אלי אביסרור

 | 

מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו, מ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים של באר-שבע והנגב

אלי אביסרור (69) מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו, חברת בנייה פרטית משפחתית מהמובילות בענף הנדל"ן הישראלי. החברה עוסקת ביזמות, ניהול וביצוע פרויקטים – דיור למגורים, מבני ציבור, דיור מוגן, מבני תעשייה, מסחר ומשרדים. אביסרור היא חברה יזמית וגם מבצעת, אשר תכננה ובנתה עשרות אלפי יחידות דיור בכל הארץ. החברה מתמקדת בפרויקטים ייחודיים, בעיצוב ארכיטקטוני ייחודי, איכויות מוקפדות, טכנולוגיות בנייה מתקדמות ושילוב מפרטים טכניים עשירים בדירות. לחברה מספר זרועות:

"אביסרור סנטר" –  זרוע מסחרית מנוסה שעוסקת בנדל"ן מניב – אשר בונה ומפעילה שטחי מסחר ומשרדים במיקומים אסטרטגיים בערים שונות.  

אביסרור התחדשות עירונית – אביסרור הייתה בין החלוצות בארץ לקדם פרויקטים בתחום התחדשות עירונית. כיום היא מקדמת אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית, כולל ירושלים, באר שבע, אשדוד, רחובות, שדה דב ועוד. 

לגור אביסרור- פרויקטי מגורים להשכרה ארוכת טווח. פרויקט ראשון באשקלון אגמים ובקרוב, לוד, מודיעין ועוד. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה אביסרור בשנת 1976, וכיום הוא מכהן בנוסף כמ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ, ויו"ר ארגון הקבלנים והבונים של באר-שבע והנגב.

על שיאיו המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, אומר אביסרור:
"נכון להיום חברת אביסרור בונה ומקדמת כ-10,000 יח"ד בפרויקטים התחדשות עירונית ובבנייה חדשה ברחבי הארץ. החברה מקדמת את תכנון פרויקט ASHIRA, ברובע שדה דב היוקרתי בתל אביב – אחת הקרקעות הנחשקות ביותר באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט, שבו תבנה 406 דירות חדשות במגדל מגורים בן 34 קומות, ובנייה מרקמית של 9, 12, 16 קומות, כולל שטחי מסחר. החברה גם הרחיבה את פעילותה בכלל ואת פעילות ההתחדשות העירונית בפרט, ותבנה 3 פרויקטים בירושלים על כ-1,000 דירות בפינוי בינוי. החברה מתאפיינת באיכות בנייה גבוהה, בסטנדרט גבוה ובאיתנות פיננסית, והרחיבה משמעותית את מעגל הלקוחות וזאת למרות כל הקשיים בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות.

השיא המקצועי שלי ושל אחיי ג'קי ויורם הוא צמיחתה והתרחבותה של החברה, ההצלחה שלה והתקדמות הפרויקטים בכל הארץ. המשך דרכו של אבי ז"ל, הנצחתו והגשמת חלומו". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב אביסרור:
"בחברתנו מורגלים בניהול עבודה שוטפת גם בשגרת מלחמה, ואכן, בתקופה מורכבת ומאתגרת זו אנו נדרשים לפתרונות יצירתיים על מנת לשמור על קצב התקדמות הפרויקטים, ולמזער למינימום את ההשפעות הנובעות מהמצב הנוכחי, ומאידך, הפעלת לחצים על הגורמים הרלבנטיים להירתם למאמץ המשותף להניע את הענף בכל הנוגע להבאת עובדים זרים, הורדת הריבית והסרת חסמים בירוקרטיים בהליכי הרישוי".

נגישות