עו"ד אביב טסה

 | 

מייסד ובעלים, אביב טסה משרד עורכי דין

עו"ד אביב טסה (51) הינו מייסד ובעלים של פירמת עורכי הדין אביב טסה המתמחה בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית. החברה מתמחה בתחום המקרקעין על כל רבדיו, לרבות ליווי פרויקטים יזמיים, עסקאות מכר שונות מכל הסוגים, התחדשות עירונית, קבוצות רכישה, קידום ופיתוח של קרקעות וליטיגציה בתחום המקרקעין. הפירמה מלווה מספר רב של עסקאות מבאר שבע ועד נהריה, חלקם בתכנון וחלקם בביצוע ולא מעט פרויקטים כבר אוכלסו. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה טסה לפני כ-23 שנים, כיום הוא מרצה בעל שם בתחום הנדל"ן בכנסים ואירועים, ונבחר מספר פעמים לתפקידי מפתח בשוק הנדל"ן.

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר טסה:
"הובלת פרויקט מגדל בראשית בבלי משלב הרעיון ועד למכירת הדירות בפרויקט, לאחר שעברנו הליכים מורכבים ביותר  של תכנון ובנייה וכן של ייצוג בערכאות משפטיות. 

קידום של קבוצות רכישה לכדי פרויקטים גדולים העומדים כיום על תילם כגון: בניין אופיסיטי בחיפה.

ניהול של מעל ל- 1,000 תיקים שנדונו בלשכת המפקחת על הבתים המשותפים וייצוג של האגודה לתרבות הדיור.

בנוסף, בחירתי לתפקידי מפתח בשוק הנדל"ן – סגן יו"ר התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין, ומ"מ יו"ר בפורום קניין ומקרקעין במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין. 

כמו כן, ניהול תיקים בבית משפט העליון כגון: פס"ד בעניין ארנונה במבנה שאינו ראוי לשימוש, תיק בנושא הפקעות". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב טסה:
"בתקופה קשה זו, כשמדינת ישראל נמצאת במלחמה על הבית, ואין אדם במדינה שלא נפגע כתוצאה מהתקיפה האיומה שהתחוללה ב- 7/10 יש צורך לגלות רגישות וסובלנות כלפי הלקוחות, וכלפי בעלי המקצוע השונים הפועלים בתחום, וזאת על מנת למצוא פתרונות למצב.
שוק הנדל"ן חווה משבר שלא היה כמותו במדינת ישראל, ועל כן השליחות שלי הינה לפתח את מדינת ישראל, ולהעמיד אותה על רגליה, לבנות, להתפתח ולשגשג. שום קושי או מהמורהלא יעצרו אותנו מלהתקדם אל עבר עתיד טוב יותר לילדינו. יש להמשיך לפעול כל יום, ולקדם עוד ועוד פרויקטים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים".

נגישות