עו"ד ג'ני ריינדוביץ

 | 

עו"ד ונוטריון, מייסדת משרד עורכי דין ריינדוביץ ושות'

עו"ד ונוטריון ג'ני ריינדוביץ (36) מייסדת משרד עורכי דין ריינדוביץ ושות', המתמחה בתחום הנדל"ן, ההתחדשות העירונית, חברות וחוזים מסחריים. עו"ד ג'ני ריינדוביץ עומדת בראש מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד, אשר אמונה על ייצוג של כ- 4,000 דיירים במסגרת פרויקטים שונים של התחדשות עירונית בשלבים שונים, וייצוג יזמים לקראת בנייה של כ- 1000 יח"ד חדשות בפרוייקטים שונים בפריסה ארצית. 

משרד ריינדוביץ ושות' שם דגש על ייצוג דיירים מקצועי ונגיש בערי הפריפריה בדרום, ומלווה פרויקטי התחדשות רבים באזורים אלו, ביניהם, אשדוד, אשקלון, קרית גת ושדרות.

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה ריינדוביץ' לפני כ-14 שנים. כיום, בנוסף לפעילותה הענפה במשרד, עו"ד ריינדוביץ' מכהנת גם כחברת נשיאות ועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין, ס.יו"ר ועדת מיסוי מקרקעין בלשכת עורכי הדין וס.יו"ר ועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין. 

על רגעי השיא המקצועיים במהלך שנות פעילותה בתחום, אומרת ריינדוביץ:
"אני אדם של אנשים, ולכן, אני כל כך אוהבת את תחום ההתחדשות העירונית, שהוא לפני הכל – אנשים. 

כל אדם וסיפור חייו, וכל שכן עם מורכבותו, וביחד כולם מרכיבים פאזל אנושי שנקרא "השכונה", ולעיתים הפאזל קשה ולא תמיד מצליחים למצוא את החלקים החסרים, אבל כשזה קורה – זה שווה את הכל.

באחד מרגעי השיא המקצועיים האחרונים שהיו לי, נבחרתי לייצג 241 יח"ד בפרויקט בשדרות, והיינו עתידים לערוך את הכנס המרכזי מיד לאחר חגי תשרי. אלא שאז אירועי השבת השחורה של השביעי באוקטובר קטעו את הכל, והייתי עדה טלפונית לזוועות שהם עברו, לפחד, לחשש ולחרדות על חייהם. אני זוכרת שזה היה רגע שלא הפסקתי להתפלל לשלומם, עוד לפני שהבנו את גודל האירוע. אבל גם הבטחתי לעצמי, שכשזה יגמר אני אעשה כל שביכולתי כדי שהמציאות שלהם תהיה שונה".   

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיבה ריינדוביץ:
"תחום הנדל"ן, ובפרט תחום ההתחדשות העירונית הם תחומים מורכבים, שמדמים ריצת מרתון. ההכנה ההתחלתית היא צידה חשובה לדרך, שבלעדיה יהיה קשה מאוד להגיע לקו הסיום.

בהתחדשות עירונית הדיירים הם המפתח של הפרויקט. ככל והדיירים יהיו מאוגדים יותר תחת נציגות חזקה, ייצוג משפטי מקצועי ויתנו אמון בהליך, כך הפרויקט יוכל להתקדם מהר יותר. 

לכן, חשוב מאוד שההליך יתנהל מראשיתו בצורה הוגנת, שקופה וברורה.

באופן כללי, למדנו במדינת ישראל לחיות לצד האתגרים, כך שהם הפכו לחלק משגרת חיינו ואנחנו רואים בכל אתגר כהזדמנות". 

עו"ד ג'ני ריינדוביץ' // צילום: רז רוגובסקי עו"ד ג'ני ריינדוביץ' // צילום: רז רוגובסקי
נגישות