יגאל דמרי

 | 

מנכ"ל ובעלים י.ח דמרי

יגאל דמרי (65) מנכ"ל חברת י.ח.דמרי בניה ופיתוח בע"מ, המתמחה ביזמות למגורים, התחדשות עירונית, הקמת שכונות חדשות, הקמת פרויקטים באיכות, ביצוע ושירות גבוהים מאוד. החברה חתומה על למעלה מ-40 פרויקטים בפריסה ארצית, בהיקף של כ- 16,000 יח"ד מחיפה ועד נתיבות, בדגש על גוש דן.  

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה דמרי לפני כ- 14 שנים. 

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר דמרי:
"אכלוס פרויקט התחדשות הראשון שלנו בגבעתיים – זהו פרויקט חברתי שבו זכיתי לראות לקוח שנתן בי אמון לפני שנים רבות, מקבל מפתח ונכנס לדירה שחלם עליה". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב דמרי:
"לחברת דמרי יתרון משמעותי כשחקן בעל גב כלכלי חזק ויכולות ביצוע מורכבות, שהינם קריטיים בעולם ההתחדשות. הדיירים מחפשים שותף אמין ובעל יכולות פיננסיות וביצוע מוכחות, ומאוד חשוב להם נושא האמינות, שקיפות, אנושיות, ניסיון ניהולי לפרויקטים מורכבים – כל אותן האיכויות שדמרי מביאה איתה. מיום קבלת ההחלטה ועד מסירת המפתח עובר פרק זמן ארוך, בנוסף לקשיי התקופה, הדיירים מקבלים החלטה לבחור בדמרי כיזם משום שלדמרי יכולת ביצוע מוכחות עם מוניטין של איכות, לצד ניסיון של ניהול נכון במסגרת תהליכי התחדשות, ובכך גדלים סיכויי ההצלחה של הפרויקט. 

לצד כל אלו ועוד, אל נשכח כי בפרויקט מסוג התחדשות עירונית מדובר בשותפות עם אנשים, שהבית הוא כל עולמם, לכן, קיימת אצלנו רגישות לדיירים, הבנת הצרכים והציפיות של הדיירים המסייעים להתנעת התהליך. לדמרי הניסיון, היכולת והידע להתמודד מול אותם אתגרים, דמרי מגייסת אנשי מקצוע מהטובים שבתחום, ע"מ לקדם את התהליך בצורה מקצועית, איכותית ובעלת ביצועים גבוהים, יד ביד עם בעלי הדירות.

בנוסף, לחברה ניסיון בקידום התוכניות המורכבות מול כלל הרשויות, שמצידן רואות יתרון בהובלה של יזם עם יכולות מוכחות ומסייעות בקידום התכנון וההיתרים. השילוב בין יזם עתיר ידע, יכולות וניסיון עם נכונות הרשויות לקדם ולהאיץ תהליכים, מסייעים להובלת הפרויקט והצלחתו בתקופת זמן אופטימלית". 

נגישות