טל קידר

 | 

מנכ"ל קידר מבנים

טל קידר (42) נשוי+3, בוגר לימודי כלכלה, מנהל עסקים והנדסאות בניין, מנכ"ל חברת קידר מבנים בע"מ, קידר אמון על הניהול היזמי, הקבלני והביצועי של החברה. 

חברת קידר מבנים היא חברה יזמית קבלנית בסיווג בלתי מוגבל לבניה, בעלת וותק של למעלה מ-60 שנה והוקמה ע"י אברהם קידר ז"ל. חברת קידר מבנים מתמחה ברכישת מגרשים, עסקאות מזומן, קומבינציה – פירוקי שיתוף, עסקאות פינוי בינוי, תמ"א והתחדשות עירונית. עיקר הפרויקטים מרוכזים באזור השרון: רעננה ,כפ"ס, הרצליה, הוד השרון ורמת השרון, ובגוש דן בדגש על תל אביב.

החברה נותנת מענה משלב הפגישה הראשונית ועד מסירת המפתח, כאשר כל המחלקות בחברה הן פנימיות כולל מחלקת שיווק, רישוי, בקרה כלכלית, ביצוע, שינויי דיריים ומחלקת בדק ואחריות.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה קידר לפני כ- 17 שנה, כמנהל עבודה באתרים של חברת קידר, משם טיפס עד לתפקיד מנכ"ל החברה. קידר חתום בשנה האחרונה על כ- 1300 יח"ד בבנייה פעילה והחברה צפויה לבנות בשנים הקרובות כ- 2000 יח"ד בכל שנה קלנדרית באזור השרון והמרכז.

על רגעי השיא המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר קידר:
"חברת קידר נמצאת בצמיחה אדירה, עם כל האתגרים ושנת המשבר של 2023 , התמודדנו עם חוסר בכוח אדם ניהולי שכ- 40 אחוז ממנו גויס למילואים וחוסר בכח אדם בשטח בהיעדר הפועלים הפלסטינאים, ולמרות כל זאת הגדלנו את היקפי הפעילות ל 25 פרויקטים בבנייה פעילה, סיימנו בהצלחה ומסרנו מאות יחידות דיור ללקוחות מרוצים.

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב קידר:
"קמים בבוקר, מנסים להיות אופטימיים, לתרום ולעזור איפה שאפשר ולעשות את הכי טוב שביכולתנו לעשות".

על היעדים לשנה הקרובה, אומר קידר:
"גיוס והגדלת מצבת העובדים והון האנושי הטוב בארץ תוך בקרה קפדנית על הביצוע. מתן מוצר מעולה, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות שלנו". 

נגישות