ניר אברהמי ואביב גיטלמן

 | 

מנכ"לים משותפים, שדות- גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ

ניר אברהמי (56) ואביב גיטלמן (48) מנכ"לים משותפים בחברת שדות גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ, המתמחה בייזום וביצוע של פרויקטים נדל"ניים למגורים בדגש על פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, ופועלת בעיקר באיזורי ביקוש במרכז הארץ. אברהמי אמון ומנהל את תחום ההנדסה וביצוע הפרוייקטים בחברה, מסירת הדירות והשירות בתקופת האחריות והבדק. גיטלמן אמון על הפיתוח העסקי בחברה , ייזום העסקאות ומימון הפרויקטים.

סבא רבא של אברהמי התחיל לבנות את ירושלים עוד בשנת 1934 .ניר אברהמי הוא דור רביעי לבניית הארץ הפועל בתחום הבניה למעלה מ30 שנה .

בעשור שבו פועלת שדות- גיטלמן יזמות והתחדשות עירונית בע"מ בעולם ההתחדשות העירונית, קידמה החברה  בהצלחה למעלה מ-20 פרויקטים בהיקף של למעלה 2000 יח"ד במרכז הארץ, בדגש על ערי המרכז: אור יהודה, ראשון לציון , פתח תקווה , חולון ותל אביב.

על רגעי השיא המקצועיים במהלך שנות פעילותם בתחום, אומרים אברהמי וגיטלמן:
"פרויקט פינוי בינוי בשכונת גיורא באור יהודה בהיקף של כ 700 יח"ד , ופרויקט תמ"א 38/2 גדול במרכז הישן וההיסטורי של פ"ת הכולל רחוב שלם שבו יוקם ע"י החברה פרויקט ייחודי ומורכב הכולל מאות יח"ד של דיור מכליל, דיור רגיל  ושטחי מסחר בתמיכת העירייה ומנהלת "כרמים".

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו? משיבים אברהמי וגיטלמן:
"חשיבה ומציאת פתרונות מחוץ לקופסא מצד אחד עם הרבה סבלנות וזהירות ועם הצורך להיות הרבה יותר מדויקים ומוקפדים ומצד שני הרבה גמישות עם פתרונות לבעיות שצצות". (אברהמי)

"ניהול ממוקד ומדוייק בכל ההיבטים, מימוניים, מכירתיים, תכנוניים וביצועיים על מנת להקטין למינימום את מרווח הטעויות בתקופה שהיא ממילא מאוד מאתגרת, מרובת קשיים ולא צפויה". (גיטלמן)

נגישות