ראם רצון

 | 

מנכ"ל אב-גד החזקות בע"מ

ראם רצון (42) הינו מייסד ומנכ"ל אב-גד. החברה אשר הוקמה בשנת 2009, עוסקת ביזמות נדל"ן ומתמחה בהתחדשות עירונית, מתוך ראייה כי פתרון בעיות הדיור במדינת ישראל יהיה באמצעות התחדשות העירונית. 

פרויקט התחדשות עירונית מהווה הזדמנות עבור בעלי הדירות לחזק, למגן ולהרחיב את דירותיהם, ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם. הפרויקטים יכולים להתממש רק אם קיימת הסכמה מצד בעלי הדירות הקיימות בבניינים הוותיקים, כיוון שהם בעלי הזכויות בקרקע. פרויקטים של התחדשות עירונית באים לחדש מרקמי מגורים ותיקים ובכלל זה לשפר, לשדרג, לחזק ולמגן בנייני מגורים ולשדרג שטחים ציבוריים ותשתיות.

אב-גד חתומה כיום על למעלה מ-60 פרוייקטים בתכנון, שיווק וביצוע, וכ-5000 יח"ד ברחבי הארץ במיקוד על אזורי המרכז.

על רגעי השיא המקצועיים במהלך שנות פעילותו בתחום, מספר רצון:
"בפרויקט הראשון שהתחלנו וסיימנו בתל מונד (תמ"א 38, חיזוק ותוספות), גרה דיירת אשר לא יכלה לרדת במדרגות ולא הצליחה לצאת מהבית בכוחות עצמה. לאחר שסיימנו את הפרויקט, צפינו בה יושבת במרפסת, ומצליחה סוף סוף לצאת מהבית בזכות המעלית החדשה בבניין.

אירוע זה חיזק בנו את האמונה וצדקת הדרך ביכולת שלנו לקחת בניינים בשיכונים ישנים במצב פיזי ירוד, ולהפוך אותם לבניינים חדשים, מודרניים, ולדירות גדולות יותר ולשפר את מצבם הכלכלי של בעלי הדירות, יש לנו הזדמנות מיוחדת ואנו מקווים שהשינוי הקטן שאנו עושים ישפיע לטובה על המדינה שלנו". 

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב רצון:
"ניהול בתנאי אי וודאות הינו נושא תמיד מאתגר, העובדה שלחברה יש תוכנית עבודה סדורה, המתעדכנת מדי שנה, מסנכרנת בין המחלקות, מגדירה את מצפן העשייה, ומאפשרת לנו להיות ממוקדים במוקדי הצמיחה, כשהמוטיב המרכזי הוא לשים את הדייר במרכז. כל זאת קורה בזכות צוות עובדים מסור ומחויב שנותן ומתגייס מעבר לכל ציפייה".

נגישות