קובי ארדיטי

 | 

מנכ"ל חברת RMA מקבוצת רם-מוגרבי-ארדיטי

קובי ארדיטי (47) מכהן כמנכ"ל חברת RMA מקבוצת רם-מוגרבי-ארדיטי העוסקת ביזמות נדל"ן, עם התמחות בהתחדשות עירונית לכל סוגיה. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה ארדיטי לפני כ-17 שנים כמנהל של פרויקטי נדל"ן בחו"ל ומשם הגיע לתחום ההתחדשות העירונית בישראל. 

חברת רם-מוגרבי-ארדיטי היא אחת החברות המובילות בהתחדשות עירונית ופועלת בעיקר במרכז תל אביב, בה היא מובילה כ-50 פרויקטים. RMA מקבוצת רם-מוגרבי-ארדיטי פועלת בגוש דן, בשרון ובאזור חיפה והקריות, עם צבר פרויקטים הכולל כ-5,000 יחידות דיור לבנייה וכן שטחי מסחר, תעסוקה ומלונאות.

במהלך דרכו המקצועית, נמשך קובי ארדיטי לניהול פרויקטים גדולים, שיש באפשרותם לשנות מציאות. מבין אבני הדרך המקצועיים שלו נמנים שני מתחמי פינוי בינוי גדולים בפ"ת שקודמו למרות התנגדות העירייה והפכו לפרויקטי דגל של העיר, מתחם בחולון שסומן כ"לא להתחדשות" אשר הפך לפרויקט פינוי בינוי ענק, מתחמים בפרדס חנה ובבת ים שנזנחו במשך שנים ומקודמים כעת מול הרשויות ואפילו הסטה של תוואי מסילת המטרו בפ"ת על מנת לאפשר ביצוע פרויקט במרכז העיר.

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב ארדיטי:
"באמונה גדולה – אם לא תהיה התחדשות עירונית, לא תהיה מדינה. בתקופה זו אנחנו נלחמים יותר מתמיד כדי לתת לדיירים וללקוחות שלנו עתיד בטוח". 

נגישות