כל בעלי הדירות תומכים בפרויקט, והבניין הישן נמצא בהליך הריסה לקראת הקמת בניין חדש ומודרני. כל זאת קרה עקב שילוב מקצועיות, ידע משפטי רב, התמדה ואנושיות". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיבים השניים:
"כל קושי הוא הזדמנות עבורנו ואיננו נרתעים מקשיים. גם בתקופה זו בה התגייסנו, במקביל לעבודה, לסייע ללוחמינו ולתושבי המדינה שנזקקו לסיוע, וגם בתקופת מלחמות קודמות הקפדנו ואנו מקפידים תמיד לעבוד קשה, ליזום, להיות יצירתיים, מעודכנים ולהתקדם והכל תוך מתן פתרונות מיטבי סביב השעון ללקוחות משרדנו. ההסתכלות המסחרית שלנו על עסקאות יחד עם הערכים האנושיים, ההבנה של הסביבה המשפטית וצוות מעולה ממשרד ברטלר מסייעים גם הם בסגירה מהירה וטובה של עסקאות. אנו מצוידים במיטב הפיתוחים הטכנולוגיים כולל תוכנות AI, דבר שמסייע בקיצור תהליכים ובמתן תשובות מהירות ויעילות". 

נגישות