עו"ד ורד צרפתי זבולון

 | 

מנכ"לית משותפת קבוצת צרפתי שמעון

ורד צרפתי זבולון (46) נשואה + 4, מנכ"לית משותפת בקבוצת צרפתי שמעון, חברת ייזום ובנייה. חברת צרפתי שמעון נוסדה על ידי אביה של צרפתי זבולון – שמעון צרפתי, לפני כ- 42 שנים. צרפתי שמעון היא חברה יציבה ואיכותית ששומרת לאורך השנים על פעילות ענפה בתחום הנדל"ן והייזום העסקי.

בשנים האחרונות החברה התפתחה לתחומים חדשים, כמו: התחדשות עירונית, נדל"ן מניב, דיור מוגן ועוד.

החברה חתומה על כ-5,000 יח"ד בשלבים שונים של תכנון וביצוע  וכ- 150,000 מ"ר שטחי משרדים ומסחר. בשנה האחרונה קידמה החברה פרוייקטים של התחדשות עירונית בהיקף של אלפי יחידות דיור בערים בת ים, אשדוד, רחובות וראשל"צ. 

צרפתי זבולון למעשה נולדה לתוך עולם הנדל"ן, היות ומשפחתה עוסקת בתחום, ולכן הכירה לעומק את הענף כבר בגיל צעיר. לאחר סיום לימודי משפטים, החלה לעבוד בחברה בתפקידי יזמות ופיתוח עסקי.

על שיאיה המקצועיים במהלך שנות פעילותה בתחום, אומרת זבולון צרפתי:
"הובלתי יחד עם אחי, אבי צרפתי, את החברה להתפתחות מרשימה, ונפתחו בה זרועות פעילות נוספות: פרויקטים מניבים, התחדשות עירונית למגורים, משרדים, ומסחר ועוד. במקביל להתרחבות החברה, חשובה לי הפעילות הציבורית למען ציבור הקבלנים, ואני עוסקת בזה כבר למעלה מעשור. שמשתי בתפקידי מפתח לאורך השנים: יו"ר ארגון קבלני אשדוד, סגנית נשיא התאחדות בוני הארץ והיום משמשת בתפקיד יו"ר ועדת הביקורת. אין נשים בתפקידי מפתח כאלה בהתאחדות. על אף שהפעילות הציבורית קשה ולא קל לי לשלב אותה באורח החיים העמוס שלי, היא חשובה לי מאוד. חשוב לי לפעול למען ציבור הקבלנים, לקדם את הענף ולייצג את הנשים בענף גברי כל כך". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיבה צרפתי זבולון:
"דווקא בתקופה זו חשוב מאוד לקדם את הפרויקט מבחינת רישוי והיתרי בניה, כך שברגע שהמצב עם העובדים ישתפר, החברה תוכל להיכנס לביצוע באופן מיידי בפרויקטים חדשים ונוספים". 

נגישות